„Polska” inteligencja tworzy nam historię

z20313454qprocesje-w-przemyslu-ukraincy-organizuja-od-kilkun

BANDEROWCY i ICH ZWOLENNICY – PRECZ z POLSKI

Żyd Międzynarodowy i miejscowy to nie tylko sprawcy naszej tragicznej historii,   — ale także wszelkich insynuacji, które dla dużej części społeczeństwa stały się oficjalną historyczną wykładnią.

Żyd w sposób bezczelny i perfidny uzurpuje sobie rolę polskiej inteligencji.

Jednak ta prymitywna uzurpacja jest łatwo rozpoznawalna,   — ponieważ Żyd – „polski” inteligent, intelektualista,   — zawsze realizuje się jedynie w roli elementu antypolskiego, antynarodowego, antypaństwowego i antysłowiańskiego.

Było tak w wydarzeniach Czerwca 1976r., których Żyd był głównym inspiratorem.

I paradoksalnie miał rację A. Duda, gdy w 40-tą rocznicę czerwcowych wydarzeń wspomniał o „sojuszu” robotników i tej tzw. polskiej inteligencji.

— Jak na tym „sojuszu” wyszli polscy robotnicy, czy w ogóle Polacy, wyjaśniać dzisiaj chyba nie ma potrzeby.

A przecież i sam A. Duda do tej „polskiej” inteligencji udanie aspiruje.

Powszechne żydowskie media – a innych w Polsce praktycznie nie ma – ubolewają wielce, jak to okropni kibole i narodowcy zakłócili procesję Ukraińców w Przemyślu z okazji „święta ukraińskiej pamięci narodowej”.

—   Ukraińcy   chcieli   oddać   hołd   swoim   poległym   żołnierzom,   którzy  z J. Piłsudskim walczyli przeciw sowieckiej Rosji.  

Polska policja zatrzymała 23 Polaków.

Jednak z jakichś nieznanych nam powodów,  —  ci Ukraińcy nie mogli nigdy wystąpić   w proteście przeciw żydo-banderowskiemu reżimowi Ukrainy,

— który ukraińskich ludobójców fetuje dzisiaj jako narodowych bohaterów i stawia im pomniki (?).  

I ci właśnie Ukraińcy są polskimi obywatelami i chcą tu, w Polsce nadal mieszkać (?).

I oto znów pojawiają się „polscy” intelektualiści  —  (Danuta Kuroń, Krystyna i   Andrzej   Wajdowie,   o.  Tomasz   Dostatni,   Janusz Onyszkiewicz   z   żoną – wnuczką Piłsudskiego) — i apelują o mądrość i wybaczenie. – http://wyborcza.pl/

Także biskupi polskiego Kościoła apelują o chrześcijańskie – bezwarunkowe! – przebaczenie.

A może biskupi byliby bliżsi głoszonym przez siebie zasadom, gdyby skorzystali z recepty J. Chiraca:  —  „Polacy – dzisiaj: biskupi – stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho„.

Bo, czy to prawosławni Ukraińcy niszczyli we wschodniej Polsce kościoły przed 1939 r.,   — czy żydo-sanacja Piłsudskiego oraz polski Kościół likwidowali cerkwie i lokowali w nich kościoły wyrządzając krzywdę prawosławnym Ukraińcom i jak się później, w 1943 r. okazało, — pośrednio także Polakom, mordowanym w kościołach przez ukraińskich szowinistów.

Żydowskie media przedstawiają zdarzenia z Przemyśla w charakterystyczny dla siebie sposób,   — zakłamując rzeczywistość – manipulują opinią czytelników.

Nie wspomniały o istotnych faktach, że ze strony Ukraińców padły SKANDALICZNE hasła, jak

—   „Jeszcze   Polska nie zginęła, ale musi zginąć”, „Sława Ukrainie, sława herojam”.

Takie są właśnie media „polskiej” inteligencji.

Kim zatem są „polscy” intelektualiści tak mocno zatroskani o żydo-banderowski reżim Ukrainy i o przebaczenie ludobójcom? 

Kim są „polscy” intelektualiści, którzy nigdy nie wykazali żadnego zainteresowania,

— gdy żydowska Krytyka Polityczna ściągała z RFN lewackich bandytów, żeby bili uczestników Marszu Niepodległości w 2011 r.,

— gdy policja na polecenie żydowskich władz stolicy, a pewnie i centralnych władz żydowskich także, strzelała gumowymi kulami do dzieci i matek z dziećmi – uczestników Marszu Niepodległości w 2012r.

Ta „polska” inteligencja przyklaskiwała zawsze, ilekroć oblewano farbą, podpalano, pomnik R. Dmowskiego w Warszawie.

Kto wie, czy i sama nie była tego inspiratorem,  —  nazywa przecież Dmowskiego faszystą i antysemitą,   — a przestępcę i filosemtę Piłsudskiego bohaterem narodowym?

Także i hierarchowie Kościoła nabrali wody w gęby i nie widzą bandytyzmu żydowskiego reżimu IIIRP.

Może więc warto rozwinąć hasło młodych Polaków z Przemyśla:

BANDEROWCY i ICH ŻYDOWSCY ZWOLENNICY, „POLSCY” INTELEKTUALIŚCI, KOŚCIELNA HIERARCHIO – PRECZ z POLSKI

***

Dariusz Kosiur

—————————

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/29/polska-inteligencja-tworzy-nam-historie/

29 CZERWIEC 2016

Za; https://7777777blog.wordpress.com/2016/06/29/polska-inteligencja-tworzy-nam-historie/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA W POLSCE, MOWA NIENAWIŚCI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Polska” inteligencja tworzy nam historię

Możliwość komentowania jest wyłączona.