Sensacyjne doniesienia! Martin Schulz, lewacka szumowina zostanie nowym kanclerzem Niemiec?

1ad0cda0b78013d5416841bcb457fbc2_Lfot: youtube

Jak donosi wydawca niemieckiego tygodnika „Focus”, — słynny ze swoich nieparlamentarnych wypowiedzi Martin Schulz, przewodniczący socjalistów, od 2014 piastujący stanowisko przewodniczącego Parlamentu Europejskiego, jest – z ramienia partii SPD (Socjaldemokratyczna Partia Niemiec) – kandydatem na kanclerza Niemiec. Wybory odbędą się w 2017 roku.

Na chwilę obecną, władze partii socjalistów ucinają wszelkie spekulacje, dodając że kandydat na kanclerza zostanie przedstawiony w przyszłym roku. Nie wykluczając, że może nim zostać obecny przewodniczący PE.

Martin Schulz to wyjątkowa, lewacka szumowina. W grudniu 2015, na antenie niemieckiego radia „Deutschlandfunk”, krytykował Polski rząd w sposób wyjątkowo bezczelny:

– To co rozgrywa się w Polsce, ma charakter zamachu stanu i jest dramatyczne.

Natomiast miesiąc później na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” politykę Szydło przyrównał do rządów Putina:

– To jest sterowana demokracja a’la Putin, niebezpieczna putinizacja polityki europejskiej.

We wrześniu ubiegłego roku, wykorzystując polityczną prostytucję Ewy Kopacz,   — wymuszał na Polsce przyjęcie islamskich imigrantów.

Retoryka w sprawie „uchodźców” jest stosowana przez Schulza po dzień dzisiejszy.

— Uważa, że wszystkie kraje członkowskie powinny zostać obarczone obowiązkiem przyjmowania „uchodźców”.

— Miesiąc temu, na znak solidarności z aborcjonistkami, fotografował się z wieszakiem w ręce.

Proponuję, by w możliwie najbliższym czasie podszedł do swej matki (jeśli nie żyje niech uczyni to na sposób duchowy)   — i podziękował jej, że ta używała wieszaka do wieszania ubrań, nie zaś do „skrobania” nienarodzonych dzieci.

———

  • poniedziałek, 09.05.2016, 21:11
  • Napisane przez  XJG

http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6908-sensacyjne-doniesienia-martin-schulz-lewacka-szumowina-zostanie-nowym-kanclerzem-niemiec

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III RP, III Wojna Światowa?, Multikulturalizm, Niemcy, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, Roszczenia niemieckie, UNIA EUROPEJSKA, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.