W Warszawie stanął ogromny meczet. Teraz szejkowie chcą wybudować całą dzielnicę |POLECAM!

687911001581436427247***

W Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie można już uczęszczać na zajęcia z języka i kultury arabskiej oraz na naukę czytania Koranu.

Można też modlić się w ogromnym nowym meczecie.

Ale teraz – jak donosi rytmwarszawy.pl – Arabowie zapowiadają wybudowanie w polskiej stolicy „największej inwestycji na świecie” oraz stworzenie luksusowej dzielnicy w pobliżu Stadionu Narodowego. 

†††

W krajach Zatoki Perskiej raczej niemożliwe byłoby wybudowanie kościoła katolickiego, a na Bliskim Wschodzie chrześcijanie są okrutnie prześladowani.

U nas moda na multi-kulti, która tak srogo pokarała kraje Europy Zachodniej, trwa jednak w najlepsze.

W Warszawie został otwarty właśnie meczet z 18-metrowym minaretem i Ośrodek Kultury Muzułmańskiej.   —  Jak pisze rytmwarszawy.pl

— „będą w nim sale modlitewne, sale wykładowe, dydaktyczne, wystawowe, sportowe, internetowe, biblioteka muzułmańska, przedszkole, a nawet sklepik.   —  Będzie równie dwupoziomowy parking na 32 samochody”.

Świątynia i ośrodek powstały przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Jakich?   —  Tego dokładnie nie wiadomo.

Na tym nie kończą się plany Arabów w Warszawie.

Chcą oni jeszcze stworzyć luksusową arabską dzielnicę w pobliżu Stadionu Narodowego oraz postawić gigantyczne wieżowce w centrum Warszawy.

— „Realizacją projektu ma w końcu się zajmować firma Emaar Properties, która wybudowała m.in. najwyższy wieżowiec świata Burdż Chalifa”

– pisze rytmwarszawy.pl.

Jesienią w stolicy Polski pojawić się mają szejkowie, m.in. ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

— I to wtedy właśnie zapaść ma decyzja o inwestycjach w Warszawie.

Na razie nie słychać, aby polskie władze w ogóle odniosły się do tych planów i związanych z nimi zagrożeń.

Autor: wg Źródło: rytmwarszawy.pl, niezalezna.pl, warszawa.gazeta.pl

Za; https://wirtualnapolonia.com/2016/05/22/w-warszawie-stanal-ogromny-meczet-teraz-szejkowie-chca-wybudowac-cala-dzielnice/

KOMENTARZ:

„Na razie nie słychać, aby polskie władze w ogóle odniosły się do tych planów”  —  ależ odniosły się i to już dość dawno…. umiłowany prezydent Duda — zobacz:  „Polska jest gotowa przyjąć każdego uchodźcę”

PO-PiS-owa islamizacja Polski tuż, tuż… – „Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …”

2f61431ed765b460f7d978aae612708a,640,0,0,0Szejk Muhammad ibn Raszid al-Maktum spotkał się w Warszawie m.in. z prezydentem elektem Andrzejem Dudą • Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Szczerski (MSZ w kancelarii Dudy) zachwycony nowymi inwestorami!!!

Polacy skutecznie zajęci przez media polsko-języczne w tym katolicko-podobne — rosyjskim zagrożeniem, greckim kryzysem i zaplanowaną na jesień hucpą wyborczą do parlamentu IIIRP… czyli sprawdzonym użeraniem się między sobą umiejętnie podsycanym przez media spod ciemnej gwiazdy;

Jedni się cieszą z wyboru „patriotycznego prezydenta”… inni złorzeczą kaczystom… gdy tymczasem ZAPROGRAMOWANA judeo-ISLAMIZACJA POLSKI (meczety już dawno pobudowane, a wszyscy zastanawiali się dla kogo) przebiega bez większych zakłóceń, — a ostatnio nabrała przyspieszenia i postępuje w ruchu jednostajnie przyspieszonym, tak, że wszystko wskazuje na to, że finał nastąpi jeszcze przed hucpą wyborczą…, no bo, co gojom do tego???

A w ostatnim czasie jesteśmy przygotowywani do przyjęcia “uchodźców” ze świata islamskiego. — Choć jednocześnie media donoszą, że pod pozorem uchodźstwa, państwo islamskie eksportuje do Europy swoich bojowników

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, EKUMENIZM, GLOBALIZM, III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.