Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA

… ↑ taki był przebieg wydarzeń z udziałem Policji, których TV „Sumienie narodu” oraz parlamentarni i pozaparlamentarni suflerzy byli zleceniodawcami

Manifestacja 7 lipca 2016 roku przed Sejmem, szumnie zapowiadana przez posłów i senatorów PiS, stowarzyszenia Kukiz’15 i tzw. niezrzeszonych „narodowców”, jako zdecydowany protest przeciwko kłamstwom historycznym, usprawiedliwiającym ludobójstwo ukraińskich szowinistów z OUN-UPA oraz jako zdecydowane działanie na rzecz ustawy upamiętniającej ofiary ludobójstwa na Wołyniu i we Wschodniej Galicji

– okazała się jeszcze jednym spektaklem hipokrytów politycznych w wykonaniu lub pod dyktando syjonistyczno-banderowskiego lobby parlamentarnego oraz pseudo-patriotycznej i pseudonarodowej opozycji pozaparlamentarnej.

Skandaliczne zachowanie organizatorów manifestacji, którzy nie dopuścili do publicznej debaty nie tyle na temat zbrodni ludobójtwa banderowskiego,

— ale właśnie na temat politycznej manipulacji nad uznaniem zgodnie z prawdę tej zbrodni jako niepodlegającej przedawnieniu i będącej ludobójstwem, którego źródła ideowe nie tylko nie wygasły, ale konserwowane są przez obecny syjonistyczno-banderowski reżim kijowski i w sprzyjającej sytuacji miedzynarodowej mogą powtórnie przynieść tragedię Polakom nie tylko na terenie Ukrainy Zachodniej, ale także na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Banderowski nowotwór rozwija się przy współudziale Związku Ukraińców w Polsce oraz za przyzwoleniem i poparciem nie tylko okrągłotołowych partii PiS i PO,  

— ale także partii i środowisk fasadowo określających się jako polskie partie i organizacje patriotyczne i narodowe, tj. ONR, NOP , Młodzież Wszechpolską, Ruch Narodowy, których kierownictwa zostały w całości przejęte przez żywioł syjonistyczny i agresywnie antyrosyjski.

 Szeregowi członkowie i zwolennicy wspomnianych partii wychowywani są w chorobliwej antyrosyjskości i przygotowywani do cynicznego wykorzystania w regionalnym konflikcie wojennym z Rosją, jako ogłupiałe narzędzie syjonistyczno-neokonserwatywnych ośrodków władzy przede wszystkim z USA, ale także z Wielkiej Brytanii i Izraelu.

Instytucje rządowe USA, różnego rodzaju prywatne lub publiczno-prywatne fundacje na rzecz tzw. demokracji i społeczeństwa otwartego, a obecnie także otwarcie amerykańskie instytucje wojskowe ( bezpośrednio, bądź za pośrednictwem kanałów NATO)

— wspierają środowiska banderowskie w Polsce oraz organizacje pozarządowe w Polsce i ośrodki medialne ( tzw, niezależne telewizje, prasę drukowaną, portale internetowe),  

— których zadaniem jest manipulacja świadomością głównie młodego pokolenia, aby wyrwać je spod wpływu polskiej tradycji niepodległosciowej i narodowej.

Pod chwytliwymi hasłami rekonstrukcji historycznej i kultywowania symboliki patriotycznej i narodowej  

— dokonywana jest systematyczna akcja ogłupiania i sekciarskiego formowania młodzieży w duchu nienawiści, do tzw. „komuny”, do idei sojuszu narodów słowiańskich, a przede wszystkim do pokojowej koegzystencji z Rosją.

Środowiskom i partiom widzącym we współpracy z wschodnimi sąsiadami – bez anglosaskiego i syjonistycznego pośrednictwa – trwały kierunek dla stabilizacji politycznej i gospodarczej w Europie oraz respektowania zasad suwerennosci  

—  wypowiedziano  jawną wojnę,  łącznie ze stosowaniem przemocy fizycznej i posługiwaniem się policyjnym nadzorem, a nawet aresztowaniem.

Jako polskie  środowiska narodowo-patriotyczne i przeciwne neokolonialnemu wyzyskowi anglosasko-żydowskich korporacji

— musimy przyspieszyć proces integracji i kooperacji dla własnego bezpieczeństwa oraz ocalenia wspólnoty narodowej i państwa.

PZ

Tak wyglądały zapowiedzi manifestacji przed Sejmem 7 lipca 2016 roku

Taki był przebieg wydarzeń według TV „Sumienie narodu”

***

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/11/sejm-i-senat-rp-w-zmowie-z-ludobojcami-oun-upa/#more-8306

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PSL, ROCZNICE, Roszczenia ukraińskie, Roszczenia wobec Polski, Sejm, SS Galizien, UPA-OUN, Wołyń, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Sejm i Senat RP w zmowie z ludobójcami OUN-UPA

Możliwość komentowania jest wyłączona.