Paryż, Bruksela to operacje fałszywej flagi! Nie dajcie się na nie nabrać! |POLECAM!

Zamach w Polsce już wkrótce – Fałszywe Flagi

Puppet Leads The People———————————————————————————————————————————————————-

Co to jest operacja fałszywej flagi?

Jest to tajna operacja prowadzona przez rząd, korporacje lub inne organizacje. — Nazwa wywodzi się z militarnej koncepcji false colors, — czyli operacji wykonanej w obcych barwach narodowych.

Operacje false flag nie są ograniczone do działań wojennych ale mogą występować również w czasie pokoju. — Często celem jest obarczenie winą kogoś innego np. wrogiego państwa, organizacji albo grupy etnicznej.

Historia zna setki tysięcy operacji fałszywych flag, które w konsekwencji doprowadzały do wojen i rozlewu krwi. — Oto kilka najbardziej znanych w naszym stuleciu.

Prowokacja gliwicka

Niemiecka operacja dywersyjna na niemiecką radiostację w Gliwicach, dokonana w czwartek 31 sierpnia 1939 o godz. 20:00.   — Wykorzystany przez niemiecką propagandę jako główny „dowód polskich prowokacji”.

Berlińskie radio informowało ponadto o kilku innych atakach rzekomych powstańców,   — których – już na terytorium Niemiec – wspierać miały regularne oddziały Wojska Polskiego wyposażone w broń ciężką.

W ten sposób nazistowska propaganda już 31 sierpnia o godz. 22:30 obwiniła Rzeczpospolitą o rozpoczęcie wojny a III Rzeszę przedstawiła jako ofiarę polskiej agresji.  

— Dla Hitlera incydenty graniczne stanowiły alibi a dla Francji mogły stanowić pretekst do nieudzielenia Polsce militarnej pomocy.

Silhouette of several muslim militants with riflesSilhouette of several muslim militants with rifles /Rodzimi terroryści

Prowokacja gliwicka była jednym z serii przedsięwzięć Hitlera, mających zapobiec przekształceniu planowanej agresji III Rzeszy na Polskę w II wojnę światową, poprzez powstrzymanie sojuszników Rzeczypospolitej od wywiązania się z zobowiązań sojuszniczych wobec Polski,  — co dla Niemiec oznaczałoby ryzykowną wojnę na dwa fronty  – konsekwencje tej operacji znamy wszyscy.

Kolejnym przykładem jest Operacja Northwoods lub Northwoods

Amerykanie są specjalistami od wysadzania samych siebie i zwalania winy na innych, — by pod przykrywką ‘walki z terroryzmem’ grabić i podporządkowywać sobie inne kraje. 

Northwoods był to kryptonim tajnej operacji zaproponowanej przez rząd Stanów Zjednoczonych w 1962 roku.

— Zakładał przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA.

Ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Fidelowi Castro na Kubie.  

— Jeden z wariantów planu proponował rozpętanie kampanii terroru kubańskiego na obszarze Miami, innych miast Florydy,  —  a nawet w samym Waszyngtonie (!!!)  — obwiniające przy pomocy fałszywych dowodów rząd Kuby miały stanowić Casus belli dla Stanów Zjednoczonych.

Operacja Northwoods została opracowana przez Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, podpisana przez przewodniczącego Lymana Lemnitzera i wysłana do sekretarza obrony.

— Plan był częścią amerykańskiego Projektu Kuba (Operacja Mongoose), inicjatywy zmierzającej do odzyskania kontroli nad Kubą.

Operacja nigdy nie została oficjalnie zatwierdzona ani wykonana.

Zawarte w planach operacji porwanie samolotu oraz zamachy – brzmi znajomo?

sam 3———————————————————————————————————-

nie dziwcie się zatem, że w Europie idą w powietrze stacje metra i lotniska.

***

Bardzo podobna do bieżącej sytuacji w Europie z kryzysem uchodźców w tle była operacja GLADIO

Gladio – tajna struktura bojowa utworzona w łonie wojskowych służb specjalnych we Włoszech w latach 50. XX w., — kiedy to doszło do porozumienia włoskiego wywiadu wojskowego SIFAR z CIA w sprawie amerykańskiego planu „Demagnetize”,

— w którym postanowiono, że zapobieżenie możliwości przejęcia władzy przez komunistów we Włoszech i we Francji jest celem priorytetowym, — co należy osiągnąć przy użyciu wszelkich środków.

Struktury Gladio funkcjonowały później w wielu krajach zachodniej części Europy, Grecji i Turcji.

— Trzonem tej organizacji byli zatwardziali antykomuniści, — głównie konserwatyści także naziści, których zadaniem było zapobieżenie ewentualnej inwazji ze strony ZSRR.

Gladio miała przeciwdziałać dojściu komunistów do władzy – co było realne w latach 70., gdy elektorat Włoskiej Partii Komunistycznej znacząco wzrósł.

Przygotowaniom do prewencyjnego uderzenia w komunistów miała służyć opracowana przez amerykański — (zauważcie, że znowu przewija się amerykańska „pomoc”) — wywiad „strategia potęgowania napięcia” (ang. strategy of tension)

— przy pomocy zorganizowanych rzekomo przez europejską skrajną lewicę zamachów terrorystycznych i morderstw, — faktycznie dokonywanych przez grupy skrajnie prawicowe.

Gladio była też częścią struktury Stay-behind działającej w wielu krajach NATO.

We Włoszech miała powiązania z tajną lożą P2, która pod wodzą bankiera i faszysty Licio Gelliego skupiała magnatów władzy ekonomicznej, politycznej i wojskowej.

— Więziony przez Czerwone Brygady Aldo Moro, przypominając w memoriale kolegom partyjnym różne ciemne sprawy,   — jako pierwszy wskazał na istnienie Gladio.

Afera z Gladio wybuchła w październiku 1990 r., gdy sędzia śledczy Felice Casson ujawnił, że prowadząc przed laty śledztwo w sprawie zamachu z maja 1972 r., w którym zginęło pięciu karabinierów, — uzyskał od jednego z zamachowców zeznania wskazujące na równoległą strukturę służb specjalnych podległą NATO.

Reasumując:

Hitler posłużył się operacją fałszywej flagi, by najechać na Polskę.

Włosi używali fałszywych flag aby zablokować przejęcie władzy przez opozycję.

Amerykanie używają fałszywych flag NIEUSTANNIE, —  aby manipulować optyką opinii publicznej i przedstawiać siebie jako zbawców świata oraz ‘gwarantów bezpieczeństwa’ — podczas gdy tak naprawdę są największym światowym agresorem.

— Niebezpiecznej broni w Iraku nie znaleźli do dziś, za to w nieznanych okolicznościach wyparowało z Iraku złoto.

Wietnam, Kambodża, Serbia i ostatnio Syria – to tylko nieliczne operacje wojenne,  w których Stany Zjednoczone brały lub biorą udział dla własnych korzyści,  a które zaczynały się od operacji fałszywych flag z udziałem służb!!!

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ, TO ZNOWU SIĘ DZIEJE!!!

Komu potrzebne są teraz fałszywe flagi w Europie?

Kto wymyślił system bankowy, który stoi nad coraz większą przepaścią?

Kto zarobił na odbudowie Europy po II wojnie światowej?

– Ten kto raz zarobił na drugiej, zarobi i na trzeciej i to właśnie trzeba mieć na uwadze czytając medialne ścieki, które wyraźnie nawołują do konfliktu z Islamem.

Zobaczcie medialną międzynarodową manipulację na ogromną skalę:

1.Tuż po „atakach” w Brukseli nasze europejskie „władze” przyjęły takie oto stanowisko:

Jacek Sasin: Być mooże część wolności obywatelskich będzie trzeba na pewien czas zawiesić

Być może ?! Na pewien czas?! Część ???!  

— Naprawdę nie śmierdzi to Wam ani trochę?

Minister Spraw Wewnętrznych Austrii idzie jeszcze dalej — i zapowiada przerobienie Europy na fortecę.

— Pytanie zasadnicze do Pani minister –w którą stronę zamierza skierować strażników i elektrycznego pastucha?   — Do zewnątrz, czy może do środka?

Fałszywe flagi z Paryża, Brukseli oraz wszystkie te, które dopiero się wydarzą — (a wydarzą się na pewno) — mają na celu ograniczenie naszych swobód obywatelskich !!!

jihad-holy-war2.gif630-620x382 4święta wojna – zdjęcie ze strony sponsorowanej przez ISIS

Żebyśmy zbyt długo nad tym nie rozmyślali,   — kilka dni po atakach w Brukseli ktoś  —  „morduje strażnika w elektrowni atomowej i kradnie jego przepustkę”.

Z racji tego cała Unia wstrzymuje oddech i robi pod siebie, bo przecież nie można tej przepustki anulować czy zgłosić do wewnętrznego systemu bezpieczeństwa,  —  tak jak się to robi ze skradzionymi dokumentami na całym świecie.

— Prawda?   — TRZEBA SIĘ BAĆ.

Ponieważ nieszczęścia chodzą parami,   — zaledwie w kilka dni po tym PIORUNUJĄCO NIEBEZPIECZNYM zdarzeniu została przeprowadzona ewakuacja terminala na Lotnisku w Modlinie.

— Mimo, że NIC NIE ZNALEZIONO strach i domysły pozostały.

Na tym właśnie polega skuteczna manipulacja – na naciskaniu odpowiedniego guzika w odpowiednim czasie.

— Miesiąc temu taka ewakuacja Modlina w naszych głowach umiejscowiłaby się co najwyżej jako głupi żart.   — Jednak teraz sytuacja jest zupełnie inna – po Brukseli Polacy już oczami wyobraźni widzieli terrorystę – zamachowca z pasam szahida na brzuchu.

—  I nieważne, że taki alarm bombowy może zgłosić KAŻDY jednym telefonem. W każdej chwili.

Z punktu operacji fałszywej flagi odpowiedni przekaz podprogowy jest bardzo istotnym elementem całego planu, ponieważ establishment liczebnie stanowi miażdzącą MNIEJSZOŚĆ,   — zatem żeby wprowadzać w czyn wszystkie wymyślone niegodziwości musi mieć poparcie opinii publicznej,   — czyli krótko mówiąc nasze.

Obecnie zależy im,  abyśmy przestali czuć się bezpiecznie, ponieważ mamy z ulgą i bez protestów przyjąć „rozwiązania bezpieczeństwa”, które nam niebawem zaproponują.

Jakie to będą rozwiązania?

Moim zdaniem  Rząd Światowy niebawem ogłosi,   — że terroryści kupując broń płacą zawsze gotówką   — więc trzeba będzie zlikwidować gotówkę jako całe zło, jako źródło finansowania terroryzmu.

— W ten sposób staniemy się już w pełni niewolnikami wirtualnego pieniądza i mocno zachwiany system kapitalistyczny upadnie na cztery łapy.

Już niedługo skończy się także era książeczkowych paszportów.

Dla naszego dobra i ochrony dostaniemy chip,   — taki elektroniczny paszport pod skórę,   — żeby nasze kochane opiekuńcze służby wiedziały zawsze gdzie jesteśmy i mogły nam w razie potrzeby pomóc.

Przy okazji również,   — oczywiście ze względów bezpieczeństwa, — chip będzie mógł zbierać o nas mnóstwo dodatkowych informacji – w jakim banku mamy rachunek i jakie jest jego saldo, gdzie chodzimy do lekarza, jakie recepty realizujemy, czy szczepimy siebie i dzieci regularnie, gdzie i jakie robimy zakupy, czego szukamy w Internecie oraz czy chodzimy z psem regularnie do weterynarza.

flaga 5———————————————————————————————————————————————————-

Zmiany oczywiście nie będą wprowadzane nie szybko.

Proces rozciągnie się w czasie, postępując krok po kroku,  —   aby każdy leming zdążył się z nim oswoić.

— Każdy myślący rebeliant będzie dyskretnie eliminowany, pod pretekstem szerzenia rasizmu i „mowy nienawiści”.

Wisienką na torcie będzie wojna z Islamem w Europie.

Domyślacie się już może, kto w niej będzie walczył?

Wszyscy będziemy!

Będą nas podkurwiać występkami uchodźców, ich bezkarnością i chamstwem,   — aż w końcu nie wytrzymamy i wyjdziemy.

O to chodzi, taki jest plan.   — Chcą nas na siebie napuścić i zaszczuć wzajemnie.

Stronie islamskiej dużo nie trzeba,   — ona ma swoją świętą wojnę we krwi no i trzeba to jasno powiedzieć – to Ameryka wraz z Europejskimi sojusznikami stopniowo destabilizowała sytuację na bliskim wschodzie.

Do wojny pozostaje jedynie odpowiednio nastroić stronę europejską…

Tak, tak moi drodzy. Nadchodzą bardzo ciekawe czasy.

***

Jolanta Bezbożna.

Pressmix Media Group Ltd

Pressmix 2016

Za; http://pressmix.eu/2016/04/04/zamach-w-polsce-juz-wkrotce-falszywe-flagi/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA EUROPY, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISLAM, POLITYKA, REWOLUCJE, USA, WOJNA, Wojna informacyjna - dezinformacja, WYWIAD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.