„Lech Kaczyński poległ w służbie Ojczyzny” – jak w szmoncesie

Umieszczenia na warszawskim ratuszu tablicy z takim zapisem domagają się syjoniści z PiS.

00834efda48a76610262d2736fe10a81 1Proponowany zapis jest wielce enigmatyczny.   — Słowo „poległ” sugeruje, że L. Kaczyński poniósł śmierć w walce i w dodatku na polu chwały, skoro jego śmierć czczona ma być tablicą z zapisem o treści jak w tytule.

Autorzy zapisu dodają jeszcze,   — że śmierć tego męża zacnego – zacnego, no bo poległ w chwale – nastąpiła „w służbie Ojczyzny”.

Przezornie jednak nazwy Ojczyzny nie wymienili.

blog_xn_4153790_5731634_tr_pomnik_2Ten sam pomnik w wersji eksportowej

Spróbujmy zatem sami rozwikłać ten enigmatyczny zapis.

Wiemy, że katastrofa miała miejsce w Rosji pod Smoleńskiem. — Wiemy także, że od 1944r. do chwili obecnej nie prowadzono na tym terenie żadnych wojen,   — a poza tym L. Kaczyński urodził się po II wojnie światowej.

W dodatku od 1939r. Polska nie znajduje się w stanie wojny z Rosją, a od 1945r. także z żadnym innym państwem nie prowadzimy wojny.

Zatem udowodniono,   — że termin „poległ” nie może być użyty w odniesieniu do zmiany formy bytowania przez L. Kaczyńskiego – bytowania,   — bo być może, dzięki pośrednictwu Kościoła, bytuje w zaświatach.

Pozostaje wyjaśnić,   — czy zmiana formy bytowania L. Kaczyńskiego nastąpiła „w służbie Ojczyzny”?

Zacznijmy od końca, od terminu „Ojczyzna”.  

— O jakie państwo chodziło autorom napisu na tablicy?

L. Kaczyński był prezydentem IIIRP – formalnie taki urząd pełnił.

Jednak wykazaliśmy wcześniej,   — że IIIRP nie jest w stanie wojny z Rosją, a więc nie może być brana pod uwagę jako „Ojczyzna”,   — w której służbie poległ,   — zatem z pewnością nie Polskę tu chodzi.

L. Kaczyński, jako Żyd, najpełniej i z poświęceniem – z poświęceniem interesów polskich i Polaków – realizował interesy Izraela, o czym przekonywał swoich współbraci:

A więc nazwę „Ojczyzny”, o którą chodzi ustaliliśmy: — Izrael.

Pozostaje tylko wyjaśnić termin „w służbie”.

Analogicznie,   — jak w przypadku Polski,  —  także Izrael nie jest w stanie wojny z Rosją – a precyzyjnie:  —  nie jest w stanie otwartego konfliktu

—  a zatem L. Kaczyński zmienił formę bytowania z zupełnie innych przyczyn, które z jakąkolwiek służbą nie mają nic wspólnego.

Być może jest ofiarą złożoną na ołtarzu polityki swojej prawdziwej ojczyzny – ale nie wiemy tego z całą pewnością.

Co wiemy z całą pewnością o katastrofie pod Smoleńskiem?

Niewiele.  

Wiemy, że syjoniści z PiS publicznie w żydo-mediach oskarżają Rosję o jej sprawstwo nie dysponując wystarczającym i wiarygodnym materiałem dowodowym lub ukrywają prawdziwe dowody katastrofy.

Wiemy, że USA nie wypowiadają się na temat tej katastrofy – dlaczego?

Wiemy, że USA dysponują zarówno nasłuchem elektronicznym z wnętrza samolotu prezydenckiego oraz zdjęciami satelitarnymi lotu samolotu, których nie udostępniają – „swoim sojusznikom” – dlaczego?

Wiemy, że Rosja dysponuje wrakiem samolotu, który jest dowodem prawdopodobnych przyczyn katastrofy.

— Nie ulega wątpliwości, że gdyby Rosja oddała IIIRP wrak samolotu pozbawiłaby siebie wszelkich dowodów w sprawie ewentualnego sprawstwa katastrofy i umożliwiła syjonistom z PiS stawiać nie tylko dowolne hipotezy katastrofy, ale formułować oficjalne oskarżenia przeciw Rosji.

Dariusz Kosiur

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/04/09/lech-kaczynski-polegl-w-sluzbie-ojczyzny-jak-w-szmoncesie/

KOMENTARZ:

partyzant

9 Kwiecień 2016 o 23:43

Myśleć trzeba. Myśleć!
„Nie będę popierał rządu Izraela”

Który z kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych wygłosił to obrazoburcze i praktycznie dyskwalifikujące w oczach medialno-polityczno-finansowo biznesowego establishmentu stwierdzenie?

Czytaj->>> http://chart.neon24.pl/post/130933,nie-bede-popieral-rzadu-izraela

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KATASTROFA SMOLEŃSKA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, ROCZNICE, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.