Małgorzata Sołtysiak: Andrzej Duda i Beata Szydło są pod wpływem żydowskiego lobby

małgorzata-sołtysiak-680x360***

Małgorzata Sołtysiak odniosła się do słów prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, —  którzy w zgodnym tonie wypowiadali się na temat pogromu w Kielcach i Jedwabnem,

— piętnując niczym karmiona przez rękę Sorosa Gazeta Wyborcza „antysemityzm i rasizm”   — jednocześnie przed nimi przestrzegając.

Na   obchodach   w   Kielcach   odczytano ponadto — „Wiersz o zabiciu doktora Kahane”,   — którego  autorem jest nie kto inny, jak Julian Korhauser – ojciec Pierwszej Damy III RP, Agaty Korhauser-Dudy.

Sołtysiak nie zawahała się użyć kilku słów prawdy skrupulatnie pomijanych na salonach,   —  bowiem w jej ocenie retoryka używana przy okazji pogromów wynika z siły żydowskiego lobby.

„Ja myślę, że zarówno premier Szydło, jak i prezydent Duda przyjęli wersję o antysemickich Kielcach,   — bo lobby żydowskie okazało się silniejsze.

Podobnie w Jedwabnem, pomimo przerwanej ekshumacji i niedokończonym śledztwie, — obowiązuje sowiecka wersja historii o polskim antysemityzmie, co by to nie miało znaczyć.

Wznowienie śledztwa w obydwu przypadkach jest nieodzowne. — Tylko wtedy upadnie żydowski motyw do szantażowania Polski.

Będzie kiedyś odważny rząd, który się z tym zmierzy? — W każdym razie my będziemy naciskać.”

– napisała na facebooku.

Następnie w rozmowie z WP wyjaśnia swoją wypowiedź.

„Tak to odczuwałam.   — Nie jestem politykiem i nie znam uwarunkowania stanowiska pani premier i pana prezydenta.

Z jakiegoś tytułu ekshumacja w Jedwabnem została przerwana.

—  Jest tutaj na pewno jakieś drugie dno, o którym nie mamy pojęcia na tyle wiarygodnego, aby o nim oficjalnie mówić.

O coś w tym wszystkim chodzi.  

— Nazwałam to „lobby żydowskim”, ale gdzieś jest przyczyna, że taka opinia o Polakach jest rozpowszechniana i nie ma na to stanowczej reakcji rządu czy placówek dyplomatycznych.”

Słowa Małgorzaty Sołtysiak są dosyć wymowne zważając na fakt, że jest ona współtwórczynią Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w którym   obejmuje  stanowisko wiceprezesa i zastępczyni Marty Kaczyńskiej, — natomiast obecna ekipa rządowa jest spadkobiercą i kontynuatorem dzieła Lecha Kaczyńskiego.

Zarówno   wtedy, jak na początku i tak jak jest to obecnie — syjonistyczne wpływy przesiąkają PiS, który jest amerykańską ekspozyturą na Polskę.

Dziwna więc byłaby sytuacja, w której kwestia siły żydowskiego lobby na przestrzeni czasu między okresem, gdy to Lech górował nad bratem, do teraźniejszości, gdy to Jarosław znalazł się wyżej od brata, miała ulec zmianie.

W końcu syjonistyczni panowie nie mogą dopuścić, by Polacy prowadzili niezależną i zgodną z interesem naszego narodu politykę – słaba to dla nich perspektywa.

Dlatego potrzebują mieć na swoim garnuszku partie polityczne, które dają polskiemu społeczeństwu złudzenie wolności, wyboru, zmian, a nade wszystko „demokracji”.

PiS nie jest pod tym kątem żadnym wyjątkiem, a podręcznikowym przykładem wiernopoddańczości.

Na podstawie:
WP

Lipiec 26, 2016

Za; http://3droga.pl/aktualnosci/malgorzata-soltysiak-andrzej-duda-i-beata-szydlo-sa-pod-wplywem-zydowskiego-lobby/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JEDWABNE, JUDAIZACJA POLSKI, Kielce, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Małgorzata Sołtysiak: Andrzej Duda i Beata Szydło są pod wpływem żydowskiego lobby

 1. Takitamzdaleka pisze:

  Pytanie zatem – jesli nie PiS to kto?…
  Nie jestem zwolennikiem PiSu, tez widze ich poddanczosc dla amerykanow, tez widze jak wplatuja sie w syjonistyczne zakarmarki. Jednak kto ma byc tym, kto sprzyja Polsce? Jaka jest jego/jej ławka rezerwowa (ministrowie, eksperci, doradcy, przedstawiciele, burmistrzowie i prezydenci miast)? Jak sprawdzic, ze dana osoba nie bedzie karierowiczem i nie sprzeniewierzy sie racji polskiej? Jak sprawic, aby Polacy prawdziwi doszli do wladania krajem? I o ilu rzeczach w polityce nie wiemy, a ktore determinuja dzialanie PiSu (lub innych partii) w taki a nie inny sposob?
  To tylko racjonalne pytania, ktore przez jakis czas zostana jeszcze bez odpowiedzi…
  Przydalaby sie jakas platforma ludzi prawych, szlachetnych i odwaznych (nie mylic z PO).
  Ale… To tylko takie romantyczme marzenia…
  Pozdrawiam

 2. jatoja pisze:

  Wogóle mnie to nie dziwi. Jeśli ktoś ma braki w rozumieniu tego zachowania, polecam przeczytać książkę ks Trzeciaka – Talmud o gojach a kwestia żydowska w Posce. To tak dla uzmysłowienia, żeby potem nie był zdziwiony że Zyd nie reprezentuje interesów Polaka.

 3. Zenon Zań pisze:

  Namaszczenie Dudy było przygotowywane starannie i nieprzypadkowo.Jego zapatrywania na kwestie żydowskie odpowiadały namaszczycielom.Nawet w Stanach jeśli w życiorysie kandydata na prezydenta doszukają się choć jednej wypowiedzi niechętnej w tresci żydom ten ktoś nie ma szans zostać preydentem.Polecam książkę napisaną przez dwóch amerykańskich profesorów akademickich pt.Lobby Izraelskie w Stanach Zjednoczonych.Przed chwilą słuchałem wypowiedzi Ewy Kurek na temat Ekshumacji w Jedwabnym.Wprost powiedziała ,że pisowcy boją się o swoje stołki dlatego do tej pory niewiele dzieje się w tej sprawie.Co tu dużo mówić.Bez radykalnych kroków możemy już uczyć się hebrajskiego.

 4. Czesław pisze:

  http://www.prawica.net/4822 Żydzi plują na nas a my…

 5. Rob pisze:

  Dla mnie w Polsce jedyne osoby ktore startuja w wyborach i glosno o tym mowia to partia KORWIN i GRZEGORZ BRAUN..Obecnie robia nam rozbior Polski realizowany od 1989r a nawet wczesniej.Plan Balcerowicxa czyli Sascha i Sorosa byl duzo wczesniej gotowy.Przyklad Ustawy Wilczka PRZED okraglym stolem w 1988.Ale co zrobic jak ludzie sa zmanipulowani i w demokracji jednostki nie ma sily przebicia

Możliwość komentowania jest wyłączona.