WPS nie macha różańcem. Inny przebieg miało wystąpienie prezesa WPS pod sejmem.

judeochrystianizm-2Kim są organizatorzy manifestacji antybanderowskiej zorganizowanej pod sejmem 7 lipca 2016r., na której Grzegorz Braun witał „katolicką Polskę”?

Manifestacja z TV „Sumienie Narodu” w tle.

Mossakowska, czy mossadowska (?)ustawka pod Sejmem

TV „Sumienie Narodu” ….wybranego ?

Po dzisiejszej skandalicznej ustawce pod Sejmem, mogę z całą odpowiedzialnością nazwać Rafała Mossakowskiego z tv „Sumienie Narodu” Rafałem mossadowskim.

Ten speaker pana G. Brauna zdemaskował cały swój kundlizm blokując możliwość zabrania przeze mnie głosu na bądź, co bądź publicznej demonstracji rzekomo mającej na celu wymuszenie na Sejmie inicjatywy ustawodawczej dotyczącej uznania 11 lipca dniem upamiętnienia ludobójstwa OUN-UPA na Wołyniu i Wschodniej Galicji.

Pan Rafał mossadowski nie tylko blokował możliwość mojej wypowiedzi, ale był wykonawcą pobocznych inspiracji, aby przestraszyć mnie osiłkami z ONR i wreszcie interwencją siłową wezwanej Policji

— ( zresztą nieudaną, gdyż brak było podstaw, ale użycie siły przez Policję wobec mnie stanowi „śmiałe”naruszenie nietykalności osobistej i prawa w ogóle).

TV „Sumienie Narodu”, to ściema i kolaboracja z politycznymi hipokrytami z PiS i arcykanaliią polityczną — Januszem Sanockim.

Wkrótce pełna relacja z przebiegu manipulacji organizatorów manifestacji z główną rolą Rafała Mossakowskiego vel mossadowskiego.

PZ

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/08/wps-nie-macha-rozancem-inny-przebieg-mialo-wystapienie-prezesa-wps-pod-sejmem/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Kresy Wschodnie, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PROTESTY, SS Galizien, UPA-OUN, Wołyń, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.