III RP – twór na osnowie kłamstwa totalnego

orszulik-i-magdalenka***

NIGDY   w   DOTYCHCZASOWEJ   HISTORII POLSKI,  SPOŁECZEŃSTWO nie    było   tak   OTUMANIONE   i   na   dodatek   CAŁKOWICIE POZBAWIONE jakichkolwiek     AUTENTYCZNYCH     PRZYWÓDCÓW     ogólnonarodowego formatu

_________

„Albowiem królestwo Boże nie polega na słowach, ale na czynie”

Św. Paweł, List do Koryntian

Kilka dni temu Obama i Putin osiągnęli porozumienie w sprawie zawieszenia broni w Syrii.   Trudno traktować je inaczej niż taktyczny manewr USA mający umożliwić „złapanie oddechu” i przegrupowanie się licznym organizacjom terrorystycznym wspieranym przez Zachód. 

Rosyjskie sukcesy w autentycznej walce z terroryzmem niemile zaskoczyły Waszyngton.

 Podczas niedawnego pobytu w Kalifornii, Obama publicznie przyznał[i], że Rosja posiada drugą najsilniejszą armię świata.

Stwierdzenie to kontrastuje z propagandą III RP, przedstawiającą rosyjskie siły zbrojne na obraz lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, jako bandę zdemoralizowanych obdartusów pozbawionych broni i sprzętu, — którą kompania reprezentacyjna WP, pod dowództwem „ministra” Macierewicza, pokona w pierwszym dniu wojny.

Jeszcze przed wejściem w życie wspomnianego porozumienia, sekretarz stanu John Kerry stwierdził[ii],   — że Stany Zjednoczone posiadają już „plan B”, polegający na rozbiorze Syrii.  

Tak więc, w zależności od własnych interesów, USA legitymizują rozbiory państw   (np.   Jugosławia,   Syria),   — lub klasyfikują je jako „nielegalne” (np.  Ukraina, Gruzja).

Zachód demonstruje podobną „logikę” we wszystkich problemach społecznych i politycznych.  

Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron wynegocjował niedawno „specjalny status”  tego państwa w Unii Europejskiej.  

Tak więc , nawet w samej Unii oficjalnie sankcjonuje się kategorie „równych” i „równiejszych”. 

Oczywiście porozumienie to obliczone jest jedynie na pacyfikację antyunijnych nastrojów przed nadchodzącym  referendum w sprawie dalszego członkostwa.   

—  „Referendum” musi mieć pozytywny dla Unii rezultat.  Jeśli „specjalny status” nie poskutkuje, to jego wyniki będą sfałszowanie.  Projekt nowego porządku światowego (NWO) musi być kontynuowany!

Nie inaczej sprawa wygląda w III RP. 

Zorganizowane bandy obcych agentur, zwane „partiami politycznymi”, toczą ze sobą pozorowane lub rzeczywiste walki. 

Społeczeństwo, pod przewodnictwem „ publicystów”,  gubi się w domysłach i interpretacjach na ten temat.   

— Nikt nie jest w stanie przyjąć do wiadomości oczywistego faktu, że na podobieństwo mafii amerykańskiej, poszczególne gangi mogą atakować się nawzajem w obronie własnych interesów,   — ale wszystkie podlegają „ojcu chrzestnemu” Al Capone,   — a więc żadnego nie można podejrzewać o szlachetne intencje i popierać.

Na dodatek społeczeństwo poddane jest ogromnej presji ze strony wszechpotężnych mediów, które nie można już charakteryzować  w kategorii klasycznych ośrodków propagandowych.  — Obecnie są to machiny totalnego kłamstwa, w których „białe” zwane jest „czarnym” i vice versa.

Litanię nieszczęść zamyka hierarchia kościoła katolickiego, — która od dawna upozowała się na ziemską pomnikową personifikację Chrystusa, od której nic nie można wymagać,   — a jedynie należy jej bronić własną piersią od wrogów nieustannie  starających się ją poniżyć.

Aby nie cofać się za daleko w historii,

— organizacja ta musiała być bierna i milcząca w okresie nazizmu, — gdyż naraziłoby to ją na represje potężnego dyktatora Hitlera. 

— Nie mogła zauważać monstrualnych mordów Bandery, — bo mogłaby utracić swą „grekokatolicką” część, która to w głównej mierze była odpowiedzialna za te zbrodnie. 

— Musiała pójść na  współpracę z Unią Europejską, — gdyż jedynie to gwarantowało jej spokojne funkcjonowanie na terytorium tego szatańskiego monstrum.

Organizacja (hierarchia kościoła Chrystusowego), która bardziej od PRAWDY (Chrystusa) ceni swe własne komfortowe bytowanie,   — w moim odczuciu nie ma racji bytu   — i może być jedynie traktowana jako tragiczna relikwia obecnych strasznych czasów.

Nigdy w dotychczasowej historii Polski, społeczeństwo nie było tak otumanione i na dodatek całkowicie pozbawione jakichkolwiek autentycznych przywódców ogólnonarodowego formatu.

— Jedynym wyjściem z tej matni może być jakieś  traumatyczne wydarzenie, które zmiecie z powierzchni naszej ziemi okupujące ją szumowiny i dostarczy narodowi potężnego otrzeźwiającego wstrząsu.

_________________________

[i] http://www.liveleak.com/view?i=c3d_1455915104

[ii] http://www.theguardian.com/world/2016/feb/23/john-kerry-partition-syria-peace-talks

_________________________

http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/129932,iii-rp-twor-na-osnowie-klamstwa-totalnego

Luty 25, 2016

—————————————————————-

Za; https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2016/02/25/iii-rp-twor-na-osnowie-klamstwa-totalnego/

Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ KATOLICKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.