Posoborowy kler staje się żydowską awangardą antykościoła

Ks. Jacek Międlar otrzymał zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych

=============

A co zrobić z żydowskim nacjonalizmem w Kościele, który w katolickich i polskich świątyniach domaga się judaistycznego kultu? — Otwarcie już domaga się kultu żydowstwa? — Czy żydzi to lepsi katolicy? Bogowie? Choćby katolicy?  

W ogóle – co oni robią w Kościele i jego instytucjach świeckich?

Należy wysłać to Zgromadzenie na misję do Izraela — niech tam poucza rabinów jak zwalczać nacjonalizm, rasizm i ksenofobię.

Ręce precz od polskich duchownych! X. Jacek Międlar musi otrzymać ochronę bojówkarzy.

Red. Gazeta Warszawska.

===========

Zgromadzenie Księży Misjonarzy wydało oświadczenie ws. ks. Międlara.

Ks. Międlar kojarzony jest ze środowiskami nacjonalistycznymi.

„Ks. Jacek Międlar CM, otrzymał całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych oraz organizowania wszelkiego rodzaju zjazdów, spotkań i pielgrzymek,   — a także wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych”

 poinformował w przekazanym Katolickiej Agencji Informacyjnej oświadczeniu ks. Kryspin Banko CM, wizytator Polskiej Prowincji Zgromadzenia Księży Misjonarzy.

banko***

„Jednocześnie stanowczo oświadczam, że nasze Zgromadzenie nie popierało i nie popiera wszelkiego rodzajów ruchów skrajnie nacjonalistycznych”

  dodał ks. Banko.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POLSKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Sobór Warykański II, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.