Timmermans: „Nigdy więcej jednokulturowych społeczeństw, naszym celem jest wymieszanie!”

Jeden z czołowych eurokołchoźników, Frans Timmermans oświadczył:

—   „wymieszanie  kulturowe to nasze przeznaczenie,   — nie może być tak,   że   niektóre   narody   nie   wyobrażają   sobie   różnorodności – do tego przecież zmierza ludzkość”.

Czy ta europejska karuzela lewackich aberracji się kiedykolwiek zatrzyma?

m1nxar9anxvs_wd1280Eurokomuniści już się z tym nie kryją,  ich celem się zniszczenie państw narodowych, doprowadzenie do totalnej multikulturowości.

W tym kontekście powinniśmy oceniać zgodę na przyjęcie do Europy hord islamistów z Bliskiego Wschodu i milionów murzynów z Afryki.

Mieszanie się kultur doprowadzi do zagłady europejskich społeczeństw, Francuzi, Niemcy czy Szwedzi będą zwierzyną łowną dla przeważających ich liczebnie najeźdźców.

Polska jak najdłużej musi pozostać jednolitym etnicznie krajem!

Franciscus Timmermans to holenderski polityk i dyplomata, deputowany krajowy, pierwszy wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej.

***

Darek Matecki • prawicowyinternet.pl
fot. ANP / media.nu.nl

Za; https://wzzw.wordpress.com/2016/04/03/%E2%96%A0%E2%96%A0-timmermans-nigdy-wiecej-jednokulturowych-spoleczenstw-naszym-celem-jest-wymieszanie/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, GLOBALIZM, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.