To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej : MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !! – Zbyszek Koreywo

MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym ten film   —  gdzie „żydzi” wyjaśniają,   — kto jest panem polskiej ziemi.

Proszę posłuchać co ta wyleniała Chazarka na tym filmie mówi !

Z jej wypowiedzi wynika, że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy tylko chazarskie dzikusy zasiedlały te dzikie ostępy, po których hasały niedźwiadki i jelonki   — a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !!

Najśmieszniejsze to to,   — że sami Chazarzy używają JIDISH   — czyli języka, który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z hebrajskim.

Prawdziwi   żydzi   nie   mają   nic wspólnego z Chazarami — tymi nibyżydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi.

Nikt w Polsce nie wie,   — że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew   i   —  pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku.

Taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich !!

Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców,   — że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej Chazarom przez siły wyższe !!!

MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!

Film jest pod patronatem loży – B’nai B’rith – Loży Poli, doglądanej i zaproszonej do Polski przez Kalkszteina,   —  który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim.

To on ich zaprosił do Polski.

— „W 2007   —  po niemal 70 latach nieistnienia   —  odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.”

— Adam Banaś.

To ta sama żydowska wypłosza, która mówiła,   —  że Polska to „anomalia”.

Tfu!

Zbyszek Koreywo

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/to-juz-sa-nie-sa-zarty-judeopolonia-coraz-blizej-zbyszek-koreywo-2016-05

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii 13 grudnia Traktat Lizboński, 4 czerwca 1989, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, CHAZARIA, EKUMENIZM, Fundacja Batorego, HISTORIA POLSKI, III RP, III Wojna Światowa?, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Magdalenka, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PRL, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, TOTALITARYZM, UB-NKWD, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej : MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !! – Zbyszek Koreywo

  1. Pingback: To już nie są żarty, Judeopolonia coraz bliżej : MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !! – Zbyszek Koreywo | 7777777blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.