Zamach w Nicei fałszywą flagą?

Zanim wyjaśnię, dlaczego ten „atak ciężarówką” jest prawie pewną fałszywą flagą/ustawionym wydarzeniem, pozwólcie mi coś powiedzieć: — nasze myśli powinny być z tymi zabitymi, rannymi lub poszkodowanymi tą sytuacją.

a92***

Nazywanie tego „fałszywą flagą” nie jest tożsame z powiedzeniem, że nikt naprawdę nie zginął lub nie został ranny. — Oznacza to tyle, że atak został zorganizowany przez inne źródło, o którym nie mówi się w mainstreamowych mediach, a nie przez „samotnego wilka”, który sam wszystko zaplanował i wyruszył na łów.

Nie zamierzam analizować nagrań z zamachu, by wyjaśnić, dlaczego ten atak był operacją „fałszywej flagi”.

Użyję natomiast czystej, prostej logiki.

Co jest smutne, zajęło mi to około trzech minut, by do tego dojść.

— Dlaczego?

Ponieważ natychmiast przypomniałem sobie wiadomość BBC News z wieczora 14 lipca 2016 r., w której mowa była o tym, że  

„Francja nie przedłuży stanu wyjątkowego, który został nałożony po zeszłorocznym ataku islamskich terrorystów w Paryżu”.

Prezydent powiedział w tradycyjnym wywiadzie w Dniu Bastylii, że nie ma sensu dalsze przedłużanie stanu wyjątkowego w sposób nieokreślony.

Kiedy włączyłem wiadomości i zobaczyłem najnowszą informację o ataku w Nicei,   — moja pierwsza myśl była taka:  —  „idealne wyczucie czasu”.

Kilka godzin później Francois Hollande miał wygłosić przemówienie.

Powiedziałem wtedy do siebie:  —  „Zaraz powie, że teraz musi przedłużyć stan wyjątkowy…”.

— To było dokładnie to, co Hollande zadeklarował po ataku w Nicei.

Raport o tym, że Francja miała zakończyć stan wyjątkowy pojawił się w tym samym dniu, w którym atak miał przekonywająco dać podstawy do dalszego trwania stanu wyjątkowego.

Dla   nieświadomych   –   stan   wyjątkowy   został   wdrożony   po   atakach  z 13 listopada w Paryżu (również „fałszywa flaga”).

Stan wyjątkowy pozwolił na rozlokowanie pomiędzy 6 a 7 tys. żołnierzy w publicznych miejscach,   — przede wszystkim do ochrony szkół, synagog, domów towarowych,

—  ale   zasadniczo do badania gruntu (i położenia fundamentów) pod państwo policyjne.

Artykuł ze strony internetowej „Human Rights Watch” z 20.0516 zadawał pytanie:

— „Czy stan wyjątkowy we Francji kiedykolwiek się zakończy?”.

Pisano o tym, że stan wyjątkowy daje rządowi znaczne możliwości do przeszukań domów bez sądowego nakazu i narzucanie kontroli, które mają na celu ograniczać ruch ludzi, których władze uznają za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego.

Prawdopodobnie nie usłyszysz o tym w nadchodzących dniach.

The Burning Blogger Of Bedlam

Źródło: https://theburningbloggerofbedlam.wordpress.com/2016/07/15/france-bastille-day-attack-100-staged-false-flag-and-heres-why/

tłum. mkmb

Lipiec 16, 2016

za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zamach-w-nicei-falszywa-flaga-2016-07

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Francja, III Wojna Światowa?, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.