Bliski Wschód: Syjonistyczne naloty na Strefę Gazy

palestyna-izrael-680x360***

W rejonie nieczynnego lotniska w Rafah oraz przy okolicznych terenach rolniczych słyszane były eksplozje bomb – poinformował Hamas.

Okupująca Palestyńskie ziemie syjonistyczna armia potwierdziła w swoim komunikacie przeprowadzenie nalotów, podczas których zbombardowała pięć punktów infrastruktury Hamasu w południowej części Strefy Gazy.

Naloty poprzedzała środowa wymiana ognia pomiędzy żydowskim państwem, a Strefą Gazy.

Syjonistyczna armia odpowiedziała na ostrzelanie z moździerza kontrolowanego przez Izrael terytorium strzałami z czołgu w pozycje palestyńskie. Obyło się bez ofiar.  — Rzecznik Peter Lerner oświadczył:

„Armia będzie kontynuować operację w celu ochrony izraelskich obywateli przed zagrożeniem ze strony Hamasu na ziemi i pod ziemią.”

Palestyńczycy natomiast zwalczają agresora i okupanta ich ziemi, który bezprawnie przybył na ich tereny, zawłaszczył je i wygnał rodowitych mieszkańców do miejsc przypominających raczej rezerwaty przyrody, niż własny dom oraz ściągnął w ich miejsce żydów z całego świata, których broni przed ludźmi, którzy walczą z okupantem podobnie, jak onegdaj Polacy walczyli z III Rzeszą i ZSRR.

— I jak niegdyś my,   — tak dzisiaj Palestyńczycy nazywani są terrorystami.

Jednak prawda jest taka, że najokrutniejszą organizacją terrorystyczną na świecie jest syjonistyczne państwo Izrael, które wszędzie sieje przemoc, agresję i zniszczenie.

Syjonizm jest zaprzeczeniem wolności, dlatego wolny świat będzie musiał być światem, w którym nie będzie miejsca na tę zbrodniczą ideologię.

Wolny świat nie będzie istniał, dopóki Palestyna nie będzie wolna.

***

Na podstawie:
wp.pl

Posted by: Michał Padacz

http://3droga.pl/aktualnosci/bliski-wschod-syjonistyczne-naloty-na-strefe-gazy/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, IZRAEL, PALESTYNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.