Andrzej Duda w Neapolu: „Zatroszczymy się o każdego uchodźcę”

andrzej-duda-680x360***

[Powinien szczerze dodać: —  „Zatroszczymy się o każdego uchodźcę a w walce z Państwem Islamskim będą ginąć Polacy!  Zobacz: Interesy USA ważniejsze od bezpieczeństwa Polski? MON: Polska stanie na syryjskim froncie — emjot]

Prezydent Andrzej Duda po raz kolejny zapewnił, że każdy uchodźca, który przybędzie do III RP zostanie ugoszczony i otrzyma pomoc.

Podczas wizyty w Neapolu Duda powiedział:

—  „Jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać do naszego kraju, będzie uchodźcą, bo ucieka ze swojego kraju, gdzie zagrożone jest jego życie, zdrowie, to zapewniam, że zostanie przez nas przyjęty.”

Jednocześnie prezydent zaznaczył, że żaden uchodźca nie będzie sprowadzany na siłę – co jest absurdem – i trzymany na siłę:

—  „Wtedy musielibyśmy chyba ich siłą w Polsce próbować zatrzymać, bo   jak inaczej? A my nie będziemy więzili żądnego wolnego i niewinnego człowieka.”

Bez komentarza.

Na podstawie: rmf24.pl

Za; http://3droga.pl/aktualnosci/andrzej-duda-zatroszczymy-sie-o-kazdego-uchodzce/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.