Skandaliczne zachowanie Ukraińców pracujących w Polsce (video)

Re7y8XN5-681x479fot. youtube

Prawdziwą burzę w internecie wywołało nagranie pokazujące Ukraińców pracujących w jednym z polskich przedsiębiorstw zajmujących się ubojem drobiu. — Uwiecznieni na filmie mężczyźni szyderczo przedstawiają jak wygląda „praca w Polsce”.

Na opublikowanym w sieci filmie widzimy   — jak jeden z Ukraińców stawia przed sobą skrzynkę z drobiowymi skrzydełkami, które trafią później na stoły Polaków.   — Mężczyzna – przy dopingu wyraźnie rozbawionego rodaka – zaczyna deptać i skakać po drobiu.

Robota w Polsce przy kurczakach. Zajebiście! 

– mówi nagrywający kolegę Ukrainiec.

Nagranie wywołało ogromną burzę w sieci. Jak można było się spodziewać, większość to wyrazy oburzenia i złości.

 Panowie nie szanują miejsca pracy, przyjechali tu za chlebem a depczą chleb innym, za to powinni zostać wydaleni z kraju niech wypierdalają walczyć o swoja kochaną Ukrainę jak im nie pasuje tu, poza tym sadze ze kierowały nimi uprzedzenia, ja nawet nie wyobrażam sobie ze jadę do niemieć, nienawidzę Niemcowa z zasady ale robię coś takiego

– pisze jeden z oburzonych internautów.

– Wiadomo jak z nimi jest, dlatego nie rozumiem dlaczego tak swobodnie tylu Ukraińców do nas przybywa

– pisze kolejny.

Pojawiły się również głosy, że opublikowane w sieci nagranie może być prowokacją rosyjskich nacjonalistów, którzy ciągle chcą podburzać przeciwko sobie Polaków i Ukraińców.

***

Autor: Wiadomości Pikio – /Maj 13, 2016 / http://pikio.pl/skandaliczne-zachowanie-ukraincow-pracujacych-w-polsce/

ZOBACZ: III RP: Ukraińcy zalewają rynek pracy – polscy pracownicy zostają bez zatrudnienia

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Bieda, III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Ukraina. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.