Bojkot tzw. „światowych dni młodzieży” i przyjazdu heretyka i masona Jorge Bergoglio na ziemie polskie!

BERGOGLIO 1Kim naprawdę jest Jorge Bergoglio?

W dniu 25 lipca b.r. do stołecznego, Królewskiego Miasta Krakowa — miasta Świętych i Królów Polskich,  

— ma przybyć jawny satanista, mason i herezjarcha — antypapież Jorge Bergoglio   [zwany „Franciszkiem”]   — przywódca „kościoła posoborowego” — modernistycznej sekty podszywającej się pod Święty Kościół Rzymsko Katolicki.

Czego możemy się po tej wizycie spodziewać?

Znając poprzednie wypowiedzi tego człowieka, możemy przypuścić, że czeka nas zapewne kolejne wezwanie do przyjmowania tzw. „uchodźców”,

— przy okazji wyzywanie wszystkich nie chcących ich przyjmować od „nie-chrześcijan”, — wezwania do przepraszania wszystkich, od islamistów, poprzez żydów, kończąc na pedałach, lewakach i ekologach…

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, Franciszek, III RP, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Uncategorized, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Bojkot tzw. „światowych dni młodzieży” i przyjazdu heretyka i masona Jorge Bergoglio na ziemie polskie!

  1. Kowalski pisze:

    Pogonić dziada!

Możliwość komentowania jest wyłączona.