Niedoszli zamachowcy mieli powiązania z lewackimi bojówkarzami z Niemiec ?*

Pomagali sprowadzać lewackie bojówki z Niemiec? Szokujące ustalenia mediów w sprawie niedoszłych zamachowców

Niektórzy z zatrzymanych w Warszawie niedoszłych zamachowców, mieli powiązania z lewackimi bojówkarzami z Niemiec – ustalił portal Niezalezna.pl.   — W 2011 lewacy zza Odry zaatakowali uczestników Marszu Niepodległości.

Jak poinformował portal Niezalezna.pl,   — wśród trójki zatrzymanych przed kilkoma dniami są osoby, które w 2011 roku były zaangażowane w sprowadzenie niemieckich bojówkarzy do Polski oraz pomagali później w ich ukrywaniu.   — Od tego czasu mężczyźni pozostawali w kręgu zainteresowań służb.

Funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli przygotowywać zamach na jednostkę policji.

Niedoszli zamachowcy – w wieku w wieku 17, 31 i 35 lat – przyłapani zostali na gorącym uczynku, gdy montowali ładunki wybuchowe pod radiowozami zaparkowanymi przed komisariatem w warszawskiej dzielnicy Włochy.

Według informacji przekazanych przez policję,   — zamachowcy mają związek ze środowiskiem skrajnych anarchistów i mieszkali w jednym z warszawskich squatów.

RMF FM dowiedziało się, że mężczyźni w trakcie przesłuchań mieli stwierdzić,   — że są przeciwnikami obecnej władzy, a na cel obrali posterunek policji, bo utożsamiają ją z rządem.

Źródło: Niezalezna.pl

Luk

  • Tytuł własny emjot

2016-05-27

– See more at: http://www.bibula.com/?p=87742&utm_source=rss&utm_medium=rss#sthash.zq1ao09n.dpuf

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, Multikulturalizm, Niemcy, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.