Watykańskie Biuro Prasowe i polscy „nacjonaliści”

Zobacz:  Rzecznik Episkopatu popiera żydowski terroryzm w Polsce. /Opublikowano  Lipiec 26, 2016 by emjot

an1

Rzecznik Episkopatu popiera żydowski terroryzm w Polsce.

„Watykan o Polsce:   —  działania niektórych polityków sztucznie wywołują strach przed imigrantami …. „

***

Rytel−Andrianik,   — Watykańskie Biuro Prasowe i polscy „nacjonaliści”

RAM Rzym, 27 lipiec 2016

Ks. Paweł Rytel−Andrianik, —   rzecznik prasowy Episkopatu Polski — tłumaczy w polskich mass−mediach, że  —   jego wypowiedź na temat podejścia Polaków do kwestii imigrantów nie jest absolutnie opinią Episkopatu Polski na ten temat,   — ale jedynie jego własną.

Należałoby więc wyjaśnić – jeżeli jest to prawda – jak jest możliwe, że publikacja   jakichkolwiek prywatnych opinii jakiegokolwiek polskiego księdza przez Watykańskie Biuro Prasowe, nie jest uzgadniana wcześniej z Episkopatem Polski?

Tym  bardziej, gdy osobą wyrażającą ową „opinię” jest nie kto inny, ale właśnie rzecznik prasowy Episkopatu Polski.

Jak to jest możliwe, że tak negatywne oceny polskiego narodu – jako nie mającego o niczym pojęcia „nacjonalistycznego” matoła – mają natychmiastowy   dostęp  do Watykańskiego Biura Prasowego, są umieszczane   online  —  i na ich podstawie Polacy mogą być szkalowani?

Przecież nawet ślepy widzi, że   — wszystko zostało przeprowadzone celowo na zaledwie kilka dni przed przyjazdem do Polski tzw. „Franciszka”!

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.