ISLAM W PRAKTYCE: makabryczny film z egzekucji katolickiego zakonnika w Syrii. Islamscy bojownicy obcięli duchownemu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum.

szatański islamNajemnicy z Al-Kaidy walczący w Syrii a wspierani przez państwa zachodnie, przyzwyczaili nas już do krwawych spektakli.

Internet obiegł film, w którym tak zwany “bojownik” — zjada surowy fragment wątroby zabitego żołnierza rządu syryjskiego.

Teraz znowu terroryści ścięli katolickiego zakonnika.

Franciszkanin o. Francois Murad i co najmniej jedna osoba  z  jego otoczenia zginęli. — Ucięto im głowy za rzekomą współpracę z przedstawicielami władzy. Przedtem terroryści napadli na okoliczny klasztor, splądrowali go i wywlekli mężczyzn.

Film z egzekucji jest przerażający i mogą go próbować obejrzeć jedynie ludzie o mocnych nerwach.   — Nagrali go telefonem komórkowym sami islamiści.

Można go obejrzeć pod tym linkiem: http://www.liveleak.com/view?i=ead_ 1372329728  – UWAGA NA DRASTYCZNE SCENY!!!

Słychać tam przemawiającego członka grupy terrorystycznej “Dzhabhat en – Nusra” związanej z Al-Kaidą,   — który obwieszcza, że złapali trzech mężczyzn, którzy zostali oskarżeni o współpracę z wojskami Baszira Al Assada.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Syria. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.