Oni już są w Polsce! Libański islamista „Ali” został zatrzymany w Bydgoszczy!

[15 czerwca 2016] Policja z Bydgoszczy zatrzymała Libańczyka Alego I. podejrzanego   islamistę   o   próbę   usiłowania   zabójstwa na terenie Niemiec.   —  W Polsce prowadził egzotyczny lokal z fajkami wodnymi.

4124fea2ccbe0fbee41008418f2a531d_L***

Libańczyk od lat mieszkał w Polsce – sąsiedzi mówią, że wydawał się normalnie żyjącym mężczyzną.

W ostatnim czasie żywo komentował wojnę w Syrii i działania Państwa Islamskiego. — Zaczął coraz częściej wyjeżdżać do Niemiec, do rzekomych przyjaciół.

– Od kilku lat jeździł do Niemiec.  — Gdy wracał, to mówił, że znalazł kontakt   z   tymi,  którzy walczą w szeregach ISIS i on też chce walczyć za Allaha.   —  Twierdził, że ludzie, których spotkał w Niemczech, chcieli go sprawdzić i miał kogoś zabić

– mówi jeden z bydgoskich znajomych Alego

Nie był takim spokojnym mężczyzną, ani nie prowadził spokojnego życia jak się wydawało sąsiadom i znajomym. — Libijczyk wrzucał także zdjęcia do sieci pozując w mundurze i z karabinami w ręku – przypominał dżihadystę.

Policja w Bydgoszczy zatrzymała Alego I. po otrzymaniu europejskiego nakazu aresztowania za usiłowanie morderstwa.   — Teraz zostanie przekazany w ręce niemieckich policjantów.

Źródło: se.pl / Nie dla Islamizacji Europy

za: polskaniepodlegla.pl

za; https://wirtualnapolonia.com/2016/06/15/oni-juz-sa-w-polsce-libanski-islamista-ali-zostal-zatrzymany-w-bydgoszczy/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, ISIS, ISLAM, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.