III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści

216a5e7c7e891f181c0e072abd84f7e8_xl 1***

Wystraszony nieuchronnie zbliżającym się upadkiem żydowskiego kapitalizmu, a zwłaszcza utratą przez żydostwo władzy, — żydo-reżim IIIRP podejmuje działania represyjne wobec społeczeństwa.

Poszukuje zdrajców i szpiegów.   — Zdrajcami i szpiegami są oczywiście wszyscy ci, którzy nie ulegają żydo-medialnej propagandzie i ośmielają się prezentować własny, zgodny z narodowym polskim interesem, polityczny punkt widzenia.

Żydowskie media w IIIŻydo-RP nie przebierają w słowach i oskarżają ludzi, organizacje, jak np. partię Zmiana,   — że są finansowani przez Rosję, która, nie chcąc podporządkować się żydowskiemu dyktatowi światowej finansjery, jest przez żydo-reżimy Zachodu uznana z największego wroga „Międzynarodowej Społeczności”.

Nie mam nic przeciw temu, żeby wskazać i określić, kto jest wrogiem narodu i państwa na podstawie proponowanego przez Żydów IIIRP kryterium:

— finansowanie politycznej działalności przez obce państwa i ich agendy.

A zatem, czytajmy:

nasz-dziennik 2***

Po jedenastu latach (w 1990r. – D.Kosiur), na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków,   — Antoni Macierewicz.

Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania.

Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację,   — a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski.

Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”.

Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. 

— Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.

 Antoni Macierewicz podarował mu (byłemu prezydentowi R.Reaganowi – D.Kosiur) małą figurę Matki Bożej, którą wyrzeźbił w obozie dla internowanych — (mój Boże, jakiż to wspaniały patriota i katolik -? – D.Kosiur).

— Prezydent był wyraźnie wzruszony i zapewnił, że zabierze ten dar serca do domu. – http://www.naszdziennik.pl/

***

A oto i kolejny patriota, prof. Piotr Gliński

—  „W  stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.”http://wyborcza.pl/politykaekstra/

Pieniądze od Zachodu brali nie tylko Żydzi z PiS, —  ale   także   z   KLD   – protoplastki   PO,   poprzez   „niemieckie”   fundacje.

Nie zapominajmy o wielkiej roli pośrednika, jaką odegrał Kościół w transferze pieniędzy od CIA dla solidarnościowej żydo-rebeli w obalaniu PRL., itd., itp.

Wniosek jest prosty i oczywisty:

—  III RP jest tworem żydowskiej V kolumny oraz Kościoła, które na walkę z PRL brały pieniądze od USA – CIA – od żydowskiej finansjery zachodniego świata.

I co najciekawsze   — Żydzi sami dostarczają nam tych informacji.

Czy zatem dzielni chłopcy z ABW zainteresują się tymi zdrajcami i szpiegami?

Dariusz Kosiur

25 Czerwiec 2016

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/25/iii-rp-pookraglostolowy-system-wladzy-w-przededniu-zapasci/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 4 czerwca 1989, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KAPITALIZM, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, USA, Wojna informacyjna - dezinformacja, WYWIAD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści

  1. Pingback: III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści — forumemjot dla Polski | Pekok Antylichwiarz

Możliwość komentowania jest wyłączona.