Kary finansowe dla krajów, które nie chcą uchodźców – pomysł Bieńkowskiej!

Kary finansowe dla krajów, które nie chcą uchodźców – pomysł Bieńkowskiej!

Elżbieta_Bieńkowska_-696x522***

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan na antenie RMF24 nazwał inicjatywę Komisji Europejskiej, by kraje członkowskie , które nie przyjmą uchodźców, płaciły 250 tys. euro za każdą osobę, “pomysłem pana Junckera i pani Bieńkowskiej”.

Propozycja pana Junckera i pani Bieńkowskiej, czyli propozycja Komisji Europejskiej, jest to jedna z najbardziej kuriozalnych propozycji, która wyszła z Brukseli w ostatnich latach.

Propozycja, która może mieć bardzo negatywne skutki polityczne, bo na przykład może niestety negatywnie wpłynąć na referendum brytyjskie.

23 czerwca – przypomnę – Brytyjczycy będą głosować, czy chcą zostać w Unii, czy nie, i jestem pewny, że tego rodzaju decyzje będą zwiększać szanse obozu przeciwników pozostania w Unii

– wskazał Bielan.

Bieńkowska jest komisarzem Komisji Europejskiej od listopada 2014 r.

— Często podżega unijnych urzędników do przegłosowywania szkodliwych dla Polski decyzji.

Warto pamiętać, że Bieńkowska była też jedną z bohaterek “afery podsłuchowej”.

Mamy więc do czynienia z sytuacją, w której Unia Europejska narzuca krajom członkowskim swoje założenia wbrew ich woli.

Nie ma tutaj “dyskusji”.

Takie kraje jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja czy kraje bałkańskie — nie mają zamiaru dzielić z Zachodem problemu niebezpiecznych muzułmanów.

Niestety nie mają wyboru.

Unia stosuje iście stalinowskie metody i każdy oporny kraj – chcąc zachować swoją kulturę i religię – będzie musiał płacić UE niebotycznie wysoki haracz.

Kraje członkowskie ubezwłasnowolnione

***

http://newsweb.pl/tag/bienkowska-kary-finansowe/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "AFERA TAŚMOWA" CZERWIEC 2014, ANTYPOLONIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PO, POLITYKA, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.