Mistyczka z Siekierek przepowiedziała Powstanie Warszawskie – Proroctwo o całkowitym zniszczeniu Warszawy zostało zlekceważone.

siekierki_smierc_papis-684x310***

Fragment książki ks. dra Józef Marii Bartnika SJ i Ewy J. Storożyńskiej   „Matka Boża Łaskawa  a Cud nad Wisłą, czyli prawdziwa historia Bitwy Warszawskiej, rozdz. pt.: Rok 1943 Matka Łaskawa objawia się na Siekierkach, czyli S.O.S dla Warszawy.

***

W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego przypominamy wizje Władysławy Papis (Fronczak), której jako 12-letniej dziewczynce miała objawić się Maryja i mówić jej o przyszłych wydarzeniach w Polsce.

Oto krótka historia jej mistycznych spotkań z Maryją.

Matka Boża Łaskawa, obrana w 1652 roku Patronką Warszawy i Strażniczką Polski   — [pełen tytuł warszawskiej Madonny, przyp. red.]   — w 1943 roku ukazała się w Warszawie, na osadzie Siekierki, — by uprzedzić swój lud o grożącym nieszczęściu. 

—  Maryja   przybywa,   aby miasto, któremu od 291 lat patronuje,   — nie podzieliło losu dopalającego się w tym czasie żydowskiego get­ta.

Mistyczka Bronisława Kuczewska (1907-1989) tak wspomina swoje pierwsze spotkania z Matką Bożą na Siekierkach:

28 kwietnia 1943 roku Matka Boża objawiła mi się w domu rodzinnym w Nowym Dobrem i powiedziała:

— Dziecino, nie będziesz już do Mnie przychodzić do Przygód i do Budzieszyna. Wybieram sobie inne miejsce, w Warszawie, na Siekierkach. Będziesz miała tylko 3 kilometry od tramwaju, z ulicy Czerniakowskiej, i tam masz przychodzić. Ujrzałam wiśnię i dziewczynkę.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ARMIA KRAJOWA, Bitwa Warszawska, kard. August Hlond, KARY BOŻE, KOŚCIÓŁ KATOLICKI W POLSCE, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, N.M.P. KRÓLOWA POLSKI, Powstanie Warszawskie, ROCZNICE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Wojna Polsko - Bolszewicka, Zbrodnie niemieckie w Polsce, Zbrodnie sowieckie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.