„14.07 zginęło 77 osób” – numerologia pokazuje fałszywą flagę! – Kevin Barretty

11 września 1990 – przemówienie NWO George’a Busha

11 września 2001 – atak na Bliźniacze Wieże

11 marca 2004 – zamach w Madrycie

11 marca 2011 – trzęsienie ziemi w Japonii

a126 1

Oglądam Fox News po rzezi w Nicei. — Prowadzą tę samą zaplanowaną propagandę  jak  9/11, tylko tym razem jest ona jeszcze bardziej przesadzona:

— „Jesteśmy na WOJNIE z islamem! Każdego muzułmanina wierzącego w sharia powinno się deportować! 

Wysłać więcej wojska na Bliski Wschód!   — Obama to MIĘCZAK!

— Ustępstwa! Neville Chamberlain!   — To jest wojna! Zabij, zabij, zabij!”

Hannity sprowadza na paradę neokonów, każdy bardziej wściekły od ostatniego.

Większość nie zna się naprawdę na terroryzmie bardziej niż „słynny ekspert od terroru Foxa” – oszust Wayne Simmons [“famous Fox terror expert” con man Wayne Simmons].

To niskiego stopnia propagandyści.

I nie chcą zakończyć terroryzmu.  

Oni sami są częścią grupy terroru!

Zatrzymaj się i pomyśl przez moment:   gdyby zespół neokonów Foxa nie był również za atakiem, to by go pomniejszali albo ignorowali.

„Terroryści” chcą rozgłosu medialnego,   OCZYWIŚCIE.

Więc jeśli im go dasz, w najlepszym czasie, to jasne że jesteś częścią ich grupy.

Czy naprawdę może być ktoś tak głupi, żeby nie widział tego, że te „ataki terrorystyczne” to sztuczki PR, których celem jest tworzenie po nich histerycznych „raportów”?

Czy ktoś w tym momencie historii naprawdę nie rozumie, że cała ta „wojna z terrorem”   jest propagandowym oszustwem neokonów-syjonistów, i że każde z tych zdarzeń jest fałszywą flagą?

Przez pierwszych kilka godzin oficjalna liczba ofiar była „co najmniej 77”.

(Później zaktualizowali ją do „ponad 80”, a następnie do „84”, czyli 77+7.)

To wydarzyło się 14.07 (14 = dwie 7, więc 14.7 = 7/7+7 = 777).

77 to wielokrotność 11,   a 777 to wielokrotność 111.

Więc znowu to wszystko jest zbyt oczywistą sprawą numerologii iluminatów.

Oficer   wywiadu   wojskowego   kpt.   Eric  May wyjaśnił mi kilka lat temu, że zbrodnicza kabała za „wojną z terrorem” lubi „oznaczać” swoje wydarzenia liczbami,   tak samo jak robią to złodziejskie gangi.

Wtajemniczeni patrzą na wiadomości, widzą magiczne liczby, i mówią do siebie „tak, to zrobili nasi”  —  i realizują program.

Żeby odświeżyć wszystkim pamięć w wyniku tego najnowszego okrucieństwa Synagogi Szatana, przypominam swój wcześniejszy artykuł:

11 przypadków iluminackiej numerologii [11 cases of Illuminati numerology]

 1. Banksterzy z NWO wprowadzili Euro 1/1w 1999. Zauważmy, że „999” to nie tylko odwrócone „666”, a zawiera także „99” – wielokrotność 11…i nie jakąkolwiek wielokrotność! 1/1/1999 wydaje się mieć niesamowite podobieństwo do 9/11, co kilka lat później stało się największym, najpotężniejszym numerycznym symbolem w dziejach ludzkości.
 2. W tym dniu – 1/1/1999 Euro wprowadzono w dokładnie 11krajach.
 3. Jak wspomniałem wcześniej, Bliźniacze Wieże były oczywiście Bliźniaczymi Filarami Ja-china i Boaz, pierwotnymi symbolami masonerii… które razem tworzyły gigantyczną liczbę 11.  To jest prawdopodobnie główne źródło fascynacji iluminatów liczbą 11.
 4. Skoro w systemie dziesiętnym 10 reprezentuje transcendencję (czyli Boga), to 11 jest wyższa od transcendencji. Inaczej mówiąc, uważa się za lepszą od Boga. Stąd satanistyczna fascynacja „pójściem na 11„.
 5. Tsunami na Oceanie Indyjskim w 2004 – rzekomo „najgorsze tsunami w historii” [“the deadliest tsnunami ever”] – miało miejsce 12/26.   1+2+2+6 = 11.  Pozornie portal NWO proponuje „11 faktów o tsunami na Oceanie indyjskim 2004 [11 Facts About the 2004 Indian Ocean Tsunami]. Czy było to naprawdę wydarzenie naturalne? Czy nuki na dnie i/lub technologie w stylu HAARP wywołują trzęsienia ziemi i tsunami?
a127 2***
 1. Choć w tsunami 2004 zginęło 350.000 ludzi, to kolejne nienaturalnie wyglądające tsunami w końcu zabije miliony. To, oczywiście, będzie „Fukushima tsunami z 3/11/11. Ta data ma nie tylko dwie tłuste i soczyste jedenastki, ale także ma niesamowity związek z 9/11 i późniejszym Madrytem 3/11. Kiedy doda się wszystkie cyfry w 3/11/2011 mamy „9”, a jeśli napisze się tę datę w stylu międzynarodowym (11/3/2011), dostaniemy 11 3squared 11 [ups! tego nie potrafię przetłumaczyć, przepraszam]. Przypomnijmy sobie, że w grudniu 2010 banksterzy z NWO rzekomo zagrozili Japonii wykorzystanie „broni do trzęsienia ziemi”, jeśli nie przekaże im swojego Banku Pocztowego [Postal Bank], największego banku oszczędnościowego na świecie. Czy Fukushima była rezultatem podwodnego izraelskiego nuka plus sabotażu w stylu stuxnet?
 2. Fałszywe „zabicie killing of Osama Bin Laden” miało miejsce 5/2/2011. Te cyfry tworzą sumę – nie inną niż – 11. A jeśli doda się je według kolejności, to mamy: 5 + 2 +2 = dziewięć, następnie dodamy 2 ostatnie tworzące „11” i znowu mamy jedenaście.
 3. To przypomina nam, że wspomniane bomby w Madrycie po 9/11, miały miejsce 3/11/2004 …data z wielką soczystą 11 pośrodku, data dokładnie 911 dni po 9/11.  Kiedy doda się cyfry 3/11/2004 mamy – co może być innego – 11. Napisane w stylu międzynarodowym jako 11/3/2004 mamy liczby na początku 11 dodane do 9…rodzaj „zabicia Bin Ladena” odwrotnie. Co więcej, oficjalna całkowita liczba ofiar (podawana przez syjonistyczne media) była 191 – dwie jedynki i dziewiątka, które razem dają11.
 4. The World Trade Center budowano 11lat, i nie tylko 2 z jego wybudowanymi na demolkę drapaczami chmur z gigantycznymi 11 (i do 110 pięter), trzeci drapacz miał 47 pięter (4 + 7 = 11).
 5. Budowa Pentagonu rozpoczęła się 9/11/1941 – dokładnie 60 lat do dnia wielkiej ludzkiej ofiary. Zauważmy, że „Pentagon” (pentagram) jest Nr 2 satanistycznym/masońskim symbolem po Bliźniaczych Wieżach, tzn. Bliźniaczych Filarach Jachima i Boaz. Żaden mason poza 0.0001 stopniem nie mógłby usłyszeć o ataku na Bliźniacze Filary i Pentagram nie dostając przekazu. Zauważmy, że samolot/rakieta wpisujące lekko zakrzywioną ścieżkę lotu w pentagram wygląda jak 9, dokładnie tak jak Bliźniacze Filary tworzą 11.
 6. I na koniec, jak wiedzą już wszyscy czytelnicy [as all Veterans Today readers know], Dzień Weterana jest 11/11, upamiętniający 11-stą godzinę 12-go dnia 11-go miesiąca 1918, kiedy z popiołów europejskiej cywilizacji zaczął wyłaniać się NWO, a szczególnie syjonistyczna okupacja Ziemi Świętej.

Postscript:

„… i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana„. – Apokalipsa 2:9

(2 + 9 = 11)

AKTUALIZACJA

*Hollande, naciskany przez bunt pracowników we Francji,

— „powiedział w czwartek, że wkrótce zakończy się stan wyjątkowy narzucony po atakach 13 listopada w Paryżu i okolicach” [Nov. 13 attacks in and around Paris] (NY Times).

Atak w Nicei wysłał wyraźny przekaz od państwa:   NAWET O TYM NIE MYŚLCIE! Francja, kiedyś kraj liberté, teraz jest orwellowskim państwem policyjnym w ciągłym stanie wyjątkowym.

*Keith Rogers zauważa:

— „Dziwne, że ‚terroryści’ nie pojechali 8 mil [12 km] dalej do Monako, gdzie mieliby mnóstwo elit do rozjechania!”

Z jakiegoś powodu „ISIS” nie interesował atak ludzi u władzy, łącznie z tymi którzy są odpowiedzialni za wojnę z islamem, którzy od 9/11 wymordowali miliony muzułmanów.

Ani nie zaatakował Izraelczyków albo syjonistów.

Zamiast tego, mordują przypadkowych cywilów – niemal każdy z nich to muzułmanin – i robią wszystko co mogą by islam, i koncepcja „państwa islamskiego” (popierana przez większość muzułmanów na świecie) wyglądały źle.

Ponad 95% ofiar ISIS, prawdopodobnie bliżej 99%, to muzułmanie,   ataki na miejsca takie jak Francja są statystycznie wyjątkami.

Ale media dalej mówią, że   „muzułmanie atakują Zachód”.

To nie wydaje się „dziwne”, Keith – dopóki nie obudzimy się i nie zrozumiemy, że    „ISIS” to Izraelskie Tajne Służby Wywiadowcze [Israeli Secret Intelligence Service].

*Kierowca ciężarówki, wygodnie zastrzelony,   nigdy nie będzie mógł ujawnić kto go w to wrobił.

Jak trudno byłoby unieszkodliwić ciężarówkę, powiedzmy strzelając w koła, a następnie złapać „terrorystę” żywego, by można go było przesłuchać i zniszczyć jego siatkę?

Zawsze są sposoby jakimi można doprowadzić człowieka do nieprzytomności, albo do stanu by nie mógł walczyć, nie zabijając go.

Ale z jakiegoś powodu władze NIGDY nie chcą złapać żadnego żywego „terrorysty”.

*Barbara Honegger, jedna z najlepszych działaczy-badaczy ruchu prawdy o 9/11, pisze:

„Nicejski atak z ciężarówką wydarzył się w dniu kiedy miał się zakończyć stan wyjątkowy po ostatnim ataku we Francji.

— Reagując, Holande przedłużył stan wyjątkowy o kolejne 3 miesiące.

Teren gdzie ciężarówka uderzyła w tłum był zablokowany przez policyjne barykady, więc albo udało jej się przez nie przejechać, albo jej pozwolono.

Policja poinformowała o broni, materiałach wybuchowych i granatach w ciężarówce, i był początkowy raport o tym, że w ciężarówce był więcej niż jeden zamachowiec…

— Poniżej link do istotnych początkowych raportów CNN o tym ataku, w 12    — (teraz dodają ich więcej) filmach przychodzących jeden po drugim: http://www.cnn.com/videos/world/2016/07/15/nice-france-truck-gunshots-sot-nr.cnn/video/playlists/truck-hits-crown-in-nice-france/    

Brexit nazywa się ‚Brytyjskim Dniem Niepodległości’.  

— Nicejskie ataki były w Dniu Niepodległości Francji. Zbieg okoliczności?”

*Abu Salem Sofyan, wielki znawca Francji i Afryki Północnej, pisze:

— „Kevin, 84 ofiary teraz, więc jest to 77 + 7.

 —  Przypomnijmy, Brexit był 23 czerwca 2015 – 7 lat, 7 miesięcy, 7 dni po ostatnim shemitah 28 września 2008 początku ostatniego kryzysu”.

Mówi, że Netanyahu, Sarkozy, Estrosi i Ciotti to główni podejrzani w nicejskim ataku, i podejrzewa, że   Paryż był pierwotnie zaplanowanym celem – ale powiązana z Izraelem łobuzerska sieć za wszystkimi ostatnimi atakami we Francji nie ma nad tym całkowitej kontroli,   dlatego uderzyli w Niceę – w region,  którym rządzą – zamiast tego:

— „Dlatego zakładamy, że nie mogli uderzyć w Paryż, i udali się do miasta   kontrolowanego przez mossadnika Sarkozy’ego, bliskiego Bibi”.

Może mój artykuł z ubiegłego tygodnia ocalił Wieżę Eiffla? [my article last week]

*Zauważmy komentarz poniżej:

— „W ciężarówce znaleziono kartę ID zamachowca…” – RT.

Więc jeszcze raz mamy terrorystów dogodnie dostarczających organom karty ID albo paszporty.

*Uderzenie we Francję w Dniu Bastylii, w rocznicę rewolucji francuskiej, wydaje się być wymyślone, by podnieść stawkę sfabrykowanego przez nekonów i syjonistów „zderzenia cywilizacji”.

Rewolucja francuska, wspierana przez iluminatów pod pozbawionym sutanny jezuickim księdzem Adamem Weishauptem,   miała obalić tradycyjne oparte na religii społeczeństwo i ustanowić radykalnie świecki „NWO”.

Kościoły zniszczono i spalono, księży wymordowano, zakonnice zbiorowo gwałcono i wymordowano, i założono sekularystyczną pseudoreligię NWO, która istnieje do dnia dzisiejszego w mniej radykalnej formie.

Wielokrotne spektakularne ataki na Francję jakich byliśmy świadkami w ostatnich 18 miesiącach – Charlie Hebdo, piątek 13go (11/13/15) i teraz ten – są częścią „strategii napięcia”  

ustawiającej najbardziej radykalnie świeckie społeczeństwo na świecie, Republikę Francuską, dziedzica rewolucji francuskiej, naprzeciwko islamu, najtrwalszej religii świata.

*Francja jest również jednym z najbardziej wpływowych krajów przesuwających się w kierunku bardziej pro-palestyńskim.

Netanyahu groził Francji w drugiej połowie  2014, że   jeśli Francja będzie dalej sympatyzowała z Palestyńczykami, to

— „do waszego kraju dojdzie terror”.

Miesiąc po oficjalnym uznaniu przez Francję Palestyny, Bibi zrealizował swoją groźbę atakami Charlie Hebdo 1/7/15.

Późniejsze ataki na Francję dalej zatrzymało francuski ruch pro-palestyński podbijaniem nienawiści do wszystkiego co wiąże się z islamem.

*Wielokrotne ataki na Francję mają także sterroryzować 500.000+ francuskich Żydów – największą żydowską populację w Europie – do ucieczki z Europy do Izraela.

Po każdym z ataków, Bibi natychmiast żądał,  by francuscy Żydzi wyjeżdżali do Tel Awiwu.

Prawdziwym powodem, oczywiście, nie jest zagwarantowanie im bezpieczeństwa – Żydzi są bezpieczniejsi we Francji niż w Izraelu, ale by pomóc rozwiązać kryzys demograficzny Izraela.

*Grupa wywiadowcza SITE, pochodząca z izraelskiego Mossadu, która działa jako filia PR dla ISIS,   dziko celebruje ten atak:

a128 3***

Z pojawianiem się nowych raportów o śmiertelnym ataku w Nicei,

pro-ISIS dżihadyści kopiują je i świętują rzeź.

Oh krzyżowcy

powiedzieliśmy wam:

czekając na

następny atak wkrótce

jesteśmy wszędzie

*Wspaniały artykuł mojego kolegi Gearoida O Colmaina: Atak nicejski: fiasko francuskiego wywiadu czy plan syjonistów? [The Nice Attack: French Intelligence Failure or Zionist Agenda? 

Gearoid miał udział w moim drugim tomie o niedawnych francuskich fałszywych flagach:

a129 4***

Czytajcie o ostatnich francuskich fałszywych flagach:   NIE jesteśmy Charlie Hebdo [We Are NOT Charlie Hebdo] i    KOLEJNA francuska fałszywa flaga [ANOTHER French False Flag]

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2016/07/14/77dead/

Tłum. Ola Gordon.

– o – 0 – o –

Z powyższego artykułu i przytoczonej w nim numerologii można wywnioskować, że   na Światowych Dniach Młodzieży 2016 CUSIK może się wydarzyć.

Trwają od 25 do 31 lipca. 

Numerologia tych dni wygląda następująco:

25 + 7 = 32     = 5

26 + 7 = 33     = 6

27 + 7 = 34     = 7

28 + 7 = 35     = 8

29 + 7 = 36     = 9

30 + 7 = 37     = 10

31 + 7 = 38     = 11.

Oby nic się nie stało, szkoda ludzi.

Lipiec 17, 2016

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/14-07-zginelo-77-osob-numerologia-pokazuje-falszywa-flage-kevin-barrett-2016-07

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Francja, III Wojna Światowa?, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, TOTALITARYZM, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.