Szef KE do europejskich premierów: Przestańcie słuchać swoich wyborców i róbcie co każe Bruksela

Szef KE do europejskich premierów: Przestańcie słuchać swoich wyborców i róbcie co każe Bruksela

Juncker-696x428***

Jak zwykle, lewactwo rządzące Unią Europejską, ma gęby pełne frazesów na temat demokracji i praworządności, — ale tylko wtedy gdy jest mu to na rękę.

Gdy okazuje się, że demokracja staje się przeszkodą do realizacji jakiś obłąkanych idei,   — ci sami ludzie wzywają do zignorowania jej rezultatów.

Jak donosi brytyjski dziennik Daily Telegraph, — tak właśnie zasugerował szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Zwykle zatroskany o stan demokracji w Polsce eurokrata, stwierdził, — że zbyt wielu polityków wsłuchuje się w opinie własnych narodów zamiast “pracować nad historycznymi projektami”.

Za taki miał zapewne na myśl trwającą islamizację Europy nazywaną “kryzysem migracyjnym”

— “Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy”

– powiedział szef KE

Dodatkowo Jean-Claude Juncker stwierdził, że nie dostrzega już ducha europejskiej wspólnoty, który dał początek Traktatowi z Maastricht.

Jego zdaniem teraz za bardzo skupiamy się na tym, aby wyciągnąć dla swojego kraju jak najwięcej  z UE   — zamiast ochoczo włączyć się w realizację planu rozwodnienia chrześcijaństwa w islamie oraz budowy Nowego Porządku Świata.

***

PRZEZ Zmiany na ziemi

Za; http://newsweb.pl/2016/05/07/szef-ke-do-europejskich-premierow-przestancie-sluchac-swoich-wyborcow-i-robcie-co-kaze-bruksela/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, GLOBALIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, MASONERIA, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, PRAWA UNII EUROPEJSKIEJ, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.