Armia USA chce chipów dla wszystkich ludzi na planecie!

Powoli wkraczamy w fazę, która do tej pory kojarzyła się z tzw. teoriami spiskowymi, jak się okazuje coraz więcej z nich staje się nie teorią a praktyką.

24de52382a9bae4e9f0b53ad20e9dadf_viewNiedawno przedstawiciele amerykańskiej armii spotkali się z Zoltanem Istvanem — znanym amerykańskim transhumanistą, pisarzem i filozofem a przy okazji kandydatem na Prezydenta USA.

Jak podaje interiatech,   — na spotkaniu omawiano kwestę wszczepiania chipów śledzących wszystkim ludziom na Ziemi.

J4ZWOD2 2***

Powoli wkraczamy w fazę, która do tej pory kojarzyła się z tzw. teoriami spiskowymi,   — jak się okazuje coraz więcej z nich staje się nie teorią a praktyką.

Kontrola   absolutna   będzie   możliwa   dzięki   niewielkim   odbiornikom GPS w postaci CHIPA,   — którego pod skórą będą mieli wszyscy ludzie na naszej planecie.

Większość z nas już teraz, na co dzień korzysta z urządzeń, które mogą zostać stosunkowo łatwo namierzone w razie potrzeby.

— Rosnące zagrożenie terrorystyczne nie może być opanowane bez odpowiednich zabezpieczeń  

—  stwierdzają naukowcy.

Zoltan Istvan ma stworzyć chip GPS,   — który pozwoli śledzić nas 24 godziny na dobę.

— Nad ich rozwojem będzie pracowała DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) — ta sama agencja, która zapoczątkowała rozwój internetu.

Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony USA rozwija też wojskowo-naukowy program pogodowy HAARP.

Oficjalna nota HAARP podaje, że jest to:

— „Zrozumienie, symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego„.

Wspomniane   już   tzw. teorie spiskowe i ich twórcy   — oskarżają HAARP m.in o:

— wykorzystanie jej jako broń elektromagnetyczną, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze;

— broń geofizyczną, która może powodować np.trzęsienia ziemi i tsunami;

— a także jako urządzenie mogące sterować ludzkimi myślami.

Z   łatwością można uzupełnić swoją wiedzę w internecie o obu programach, — jednak dla nas ważną kwestią wydaje się chęć zachipowania w pierwszej kolejności wszystkich żołnierzy.

Czy polscy żołnierze pod dowództwem amerykańskim również będą temu podlegać?

Mikrochipy mają zwiększyć zdolność bojową żołnierz podaje US Navy — ale dla ludzi cywilnych również to będzie krok ku lepszemu.

— Jako przykład doskonałego wykorzystania plusów wynikających z posiadania chipa podają zaginięcia dzieci.

„Gdyby 2-letnie dziecko miało wszczepiony nadajnik GPS, albo pod postacią tatuażu,   — można by błyskawicznie je namierzyć i mieć z powrotem w ciągu 2-3 minut.

— Jako ojciec dwójki dzieci, jestem wielkim zwolennikiem projektu chipowania ludzi, podobnie jak otrzymuje się szczepionki.

Procedura implantacji chipu trwa ok. 60 sekund – urządzenie jest wielkości ziarenka ryżu.

Musimy pozbyć się obaw przed koniecznością wprowadzenia technologii do naszych ciał. Od tego zależy nasze bezpieczeństwo”

– podsumował Zoltan Istvan.

Za; http://znews.pl/2016/06/19/armia-usa-chce-chipow-dla-wszystkich-ludzi-na-planecie/

Komentarze

Kris Felton

No, to załatwili nas na cacy! A wojsk amerykańskich w Polsce od ch***

Mirek Paweł Piotr ·

TrainStation

Ktoś tylko zapomniał wiąć pod uwagę że technologia nie tylko ułatwia życie lecz przyczynia się czasem do śmierci . Popatrzmy na samoloty , na samochody i inne maszyny i pomyślmy co stałoby się gdyby system namierzania ludzi wpadł w nieodpowiednie ręce , to tylko technologia , komputery i internet miałybyć przełomem a są pośrednikiem w przestępstwach .

Mirek Paweł Piotr ·

TrainStation

Dodam jeszcze żeby zwrócić uwagę na nagłówek ” Armia USA chce chipów…” chcą kontrolować świat . Nie mogą zbrojnie to próbują od drugiej strony . Rosji zarzuca się że zagrzewają do wojny z USA a to stany są same sobie winne .

Daniel Woźniak ·

Uniwersytet Rzeszowski

No co ty. Przeciez Rosja sama otoczyla sie wianuszkiem Amerykanskich baz wojskowych…

Kornel Knop ·

Río Grande (Ziemia Ognista)

Pedofilia elit ,elity porywaja Ta czcza gadke w ogole niestrawne . Czipy…chore

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, NATO, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Psychomanipulacja, Sobór Warykański II, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA, USA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Armia USA chce chipów dla wszystkich ludzi na planecie!

 1. Metro pisze:

  To już od dawna wiadomo. Przewidział to św. Jan Ewangelista (Apokalipsa, rozdział 13, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1101).

  11 Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi:
  miała dwa rogi podobne do rogów Baranka,
  a mówiła jak Smok7.
  (…)
  16 I sprawia, że wszyscy:
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
  17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.
  18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
  liczba to bowiem człowieka.
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

  Argument z łatwością odnalezienia jest oczywiście głupi. Giną samoloty, giną samochody. One są wyposażone w identyfikator GPS i jakoś to nie pomaga. Na pewno chodzi o totalną kontrolę. dokładnie jak prorokował św. Jan Ewangelista.

Możliwość komentowania jest wyłączona.