Mariusz Dzierżanowski: Przedstawiciel PiS podpisał zobowiązanie do promocji zboczeń

lgbt-flaga-680x360***

Pełnomocnik rządu III RP Wojciech Kaczmarczyk podczas posiedzenia Rady Unii Europejskiej —  podpisał dokument zobowiązujący do zwalczania tzw. homofobii oraz promowania nieobyczajności na terytorium euroregionu Nadwiślańskiego.

Informację na ten temat przekazał działacz pro-life Mariusz Dzierżanowski.

Dokument nałożył obowiązek

—  „do   podjęcia   działań w celu zwalczania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową.”

Oznacza to, że rząd PiS, —  podobnie jak rząd PO, — będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń.

Polskie dzieci będą narażone na spotkania z rozmaitymi seksedukatorami, którzy będą je przekonywać,   — że orientację seksualną można sobie wybrać według uznania, a żadna nie jest lepsza od innej”

– komentuje Dzierżanowski.

Prawo i Sprawiedliwość na przekór swoim wyborcom, którzy starają się przekonywać o łacińskim, czy nacjonalistycznym charakterze ugrupowania sprawującego władzę,  

raz za razem umacnia przekonanie,    iż jest zupełnie inaczej.

***

Na podstawie:
parezja.pl

Sierpień 11,

Za; http://3droga.pl/aktualnosci/mariusz-dzierzanowski-przedstawiciel-pis-podpisal-zobowiazanie-do-promocji-zboczen/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Gender, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.