Mamy MON, ale nie mamy armii, już nie mamy… PATRZ Defilada Tysiąclecia – Warszawa 22 lipca 1966 r. |POLECAM!

KIM   I   CZYM   POLSKA   BĘDZIE   REALIZOWAŁA   „ODSTRASZANIE”   W ŚRODKOWOWSCHODNIEJ   CZĘŚCI   JEWROKOŁCHZU ???

Mamy MON, ale nie mamy armii,  —  już nie mamy, —  jest korpus ekspedycyjny wojujący nie w polskiej sprawie, za wcale niemałe polskie pieniądze!

Umiłowani   w   zimnym piwie,   —   kondycja   militarno   gospodarcza   i  nasze   sojusze   nie  gwarantują nam niczego!  — NATO, „nie będzie umierać za Gdańsk!”  — Armię  i przemysł obronny, Polska miała,—  to czas przeszły, dokonany!

Polecam dwie publikacje, najpierw to: „Victory, czyli zwycięstwo” Peter Schweizer.   —  Z  niej dowiecie się, dlaczego jest jak jest w kraju nad Wisłą.

Jak była w tworzeniu tego bajzlu rola wadowickiego pastucha i jego świty, kto   — i   w  jakim   celu   powołał   KOR   i   Solidarność   — i ile go to kosztowało.

Bieda,  niebotyczny dług, bezdomność, bezrobocie, wyzbycie się podstaw bytu, majątku.  — Pochodną takiego stanu jest kondycja czegoś, co kiedyś nazywało się armią.

Pisze o tym komandor Artur Bilski w „Polska Armia Na Posyłki”

A teraz, przejdźmy do czasu „niewoli”. Jako naród, zaczynaliśmy z takim „dorobkiem”.

===== PATRZ Defilada Tysiąclecia — Warszawa 22 lipca 1966 r.===== 

=== Większość, podkreślam, większość sprzętu, nie wszystek, wyprodukowana w kraju,   —  wykonana przez polskiego robotnika w POLSKICH fabrykach! ===

A CO MAMY DZISIAJ ???

=== PATRZ DEFILADA z okazji Święta Wojska Polskiego 2015 – Piechota===

***

KOMENTARZ:  mop: 06.08.2016 13:45 / Za; http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie ?zobacz/nato-czyli-jak-prowokowac-rosje-nie-broniac-polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 4 czerwca 1989, ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, Bieda, III RP, III Wojna Światowa?, JUDAIZACJA POLSKI, Magdalenka, NATO, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WOJSKO POLSKIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.