Wnuk Powstańca Warszawskiego Piotr Zygarski w ostrym przesłaniu do szefa MON Antoniego Macierewicza!

Wnuk Powstańca Warszawskiego Piotr Zygarski w ostrym przesłaniu do szefa MON Antoniego Macierewicza!

 Kliknij w obraz

Posted by Piotr Zygarski

Niech ta gnida pisowska da sobie święty spokój ze swoim zasranym apelem smoleńskim!

apowstaniecwnuk

Za http://polityczek.pl

“Wnuk powstańca warszawskiego do Macierewicza”

Odpowiedzi: 7 to “Wnuk powstańca warszawskiego do Macierewicza”

 1. Kowalski said

  A caly establishment polityczny w POLSCE …..TO ;;;;;;;;;;kundle SOROSA.Miedzy innymi ;;;;;;;;;Macierewicz Minister Obrony z ;;;piekla rodem

 2. revers said

  https://www.monitor-polski.pl/zamachy-w-nicei-i-monachium-dzielem-mossadu/

  „Kardynał Dziwisz nie odpowiedział dr Zbigniewowi Kękusiowi na pytanie czy dokument z książki Henryka Pająka poświadczający jego 33 stopień w loży masońskiej P2 (tej samej o której mówi B. Fulford, że zorganizowała „Smoleńsk”!) jest autentyczny.”

 3. www said

  Wnuczek z „ormo”

 4. ; said

  Czekajcie, Panowie.

  Za tydzień rozpocznie sie doroczny festiwal tradycyjnego plucia i rzygania na Powstanie i Powstańców.

  Kiedyś zadawałem sobie trud wyjaśniania, tłumaczenia, odkłamywania. Było łatwiej, gdy żył Tygrys (p.Andrzej Rumianek), jeden z ostatnich weteranów Powstania, który dawał jakieś wsparcie świadka i uczestnika. Ten to miał cierpliwość. Teraz, na starość już nie czuje sie na siłach wobec zalewu słów głośnych i szybkich. Niech sobie szczekają, za mali by prawdę zmienić czy umniejszyć wielkość Bohaterów.
  .

 5. Isia said

  Re: 4 Pan ; … prawdę trzeba ujawniać, tyle razy, ile trzeba … nie można się zniechęcać… to obowiązek nas, rodowitych Polaków … aby inni nasi Rodacy, nieświadomi, mogli tę prawdę poznać … rządzące w Polsce żydostwo prawdy nam nie powie … pozdrawiam Pana i życzę wszystkiego dobrego …

 6. ; said

  Wiem, pani Isiu, że trzeba, ale ile mozna mieć tej energii. Prawda się z upływem czasu rozmywa w świadomościach ludzkich, choć obiektywna rzeczywistość trwa niezmienna… Sama Pani widzi, przykład na bieżąco – ten www, pisze że ormowiec. Dziadek pana Piotra bił niemca, a ciekawe, kogo bił dziadek tego www.

 7. Isia said

  Re: 6 Pan ; … może to zabrzmi nazbyt patetycznie … ale … wiadomo, że trzeba nieustannie przypominać i uświadamiać ludziom, że trwa walka o biologiczne przetrwanie narodu polskiego, zachowanie jego tożsamości narodowej, polskiej kultury etc. … przekazywanie naszej historii, tej prawdziwej … zwłaszcza przez naocznych świadków … jest zadaniem niezwykle ważnym … Pan to przecież wie … ja sama też się tutaj na Gajówce dużo dowiaduję … np. od Pana Romana, który był świadkiem wydarzeń z czasów Solidarności … w każdym razie ja się nie poddaję … czego życzę zarówno Panu … Panu Gajowemu … jak i wszystkim Gajówkowiczom … w realizacji tego zbożnego dzieła …

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, Powstanie Warszawskie, PROTESTY, ROCZNICE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Wnuk Powstańca Warszawskiego Piotr Zygarski w ostrym przesłaniu do szefa MON Antoniego Macierewicza!

 1. Julek pisze:

  Popieram Pana.Pozdrawiam.

Możliwość komentowania jest wyłączona.