Zawisza: Wyrodna wnuczka rotmistrza Pileckiego atakuje MW i ONR, a Kukiz krzyczy „Brawo, pani Beato!”

Opublikowano: 27 maja 2016

zawisza_i_pilecka_rozycka 1Beata Pilecka-Różycka na imprezie The Color Run (2015) i Artur Zawisza na manifestacji antyrządowej po ujawnieniu taśm prawdy (2014)

Nie milkną komentarze po liście Beaty Pileckiej-Różyckiej, wnuczce rotmistrza Witolda Pileckiego, — w którym zaatakowała ona środowiska narodowe, a konkretnie Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny za to,   — że te organizacje uroczyście obchodzą rocznice śmierci jej dziadka.

Zaskakuje  zarówno   ton   listu,  jak i miejsce jego publikacji. — Kto jak kto, ale  —  „obrońcy demokracji”   — to chyba ostatni, którzy garnęliby się do organizacji obchodów pamięci Witolda Pileckiego.

Jestem oburzona tym , że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe wykorzystują wizerunek i życiorys mojego dziadka dla własnych, partykularnych interesów i rozgrywek. (…)

— Szczególny mój sprzeciw wywołały marsze w Toruniu i wczorajszy w Łodzi zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską w czasie trudnym dla naszej rodziny, w rocznicę zamordowania dziadka.

—  pisze w swoim liście Beata Pilecka-Różycka.

Ostro   na   Facebooku   skomentował   to zachowanie Pileckiej-Różyckiej Artur Zawisza:

Wyrodna wnuczka (i nie reprezentująca rodziny) rotmistrza Pileckiego atakuje Młodzież Wszechpolską i ONR za kultywowanie pamięci o Rotmistrzu.

— Na to Paweł Kukiz wykrzykuje pochwałę na jej cześć: „brawo, pani Beato!”

  — a my na to ze smutną ironią:   — brawo, Endecjo Pawła Kukiza!

***

Artur Zawisza

7 godz. ·

[Oświadczenie opublikował na swojej stronie internetowej KOD / Komitet Obrony Demokracji.]

Wyrodna wnuczka (i nie reprezentująca rodziny) rotmistrza Pileckiego atakuje Młodzież Wszechpolską i ONR za kultywowanie pamięci o Rotmistrzu.

Na to Paweł Kukiz wykrzykuje pochwałę na jej cześć: „brawo, pani Beato!”   —  a my na to ze smutną ironią: brawo, Endecjo Pawła Kukiza!

pilecki_1 2***

Wnuczka Rotmistrza Witolda Pileckiego sprzeciwia się wykorzystywaniu jego wizerunku przez…

„Jestem oburzona tym, że w ostatnim czasie środowiska polityczne i narodowe…

wiadomosci.wp.pl|Utworzony przez: WP Wiadomości

Za;  http://www.dzienniknarodowy.pl/674/zawisza-wyrodna-wnuczka-rotmistrza-pileckiego-atak/ / 27 maja 2016

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, MASONERIA, Miejsca Męczeństwa Polaków, NIEMIECKI HITLERYZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OBOZY KONCENTRACYJNE, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Polska, POlska w likwidacji, POLSKOŚĆ, Rodzina Żołnierzy Wyklętych, Ruchy Narodowo-Radykalne, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UB-NKWD, Warszawa, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie, Żołnierze Wyklęci. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.