Spojrzenie na holocaust i sprawa polska

orzec582ek-zyd_w-polsce-syjon-juc5bc-budujc485_konwentnarodowypolski-wordpress-comkonwentnarodowypolski-wordpress-com

Za   konkretne   korzyści   Żydzi   gotowi   są   dać   Niemcom,  jako narodowi, — absolucje za holocaust   — obciążając winą „nazistów”, „hitlerowców” a nawet Polaków.

Tą korzyścią jest sojusz z Niemcami dla podporządkowania sobie całego życia gospodarczego i społecznego w Polsce,   — czyli konkretnie, sprowadzenie suwerenności Polski do fikcji, uczynienie z niej państwa wasalskiego i wygodnych terenów osiedleńczych.

Żydzi więc nie są wcale zainteresowani ułożeniem dobrych stosunków z Polakami.  

— Posłuszeństwo Polaków wymusza za pomocą swojej potęgi finansowej dominującej nad międzynarodowymi instytucjami monetarnymi i w politycznym sojuszu z Niemcami.

Dopiero takie postawienie sprawy rzuca światło na stosunek Żydów do Polaków i Polski.

—  Bo to Polska ma ponieść główny ciężar zadośćuczynienia, jakie świat „winien” jest Żydom za zbrodnie holocaustu.

Potężne   Niemcy  z łatwością się na to zgodzą,   — inne narody także uwierzą w wygodne dla nich kłamstwo o polskim współudziale.

Prawda  holocaustu szybko zapada w przeszłość,  —  propaganda tworzy nową, bliższą obecnie żyjącym „prawdę”.

Całokształt światowej polityki prowadzonej przez wszystkie międzynarodowe organizacje żydowskie wyraźnie wskazuje na tak właśnie wytyczony cel.

Jest to kierunek dla Polski niesłychanie dramatyczny.

Świadomości tego w polskim społeczeństwie nie ma.  — I jak mogło by być, kiedy dzisiaj Polska nie ma własnych środków masowego przekazu?

Polska szybko zmierza do utraty suwerenności, ale fakt ten uświadamiają sobie tylko nieliczni.

Polskie społeczeństwo powinno wreszcie uzmysłowić sobie ten fakt, bo wkrótce będzie na cokolwiek za późno.

Nawet walka zbrojna może być niemożliwa, bo mamy liczne przykłady zbrojnej obrony demokracji w rzekomo niezależnych państwach.

Trwająca od wielu lat żydowska agresja propagandowa na Polskę, nie jest wynikiem niechęci, czy nawet nienawiści do Polaków.

— Byłoby to zbyt łatwe i zbyt naiwne wytłumaczenie całej tej powodzi oszczerstw i kalumnii.

Tu gra idzie o państwo, zasobne, świetnie położone do wielkich światowych interesów, o dobrym klimacie, zamieszkałym przez ludzi dobrotliwych i naiwnych, nieskorych do głębszych dociekań,   — doskonale nadających się na potulną masę roboczą.

Tu idzie o naszą wolność i nasze, POLSKIE PAŃSTWO.

Roszczenia żydowskie_Tusk-Natanjahu_siemysli.info.keFoto: Roszczenia żydowskie /Tusk-Natanjahu /siemysli.info.ke

***

papurec.org /10 maja 2016 9:33

Krzysztof M

Źródło (link zewnętrzny)

10 maja 17:32

https://marucha.wordpress.com/2016/05/09/wielka-hucpa-oskarzania-polakow-o-wspoludzial-w-holokauscie-zagladzie-zydow-powraca-jak-bumerang-ma-sluzyc-kilku-celom/#comment-579010

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, Holokaust, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie niemieckie w Polsce, Zbrodnie sowieckie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.