Ukraińcy żądają aby Polska oddała im Przemyśl z okolicznymi powiatami

nazi-ukraine_1Źródło: Internet

Banderowcy panoszą się na Ukrainie już od kilku lat.  — Wsparci przez USA doprowadzili do destabilizacji najpierw zachodniej części kraju, a potem utracili po ciężkich bojach Krym i niemal cały wschód.

Teraz nie zwracając uwagi na niezrozumiałą przychylność dla nich polskich władz,  — pokazali ponownie swoje prawdziwe oblicze żądając zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

Prawy Sektor,   — zwany też „Armią Majdanu” — to właściwie bezpośredni sukcesor   Ukraińskiej Powstańczej Armii.

Są to neofaszyści, którzy ze względu na antyrosyjskość otrzymali pełne wsparcie ze strony wszelkich polskich środowisk rusofobicznych oraz filosemickich, widzących w ich działaniach możliwość realizacji własnych celów.

Ten zdumiewający alians polityczny wspierającej ukraińską awanturę polskiej   lewicy   pobożnej   i   bezbożnej  —  jest bardzo zastanawiający.

Trudno jest powiedzieć jaki jest cel tego działania, ale wygląda na to, że

— udajemy, iż Ukraińcy to nasi bracia, bo zaplanowano już jakąś kampanię przeciwko Rosji, w której będziemy ginąć razem z Ukraińcami w zaprojektowanej przez przez ośrodki zagraniczne wojnie.

Polska lewica, — od PiS przez PO do SLD — konsekwentnie przygotowuje społeczeństwo   do   tego  wyzwania promując fałszywy obraz — Ukraińca brata Polaka.

Nie zauważamy rzezi wołyńskiej, albo mówimy o niej półgębkiem, aby nie drażnić zaordynowanych odgórnie „przyjaciół”.

Media  szybko zapominają kolejne skandale takie jak pobicie Polaków za to, że byli Polakami,   — co miało niedawno miejsce na polsko-ukraińskiej granicy, —  czy też uwięzienie w hotelu, przez banderowców polskich parlamentarzystów,   — do czego doszło wczoraj.

Trudno się dziwić, że tak jawnie prezentowana uległość ze strony polskiej spotyka się z coraz większą bezczelnością strony ukraińskiej.

Po prostu wydaje im się, że mogą więcej.

Dominujący w ukraińskiej politycy neobanderowcy   — otwarcie artykułują swoje żądania.

— Domagają się zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

„Sprawiedliwość nakazywałaby, aby ziemie, na których Ukraińcy żyli od tysięcy lat, wróciły do Ukrainy”

– domaga się w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, rzecznik banderowskiego Prawego Sektora, Andrij Tarasenko

Nie wiadomo skąd Ukraińcy wzięli „tysiące lat” swojego narodu,

— wszak   wiadomo,   że   tak  zwany naród ukraiński to w istocie twór powstały na dzikich polach, gdzie mieszali się Rusini z Polakami.

Jest to zatem oczywista nadinterpretacja i mitologizowanie własnej faszystowskiej ideologii dziwacznymi przekonaniami.

Bezczelne roszczenia terytorialne wysuwane otwarcie względem Polski nie spotykają się z adekwatną odpowiedzią strony polskiej.

Nasi pseudo politycy skulili uszy po sobie i milczą,   — nawet gdy neobanderowcy   relatywizują zbrodnie popełnione przez ich dziadków i ojców na setkach tysięcy Polaków.

Dowiedzieliśmy się niedawno od Ukraińców,   — że ich bestialstwo na Wołyniu było uzasadnione, bo z okupantem należy walczyć wszelkimi metodami.

—  I  takie rzeczy można przeczytać w polskiej prasie   — i nikogo to nie oburza.

Warto   tylko  ponownie zwrócić uwagę, że Polacy nie zniewolili Ukrainy, tylko   właściwie  stworzyli ją i przez kilkaset lat próbowali ją cywilizować wraz z jej dzikim ludem.

Teraz ten lud wymawia nam, że byliśmy kolonizatorami — będąc de facto realnym okupantem naszego terytorium, — zajmując polski Lwów.

Bierni polskojęzyczni politycy nie są jednak zdolni do takiej, adekwatnej względem ukraińskiej, retoryki.

Czy to oznacza, że rzeczywiście wkrótce oddamy ten Przemyśl?

Kto wie?

— Doszło tam przecież ostatnio do skandalicznego ukraińskiego pochodu z banderowskimi flagami ,  na   który   jakimś   cudem  pozwoliły polskie władze.  —  [polsko-języczne i to słabo okupacyjne władze — emjot]

Padały dobrze znane hasła, które słyszeli nasi mordowani rodacy i nic.

Oburzenie padło jedynie na patriotyczne środowiska, które oprotestowały tę bezczelność kontrmanifestacją.

Wyhodowaliśmy sobie na własnej piersi banderowskiego wrzoda   — i prędzej czy później skończy się to dla nas tragicznie.

***

autor: admin (2016-07-14 13:45)

Za; http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ukraincy-zadaja-aby-polska-oddala-im-przemysl-z-okolicznymi-powiatami

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia ukraińskie, SLD, SS Galizien, Ukraina, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.