Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne

dzisaj_modna_jest_demokracja_2014-08-20_22-43-52_middle 1***

Każdy kryminalista, zwyrodniały bandzior, świadom swojej słabości względem ofiary staje się bardziej agresywny. Można powiedzieć, że jego agresja jest wprost proporcjonalna do jego słabości.

Od tej notowanej w psychologii, kryminologii, prawidłowości nie są wolne żydowskie reżimy Zachodu.   —  Żydo-media już niemal codziennie dostarczają informacji o kolejnych zbrodniach terrorystów.

I chyba coraz mniej jest wśród nas wątpiących, że  — za światowym terroryzmem stoją służby USA, Wlk. Brytanii, Izraela, podległe Międzynarodowemu Żydowi i realizujące wyznaczone przez niego cele.

Opresyjność, agresja, żydo-reżimów — to oczywiście nie tylko brutalny terroryzm, którego zadaniem jest ustawienie przeciw sobie „białych” i „kolorowych”, chrześcijan i muzułmanów,   — żeby odwrócić uwagę wszystkich od zbrodni żydowskiego kapitalizmu i żydo-reżimowych decydentów.  

— Przejawiają się one we wszystkich sferach życia społeczeństw.

Oto kilka wybranych przykładów pogłębiającej się degeneracji żydo-reżimów – przykładów dostarczają same żydo-media.

142487130501-e1469636666289 2***

1 .   W   obchodach   rocznicy  wybuchu Powstania Warszawskiego 1944r.  „apel poległych”   —  zostanie zastąpiony „apelem pamięci”,   —  w którym pojawi się m.in. nazwisko syjonistycznej, antypolskiej kreatury, L. Kaczyńskiego.

Ale nie to jest najbardziej paskudne. — Paskudna jest bezczelna żydowska retoryka niejakiego A.  Macierewicza, szefa MON,  —  który w publicznej TVP w poniedziałek, 25.07.2016r., zapewniał,   — że nic nie ulega zmianie w/s apelu poległych, że   — to wszystko są insynuacje, atak przeciwników na władzę PiS.

— Choć tego samego dnia wymusił na uczestnikach powstania haniebną dla nich zmianę.

Owszem,   — nazwisko L. Kaczyńskiego pasuje, — ale do obchodów rocznicowych warszawskiego getta,  —  a nie powstania warszawskiego.

1418128235 3Tej manipulacji, wymuszenia, oszustwa, na uczestnikach powstania — syjonista A. Macierewicz dopuścił się w miejscu o interesującej nazwie: — w Centrum Weterana Działań poza Granicami Państwa – powołano takie w IIIŻydo-RP.

Rekrutowani w Polsce najemnicy   do   realizowania   żydowskich   interesów  i zbrodni poza Polską — mają   być   naszymi bohaterami i weteranami,   — którym żołd i świadczenia będzie płacił  polski podatnik.

2 .   27.07.2016r. wyląduje w IIIŻydo-RP papież Franciszek. — Już wśród funkcjonariuszy   żydo-reżimu  trwają przepychanki,   — który z syjonistów ma się załapać na trybunę jako czołowy żydo-katolik.

Nie   dla  wszystkich starczy miejsca i nie na każdego łaska Boska spłynie przez najwyższego pośrednika.  — Nie łapie się np. niejaki Rzepliński, prezes TK – informacja za gadzinówką Michnika.

3.   Powszechne żydo-media w IIIŻydo-RP trąbiły z radością jak oszalałe,

— że sportowa reprezentacja Rosji zostanie wykluczona z olimpiady w Brazylii za domniemanie stosowania dopingu.

— MŻ z pewnością stawał na głowie, żeby to stało się faktem.

Żyd nie może pokonać ostatecznie Rosji na Ukrainie, w Syrii – tu poniósł sromotna porażkę,   — a teraz okazało się, że nie zdołał zablokować udziału Rosji w olimpiadzie – i co pozostało jego żydo-mediom? – ano, „morda w kubeł”.

sim 44.  Żydo-reżim wprowadza totalną kontrolę społeczeństwa – karty SIM będą obowiązkowo rejestrowane.

Żydo-reżim musi wiedzieć, co który   Polak  o nim myśli,

— bo mogą pojawić się i tacy, którzy będą chcieli wysłać syjonistów na księżyc (?).

Oto zachodnia demokracja – ale w żydowskim wydaniu.

rozmowa-kontrolowana 5***

Żyd  cieszy się tak dużym poparciem, że będzie kontrolował rozmowy Polaków – „rozmowa kontrolowana”, „rozmowa kontrolowana” – tak było w stanie   wojennym   żydowskiej   junty Jaruzelskiego-Kiszczaka – to informacja dla młodszych Czytelników.

— Żydo-reżim jest bardziej demokratyczny niż tamta junta —  i nie będzie informował, że podsłuchuje – mamy więc „dobrą zmianę”.

5 .  Każdy  Polak, który kupuje złoto w sztabkach jest rejestrowany.

Złoto, choć w żydowskim kapitalizmie nie stanowi już parytetu kruszcu w emisji   pieniądza,   — stanowi   jednak   zastrzeżoną  domenę obrotu dla jednej wybranej przez Boga finansowej nacji.

— Komu zatem potrzebna jest wiedza, który Polak i ile posiada złota?

A  nawiasem mówiąc,   — zaprzyjaźniony   z IIIŻydo-RP, szczególnie z Żydo-PiS i z Młodzieżą Wszechpolską, żydo-reżim Wlk.Brytanii — do dnia dzisiejszego nie zwrócił zdeponowanego w 1939r. w jego bankach przez żydo-sanancję IIRP polskiego złota.

Dzisiaj   jego   zasoby   zostały   uszczuplone   przez  przyjaciół z Albionu, którzy potrącili sobie równowartość kosztów + odsetki oczywiście ,

— użytkowania przez polskich lotników bojowych samolotów brytyjskich w czasie walk z Niemcami o Wlk. Brytanię.

I kto zaprzeczy, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie   —  ?

z20456463Q,Uczestnikow-Procesji-Pokoju-w-Boryspolu-pod-Kijowe 6***

6.  Procesja Pokoju Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego   zbliżająca   się  do Kijowa   — wzbudziła ogromny niepokój wśród żydo-reżimowych funkcjonariuszy

– pogrobowców ukraińskiego banderyzmu,   — wspieranych przez Waszyngton   — i przez żydo-reżimowe męty warszawskie.

Prawosławie na Ukrainie jest podzielone.

Kościołowi rzymskiemu oraz MŻ udało się doprowadzić do rozłamu wśród prawosławnych chrześcijan na Ukrainie w początku lat 1990. — Powstała Ukraińska Cerkiew Prawosławna Patriarchatu Kijowskiego.

— Chodziło o przecięcie wszelkich więzów Ukrainy z Rosją. — W tych dniach wszystkie Cerkwie mają świętować w Kijowie 1028 rocznicę chrztu Rusi.

Żydo-reżim Ukrainy musi zadbać, żeby zwolennikom Patriarchatu Moskiewskiego nie spadł włos z głowy w trakcie uroczystości,

— bo nie wiadomo, czy NATO będzie jeszcze „pomagać”, a ukraiński zydo-reżim do NATO i tak nie należy.

Na armię najemników z IIIŻydo-RP także niech liczy, bo to raczej śmiechu kupa niż bojowa armia.

***

Dariusz Kosiur

27 Lipiec 2016

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/27/zydo-rezimy-coraz-bardziej-agresywne/

11 responses to “Żydo-reżimy coraz bardziej agresywne

 1. zydozerca

27 Lipiec 2016 o 20:39

 • KOMISJA EUROPEJSKA
  W 1999 Komisja została rozwiązana w wyniku zarzutów o korupcję i nepotyzm podniesionych przez audytora wewnętrznego Paula van Buitenena, w których główną rolę grała komisarz Édith Cresson[5]. Bezpośrednią przyczyną rozwiązania Komisji, której przewodniczącym był Jacques Santer, był raport Komisji Niezależnych Ekspertów opisujący brak zarządzania sprzyjający korupcji i niegospodarności:

Badania przeprowadzone przez Komisję zbyt często wykazywały rosnący opór ze strony członków hierarchii wobec podejmowania odpowiedzialności. Trudno było znaleźć kogokolwiek, kto wykazywałby choćby śladowe poczucie odpowiedzialności (…) Skrajnie skomplikowane przepisy narażają EAGGF na korupcję i czynią jakąkolwiek kontrolę bardzo trudną.


— Second report on Reform of the Commission. Analysis of current practice and proposals for tackling mismanagement, irregularities and fraud. Committee of Independent Experts, 10 września 1999.
Zarzuty o nierzetelne rozliczanie środków budżetowych i brak transparentności były podnoszone ponownie w 2004 roku[6].

Po skandalu w 1999 roku rozwiązaniem problemu miało być uruchomienie biura antykorupcyjnego OLAF[7]. Według Paula van Buitenena w 2008 roku nadal nie funkcjonuje ono skutecznie[8]. Już w latach 2002-2004 zaobserwowano pierwsze przypadki wewnętrznych represji wobec urzędników zgłaszających do OLAF nieprawidłowości w swoich jednostkach[9].

W 2008 roku Komisja Europejska została skrytykowana przez koalicję organizacji pozarządowych za dopuszczenie do zdominowania grup eksperckich przez lobbystów i przedstawicieli biznesowych grup nacisku[10].

W 2009 roku 66% skarg do europejskiego rzecznika praw obywatelskich (European Ombudsman) dotyczyło działań Komisji Europejskiej, z czego 36% – braku transparentności, na przykład utrudniania dostępu do informacji publicznej[11].

W kwietniu 2009 ujawniona została wewnętrzna notatka rozesłana do pracowników Komisji Europejskiej, w której zaleca się im, by w raportach i korespondencji nie wspominali o prywatnych spotkaniach z lobbystami oraz instruuje, w jaki sposób utrudniać dostęp do informacji publicznej przez wąskie interpretowanie zapytań we wnioskach[12].

W 2010 roku organizacja Transparency International wyraziła zaniepokojenie podejmowaniem pracy przez byłych komisarzy w sytuacjach mogących stwarzać podejrzenie konfliktu interesów[13][14]. Brytyjskie czasopismo „Public Servant Magazine” skrytykowało Komisję za rozrzutność i niekontrolowany rozrost biurokracji, której koszty utrzymania wynoszą ponad 8 miliardów euro, z czego koszty samej Komisji to ponad 3,5 miliarda[15]. Zbiorcze raporty na temat wydatków Komisji Europejskiej opublikowało w 2011 roku The Bureau for Investigative Journalism[16], krytykując równocześnie KE za utrudnianie dostępu do tych informacji[17]

W 2010 roku Reuters ujawnił korespondencję urzędników Komisji, którzy ukrywali lub przeinaczali wyniki badań naukowych dla wsparcia politycznego programu promocji biopaliw[18]. Wkrótce potem Komisja została pozwana do sądu przez grupę Climate Earth z zarzutem ograniczania prawa do informacji publicznej[19]. Kontrowersje wzbudza także – zgodna z przepisami KE – praktyka wypłacania byłym komisarzom „przejściowych wynagrodzeń” w wysokości 40-65% ich zarobków przez trzy lata od odejścia z pracy.

Obecny skład Komisji

Osoba Państwo Stanowisko
Jean-Claude Juncker Luksemburg przewodniczący
Federica Mogherini Włochy wysoki przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa
Frans Timmermans Holandia pierwszy wiceprzewodniczący
komisarz ds. lepszej regulacji, rządów prawa i Karty Praw Podstawowych
Kristalina Georgiewa Bułgaria wiceprzewodnicząca
komisarz ds. budżetu i zasobów ludzkich
Maroš Šefčovič Słowacja wiceprzewodniczący
komisarz ds. unii energetycznej
Jyrki Katainen Finlandia wiceprzewodniczący
komisarz ds. miejsc pracy, wzrostu, inwestycji i konkurencyjności
Valdis Dombrovskis Łotwa wiceprzewodniczący
komisarz ds. euro i dialogu społecznego
Andrus Ansip Estonia wiceprzewodniczący
komisarz ds. jednolitego rynku cyfrowego
Věra Jourová Czechy komisarz ds. sprawiedliwości, spraw konsumenckich i równości płci
Günther Oettinger Niemcy komisarz ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa
Pierre Moscovici Francja komisarz ds. ekonomicznych i finansowych, podatków i ceł
Marianne Thyssen Belgia komisarz ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilności pracowników
Corina Crețu Rumunia komisarz ds. polityki regionalnej
Johannes Hahn Austria komisarz ds. Europejskiej Polityki Sąsiedztwa i negocjacji akcesyjnych
Dimitris Awramopulos Grecja komisarz ds. migracji, spraw wewnętrznych i obywatelstwa
Vytenis Andriukaitis Litwa komisarz ds. zdrowia i bezpieczeństwa żywności
Jonathan Hill Wielka Brytania komisarz ds. stabilności finansowej, usług finansowych i unii rynków kapitałowych
Elżbieta Bieńkowska Polska komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw
Miguel Arias Cañete Hiszpania komisarz ds. działań w dziedzinie klimatu i energii
Neven Mimica Chorwacja komisarz ds. współpracy międzynarodowej i rozwoju
Margrethe Vestager Dania komisarz ds. konkurencji
Violeta Bulc Słowenia komisarz ds. transportu
Cecilia Malmström Szwecja komisarz ds. handlu
Karmenu Vella Malta komisarz ds. środowiska, gospodarki morskiej i rybołówstwa
Tibor Navracsics Węgry komisarz ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu
Carlos Moedas Portugalia komisarz ds. badań, nauki i innowacji
Phil Hogan Irlandia komisarz ds. rolnictwa i rozwoju wsi
Christos Stilianidis Cypr komisarz ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego

27 Lipiec 2016 o 20:42

Reblogged this on Pekok Antylichwiarz.

 • Cezary Piotr Tarkowski

27 Lipiec 2016 o 20:46

żydowskie bestie blokują moje komentarze.

W dniu 27 lipca 2016 20:22 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

> rzeczpospolitapolska posted: „Każdy kryminalista, zwyrodniały bandzior, > świadom swojej słabości względem ofiary staje się bardziej agresywny. Można > powiedzieć, że jego agresja jest wprost proporcjonalna do jego słabości. Od > tej notowanej w psychologii, kryminologii, prawidłowości n” >

 • janex

27 Lipiec 2016 o 22:10

kto gdzie blokuje?

uważaj na znaczki „>” i inne których sporo używasz, widać sam się blokujesz przeczytaj co to „tagi html” a w komentarzach można ich używać.

 • Nowak

28 Lipiec 2016 o 06:34

Panie janex może jednak trochę więcej szacunku dla polskiego patrioty , który zaszczycił swoimi wpisami WPS i może jednak by pan zwracał się na pan do pana Tarkowskiego , a nie tykał tyczkami .
Panie Cezary . Parchy z tym raczej wspólnego nic nie mają , zresztą oni mają teraz ważniejsze sprawy na głowie niż blokady w internecie . Spęd dzieciaków musi zakończyć się sukcesem . Po prostu czasami tak jest , że komentarz się nie publikuje i nie wiadomo czemu . Mam czasami też problem z komentarzami .

 • julius

27 Lipiec 2016 o 21:05

Głośnym echem odbiły się słowa Trumpa o rozważaniu czy kraje zasłużyły na obronę przez USA czy nie. Natomiast całkowicie pominięto w zydowskich nediach dla Polaków jego następną wypwiedź. Stwierdził on, że europejskie natowskie lachociągi mają płacić haracz Ameryce za opiekę nad nimi.

 • Nowak

27 Lipiec 2016 o 21:14

Za to żydowskie media w Polsce ochoczo informowały , że szef sztabu wyborczego tej żydówki oskarżył otwarcie Rosję o nielegalne sprzyjanie Trumpowi . Osobiście jestem pewny na 100% , że wygra Clinton , bo taka decyzja już dawno zapadła .
Osobiście jest mi obojętne kto wygra , po tym jak Trump deklarował swoją dozgonną miłość do Izraela w dodatku mając w rodzinie Żydów . Na tym żydowskim cyrku zarobię , bo postawiłem 3000 PLN na zwycięstwo Clinton po kursie 1.30 .

 • janex

27 Lipiec 2016 o 23:01

Ku pamięci Pani Beaty Andrejas
http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/132912,ku-pamieci-pani-beaty-andrejas

Jest u was wśród ulubionych na WPS
Proszę tam dopisać „zbanowanej bezczelnie za nic na parcharni neon24” tylko dlatego że dureń kulalis powklejał jej tam jakieś bzdury na temat Opary.

 • janex

27 Lipiec 2016 o 23:25

A i dopisać wklejający idiota kula-lis dalej sobie na parcharni neon wkleja a ją zbanowana za nic do śmierci.

 • janex

27 Lipiec 2016 o 23:50

Politruki na parcharni wydumali tak:

Zbanujemy ją bo jak zbanujemy kula-lis to będzie kupa krzyku a i admin żyd astra/rebeliantka będzie wyła i inne pejsy a po Beacie tyle kwiku nie będzie.

I skasowali jej konto z wszystkimi wpisami, po czasie upomniała się „ninanonimowa” do której Beata wysłała mail, partyzant dołączył i pokazał jak kłamią bezczelnie no i dostał bana.

kulalis dalej pisze….

  • Nowak

28 Lipiec 2016 o 06:27

Parcharni neonowej 24 dawno już nie czytam , bo zaczęła mi śmierdzieć gównem po wyrzuceniu stamtąd wpisów D. Kosiura i Ziemińskiego jak również nany , którą o ile dobrze pamiętam w komentarzach co niektórzy nazywali żydówką .
Człowieka można usunąć , zbanować czy tam jeszcze inne metody stosować , ale mi pani Andrejas żaden parch nie usunie z serca i nie zabierze mi szacunku do niej . Tyle.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 13 grudnia Traktat Lizboński, 4 czerwca 1989, AGENTURA, ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Magdalenka, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Powstanie Warszawskie, PROTESTY, ROCZNICE, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie ukraińskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.