Polska: Poza UE nie ma życia!

13133135_10154187248097430_5778443856862270287_n 2———————————————————————————————————————————–

KaczynskinatrybunieJarosław Kaczyński w przemówieniu wygłoszonym z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej po raz kolejny wyraził mocne przekonanie, że Polska już nigdy nie może wystąpić z Unii Europejskiej.

Dodał, iż pojęcie Europy należy utożsamiać z UE i kto nie należy do Unii, ten nie należy do Europy [sic! – admin].

Powiedział również, co sądzi o zwolennikach wyjścia państwa polskiego z Unii Europejskiej.

– Unię Europejską traktujemy jako element naszego bezpieczeństwa. Dzisiaj być w Europie, to znaczy być w Unii Europejskiej. Realna przynależność do Europy, to przynależność do Unii Europejskiej.

Chcemy być w Unii Europejskiej – to pogląd większości Polaków. Ci, którzy dzisiaj próbują twierdzić, że jest inaczej… Ci, którzy mówią o jakichś referendach w sprawie wyjścia Polski z Unii Europejskiej… Są szkodnikami, awanturnikami politycznymi

– mówił Kaczyński.

(Na podstawie kresy.pl opracował A.D.) http://xportal.pl

Za; https://marucha.wordpress.com/2016/05/04/polska-poza-ue-nie-ma-zycia/

KOMENTARZ:

Marucha said

2016-05-04 (środa) @ 06:38:11

I taki debil trzęsie polską polityką.
A „wieczna Unia” się rozpadnie w smrodzie i zgniliźnie. Oby jak najszybciej.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Polska: Poza UE nie ma życia!

  1. Artur Pieprzyk ( PSYCHOPATA ) pisze:

    Na spokojnie bez emocji można się domyślać w tym podstępu , nie byłbym zaskoczony gdyby elity żydowskie doprowadziły do drugiego holoszwindlu by mieć znów ‚kartę przetargową w ręku’ , diamentowa noc wisi w powietrzu i oni doskonale o tym wiedzą , ponownie poświęcą paru swoich dla osiągnięcia liczby „6 milionów” …..i kolejnych pretekstów……ja z pewnością takiej nocy nie przepuszczę ,…..nie ma znaczenia czy to będzie step polski , Norwegia , Szwecja ,czy inny kraj…..dług wobec mnie będzie spłacony !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.