Miliony Ukraińców są już w Polsce – czy czeka nas banderowski terroryzm?

bandera-oun-upa-ukraina 1Źródło: Internet

Chyba każdy kiedyś dziwił się temu jak się to mogło stać, że społeczeństwa na zachodzie Europy zostały tak zmienione poprzez wielkie fale imigracji.

Ludzie którzy tam mieszkają też nie potrafią dokładnie powiedzieć kiedy to się stało, że równowaga między przybyszami a miejscowymi została zaburzona.

Podobny proces następuje teraz w naszym kraju. Nagle wszędzie dookoła nas pojawili się Ukraińcy.  — To stało się bardzo niedawno,   — najwyżej w ciągu roku i postępowało praktycznie niezauważalnie.

Kiedyś Ukraińców spotykało się okazjonalnie, — nagle po ułatwieniach wizowych i w sprawie pracy okazuje się, że są prawie wszędzie.

Spotyka się ich w handlu, w usługach. — Pracują właściwie we wszystkich działach gospodarki.

— Łamaną polszczyznę z charakterystycznym kresowym akcentem można spotkać niemal wszędzie.  

—  W supermarketach pojawiły się już specjalne półki z ukraińskim piwem, które wykupują właśnie ci nowi przybysze.

Nasi uchodźcy różnią się jednak od tych z zachodu.

Przede wszystkim odróżnia ich wygląd.

Nie mają innej karnacji skóry i mają słowiańskie rysy twarzy — dlatego w polskim społeczeństwie pozostają praktycznie niezauważeni.

Gdy za jakiś czas nauczą się lepiej polskiego, rozpoznanie Ukraińca może być bardzo trudne.  

— To z jednej strony dobrze, bo wspomaga integrację w naszym społeczeństwie i nie ma niepotrzebnej rasowej stygmatyzacji.

Gorzej   —  jeśli doczekamy się też banderowskich terrorystów z „Armii Majdanu”.

Wtedy wpuszczenie do Polski milionów Ukraińców grozi też instalacją zakamuflowanej banderowskiej piątej kolumny.

Takie zagrożenie niestety istnieje bardzo realnie,   —  bo już pojawiły się groźby, że   —  „zrobią nam powstanie”.

Miejmy nadzieje że nasze władze, przy całej swej nieodwzajemnionej miłości do Ukrainy, są tego świadome.

comment_wjbd10qe2p4gxox2hrbeuyzf3t9l7mfy 2Źródło: Internet

Zaskakująca jest też skala zalewu Polski Ukraińcami.

To jest ogromna fala migracyjna, o której praktycznie się nie mówi, a która zmieniła już obraz Polski i nadal go zmienia.

Wiele wskazuje na to, że ten milion Ukraińców to dopiero początek i czeka nas prawdziwe ukraińskie tsunami.

Wszystko wskazuje na to, że po utracie ponad 3 milionów obywateli, którzy postanowili przeprowadzić się do bogatszych krajów, — nasi rządzący zaimportowali obywateli z Ukrainy, nie pytając nas nawet o zgodę.

Z drugiej strony ludzie ci ciężko pracują, a skoro jest dla nich praca, oznacza to,   że bezrobocie jest u nas tylko teoretyczne.

Nikt nie wie jak skończy się ta trwająca „ukrainizacja” Polski, — ale znając historię niedawnych konfliktów między naszymi narodami, nie należy się spodziewać niczego dobrego.

Z pewnością dużą część z tej wielkiej fali Ukraińców uda się jakoś zintegrować z naszym społeczeństwem.

Dla wielu z nich Polskość będzie z pewnością atrakcyjną przepustką do wygodniejszego życia.

Niestety trzeba też być realistą i widząc poziom resentymentów faszystowskich na Ukrainie i fascynacje nacjonalistami mordującymi Polaków,   — można mieć niemal pewność, że przy okazji władze zaimportowały nam bliżej nieokreśloną ilość Ukraińców myślących kategoriami tożsamymi z tym, które kierowały działaniami rezunów z Wołynia.

z15685835q1-stycznia-w-kijowie-organizowany-przez-swobode-m 3Źródło: Internet

Wielką stratą jest też to,   — że przez te lekkomyślne decyzje naszych rządzących, właśnie tracimy monolityczny charakter narodu polskiego.

Ci, którzy mienili się obrońcami Polskości, dokładają się do tego, że nasz naród jest rozpuszczany przez nieograniczoną imigrację z Ukrainy.

Doszło do tego, że właściwie można powiedzieć, że jesteśmy na własne życzenie kolonizowani i to przez sąsiednie, niemal upadłe państwo.

***

autor: admin (2016-07-16 14:11)

za; http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/miliony-ukraincow-sa-juz-w-polsce-czy-czeka-nas-banderowski-terroryzm

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Bieda, Emigracja, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia ukraińskie, SS Galizien, Ukraina, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Miliony Ukraińców są już w Polsce – czy czeka nas banderowski terroryzm?

  1. Emily pisze:

    No właśnie! Co się stało, że nagle zaczęli przyjeżdżać? Obecnie we Wrocławiu oprócz Ukraińców pełno jest po prostu Rosjan! Czego tu szukają? Po co tu przyjeżdżają? Dlaczego teraz? Zauważyłam napływ cudzoziemców już od 2010-2011 i jest ich raczej coraz więcej!… Rozumiem, że Ukraińcy mają wojnę, ale Rosjanie?… Kto ich wpuszcza i po co?? Przecież nie należą do Unii Europejskiej więc jak mogą tu pracować?? Wrocław jest daleko od wschodnich granic, więc co się dzieje w reszcie Polski?? Po co przyjechali aż tutaj?
    Czy rząd nie kontroluje naszych granic – granic Unii Europejskiej? Przecież Rosjanie jak i Ukraińcy poza tym że nie należą do Unii Europ. to stanowią obcą nam cywilizację turańską!
    Nic sie o tym nie mówi! Rząd milczy. Co o tym myśli? Taka fala imigracji jest dla nas również zagrożeniem. Wpuściliśmy już tysiące uciekające przed wojną, więc pomagamy innym narodom, ale czy ktoś kontroluje czy to uchodźcy czy imigranci??

Możliwość komentowania jest wyłączona.