Tyson Fury: Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści

fury_tyson———————————————————————————————————————————————-

Tyson Fury znów odpalił. Mistrz Świata wagi ciężkiej i pogromca Władimira Kliczki po raz kolejny udzielił wg liberalnych mediów kontrowersyjnego wywiadu. Brytyjczyk w wywiadzie dla sportsviewlondon.com powiedział:

—  Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści. Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne.   —  Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi.

Tyson Fury i pasy, które zdobył po walce z Kliczko

Oczywiście nie mogło się obyć bez okrzyknięcia go antysemitą przez środowiska żydowskie. — Zaś Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism domaga się dyskwalifikacji Olbrzyma z Winslow.

To dziwne, że środowiska żydowskie obrażają się za nazwanie ich władcami świata.

Fury już wcześniej był krytykowany za swoje stanowisko na temat osób homoseksualnych.   — Wypowiedział się też na temat transseksualistów:

— Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę — to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła.

Potem dodał:

—  Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. — Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł.

Zastanawia jedynie, czy wszystkie te wypowiedzi są częścią promocji, czy faktycznymi poglądami Tysona.

Nie zmienia to faktu, że dzięki pozycji jaką osiągnął bokser będzie również głośno o takich niepoprawnych politycznie poglądach.

— I trzeba też przyznać, że takiego Mistrza Świata wagi ciężkiej nie było dawno.

15 maja 2016

Za; http://www.dzienniknarodowy.pl/495/tyson-fury-idzcie-za-rzadem-jak-owieczki-pozwolcie/

Komentarze: 42

Mariusz Buława ·

Pracuje w firmie: Wolbrom

brawo

Hieronim Tomasz Kasprzak ·

Przemków

trudno nie przyznać mu racji! RESPECT!!!!

ZFN

Brawo Fury, człowiek który mówi prawdę Emotikon heart

Piotr Loki Kałuża ·

Magazynier w Tradis

Powiedział chłop jak jest, po prostu. Pan Orban, mówi o tym od dawna. Chcą zabić tożsamość Europy Emotikon smile. Skąd te KOD-y w Polsce np. Mają Żydzi ból dupy, że nie mogą się do Nas dobrać i sponsorują to gówno z Sorosem na czele. Geniuszem nie trzeba być.

Jerzy Kowalski ·

Wyższa Szkoła Życia

Sory ale Pis to syjonistyczna Partia z Usraela…POPIS w urabianiu Polakow.. pseudo patrioci i katolicy zydowskiego pochodzenia ktorzy sciagaja obce wojska z Usraela do POLSKI ,wspieraja banderowcow(za majdanem stoji Usa i ich Soros)i popieraja TTIP

Piotr Loki Kałuża ·

Magazynier w Tradis

Jerzy Kowalski NIgdzie nie napisałem, że jestem za PiS-em, bo nigdy nie byłem. Ale z dwojga złego, już wolę Ich. NIestety w TV robią idiotów i faszystów z ludzi typu Pan Janusz Korwin-Mikke, lub Pan Marian Kowalski. Bo szczerze to do nich mi najbliżej. A z tą Ukrainą to śwęta racja. Międzymorze zawiązać, neutralność z Rosją, a zachód i Usrael niech się pierdolą (oraz Ukraina). a Za wszystkim, jak mi się zdaje, stoi Grupa Bilderberg.

Jerzy Kowalski ·

Wyższa Szkoła Życia

Przepraszam szczerze bo w Polsce przewaznie jak ktos wie ze Kod ,Po , Psl i inne dziady to szkodniki to lapie sie na,,patriotyczny Pis,,ktory wykonczyl min.A.Lepera . Okupant w Polsce jest jeden z PreZYDentem na czele…to ta mniejszosc narodowa chodzi na pasku miedzynarowego syjonizmu(min.grupa Bilderberg)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii JUDAIZM - ŻYDZI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.