Komisja Europejska ustaliła, że Polski ma przyjechać 150 tys. imigrantów!

153cca8770aa770b5dfedf1d6716c33a_L——————————————————————————–

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR) informuje o nowych ustaleniach Komisji Europejskiej, — eurokraci mają dążyć do narzucenia stałego systemu relokacji, dzięki któremu do Polski trafi nawet 150 tys. uchodźców.

— Dodatkowo zasiłki mają być takie same we wszystkich krajach.

Ze źródeł w MSWiA wynika, że w najbardziej radykalnym wariancie do Polski mogłoby trafić w następnych latach nawet do 150 tysięcy tzw. uchodźców.

Polski rząd obawia się próby zwiększenia kompetencji unijnej agencji do spraw uchodźców, która – jak twierdzi IAR – mogłaby otrzymać możliwość samodzielnego przyznawania azylu bez zgody danego państwa (ostrzegaliśmy o tym już wcześniej dwukrotnie na naszym portalu).

Nowe absurdalne ustalenia przewidują jednocześnie, że uchodźcy będą otrzymywać takie same zasiłki we wszystkich krajach wspólnoty.

Zasiłki mogłoby się odbić na wysokości środków, z których korzysta Polska.

Chodzi m.in. o dopłaty dla rolników czy politykę spójności.

Ujednolicone miałyby być także procedury i prawa osób korzystających z międzynarodowej ochrony dla tzw. uchodźców.

Decyzja o zmianie systemu musi być podjęta przez większość szefów unijnych państw.

Eurokraci zwołali ws. kryzysu migracyjnego szczyt ministrów spraw wewnętrznych, który ma odbyć się w czwartek w Luksemburgu.

***

źródło:IAR/Nie dla Islamizacji Europy

Za: http://warszawskagazeta.pl/swiat/item/3676-komisja-europejska-ustalila-ze-polski-ma-przyjechac-150-tys-imigrantow

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, POLSKA, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.