Antypapież Franciszek wezwał Europę do odrodzenia się w islamie

Antypapież   Franciszek  otrzymał nagrodę im. Karola Wielkiego, co wykorzystał do …  zapowiedzi połączenia chrześcijaństwa z islamem.

aa2***

Nagroda ma stanowić wyraz uznania dla tych, którzy swoją działalnością przyczynili się do wzmocnienia i utrwalenia wspólnoty europejskiej. Ta skądinąd nadzwyczaj słuszna i pożyteczna idea została niestety zawłaszczona przez biurokratyczno-autorytarne superpaństwo.

W tym świetle należy widzieć jej przyznanie dla głowy KRK, pchanego z całej siły na lewo. — Dokonało się to przy wielkiej pompie, jedną z głównych postaci której był inny laureat tej nagrody, znany nam dobrze Martin Schulz.

Co powiedział Franciszek

Dziękując za przyznanie tej nagrody Franciszek wygłosił mowę na temat wyzwań przed jakimi jego zdaniem stoi Europa.

Co już w jego przypadku znamienne, — nawet się nie zająknął na temat hebrajsko-chrześcijańskich korzeni cywilizacji zachodniej.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, Franciszek, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.