Koniec zabawy! Bankrutujący przedsiębiorcy z Calais pozywają Francję za obóz dla uchodźców

f3b211aff541b1d51acfd470dde0cb77_Lfot: youtube

Skończyły się zabawy w kotka i myszkę z francuskimi władzami, które zamiast dbać o swoich obywateli, o przedsiębiorców, którzy płacą podatki i utrzymują ciężkie tyłki polityków, — wymyślają tylko, jak tu pomóc kolejnym uchodźcom.

Związek przedsiębiorców z Calais zaskarżył francuskie państwo do sądu. Tak jest! — Przedsiębiorcy domagają się od Francji setek milionów euro odszkodowania za straty poniesione przez właścicieli sklepów, restauracji i hoteli z powodu masowego napływu imigrantów.

Łącznie odszkodowania domaga się ponad 700 przedsiębiorców z Calais, którzy przekonują, iż od czasu powstania na obrzeżach miasta obozu dla uchodźców, ich firmy zaczęły popadać w ruinę.

Przedsiębiorcy skarżą się, że klienci unikają dzielnic w których przebywani są imigranci, a dodatkowo na zakupy do miasta przestali przyjeżdżać mieszkańcy z okolicznych miejscowości.

Francuscy eksperci przekonują, że policja i służby nie radzą sobie z opanowaniem rosnącej w mieście przestępczości.

***

Napisane przez  fit

Źróło: RMF24.pl

poniedziałek, 09.05.2016,

Za; http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6906-koniec-zabawy-bankrutujacy-przedsiebiorcy-z-calais-pozywaja-francje-za-oboz-dla-uchodzcow

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Francja, ISIS, ISLAM, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, PROTESTY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Koniec zabawy! Bankrutujący przedsiębiorcy z Calais pozywają Francję za obóz dla uchodźców

Możliwość komentowania jest wyłączona.