Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok… – POLSKA ODPOWIEDŹ NA KOLEJNE ZŁODZIEJSKIE ŻYDOWSKIE ROSZCZENIA!

 „Jerusalem Post” opublikował ciekawy artykuł poświęcony 48 rocznicy (SAMO) wypędzenia Żydów z PRL.

Konkluzja tekstu jest taka:

„Warszawa musi zmienić swoje nastawienie i przeforsować prawo, które zapewni całkowitą kompensację i restytucję mienia skradzionego przez reżim komunistyczny.   — Zaawansowany wiek ofiar sprawia, że jest to sprawa pilna i należ podjąć szybkie działania.

Moralna reputacja Polski wiele by zyskała, gdyby udało się osiągnąć porozumienie w sprawie rekompensaty dla ofiar wypędzenia z 1968 roku. To najwyższa pora aby po 48 latach pasywności wynagrodzić stare krzywdy i skonfrontować się z demonami przeszłości.”

NASZA POLAKA ODPOWIEDŹ NA WASIEJSZE KOLEJNE ROSZCZENIA

Was Polaków nie będzie_gajowka.files.wordpress.comkzakiewicz gest_fotoforum.gazeta.plMY POLACY!

CZEKAMY NA ŻYDOWSKIE ROZLICZENIA  Z OBCEGO NAM — SIŁĄ NARZUCONEGO KOMUNIZMU, MORDÓW KATYŃSKICH OFICERÓW I KRADZIEŻY NASZEGO MAJĄTKU NARODOWEGO, TERRORU I STALINOWSKICH MORDÓW KOMUNISTYCZNYCH DO DZISIAJ NIE ROZLICZONYCH

ALE WIADOMO — REPUTACJĄ ŻYDOWSKĄ NIGDY NIE PRZEJMOWALIŚCIE SIĘ — ZASTĘPOWAŁA JĄ WAM SIŁA I PROPAGANDA

WAM SIĘ PO PROSTU NIE WIERZY! ZAWSZE KŁAMALIŚCIE! I KŁAMIECIE! KŁAMAĆ BĘDZIECIE!

Pamiętamy Wasz szczery odwieczny „polski patriotyzm” — jak choćby niżej…

Wincenty Witos oskarża Żydów – Jan Bodakowski |POLECAM

Nakładem   Muzeum  Historii Polskiego Ruchu Ludowego  i IPN  ukazała  się   doskonała praca   Sławomira   Mańko „Polski ruch ludowy wobec Żydów (1895-1939)”.

Praca ta ukazuje zbieżność poglądów   prawicowych   ludowców   z poglądami   narodowców   co   do roli   Żydów  w   II RP.

Jednym   z    krytyków   działań społeczności   żydowskiej   był również   Wincenty   Witos.

 Już   w   1896   na   łamach „Przyjaciela ludu”   Wincenty Witos  oskarżał   Żydów,   że

— usuwają chłopów polskich z każdego dochodowego zajęcia, zmonopolizowali  handel  i  dyktują  wysokie ceny, w  sojuszu  z  dziedzicami  traktują  włościan   jak   śmieci,   — sprzedają  drożej  tym  chłopom,  którzy świadomi są swojej godności.

Zdaniem Witosa

— „ludzi   rozumnych,   szanujących swoją godność, Żydzi prześladują we wszelki możliwy sposób, starając się ich zohydzić w oczach innych”.

Podczas I wojny światowej Wincenty Witos głosił, że

— „ludność jeszcze przed wojną miała dość powodów do niechęci, a nawet   nienawiści   przeciw Żydom,   uważając ich    zupełnie słusznie —  za   pasożytów  żyjących,  jej kosztem,   — to w czasie wojny nagromadziło się tych powodów jeszcze więcej”.

Zdaniem   Witosa podczas I wojny światowej Żydzi   „szpiegowali i donosili” na Polaków, działania Żydów często prowadziły Polaków  „pod szubienicę”.

Zdaniem lidera ludowców   podczas I wojny światowej Żydzi na arenie między narodowej działali na szkodę Polski i Polaków, zwalczali aspiracje niepodległościowe Polaków, uchylali się od służby wojskowej, czerpali dochody z dostaw dla wojska.

***

żydówka.. ja ma w d... waszą Polskę_i.imgur.com

„WARSZAWSKA GAZETA” – JAKUB BERMAN TAJNE PRZEMÓWIENE |Z kim i czym walczyli walczyli „Żołnierze Wyklęci”

CZY NADAL OBOWIĄZUJĄ ZALECENIA BERMANA?  ( TYTUŁ „WARSZAWSKIEJ GAZETY„  22 MARCA 2013 R.).

W kwietniu 1945 roku wygłosił przemówienie (TAJNY REFERAT TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONY NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO): […]

Tekst TAJNEGO  REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA jest przedrukiem z książki „O Narodowych Siłach Zbrojnych ” płk. dypl. Stanisława Żochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa Sił Zbrojnych. Wyd. Retro, Lublin, 1994

„WARSZAWSKA GAZETA” JAKUB BERMAN TAJNE PRZEMÓWIENIE     

Jakub_Berman_Polish_Communist_upload.wikimedia.orgJakub Berman, Polish Communist (1901-1984) (Photo credit: Wikipe dia)

JAKUB BERMAN:   (ur.  23  grudnia 1901 w Warszawie, zm. 10 kwietnia 1984   w   Warszawie)  –   żydowski działacz  komunistyczny, 

— wiceprezes Rady Ministrów,  poseł na  Sejm Ustawodawczy   oraz na Sejm  PRL  I kadencji,  członek  Komisji  Wojskowej   Biura   Politycznego   KC PZPR, nadzorującej   ludowe   Wojsko Polskie  od  maja  1949  roku.

jak i obecny…

Współcześni Żołnierze wyklęci – Ponieważ żyją prawem wilka historia o nich milczy |POLECAM!

Moralność pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej władzy sięgnęła bruku w Polsce.

a2—————————————————————————————————————————

Moralność pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej władzy sięgnęła bruku w Polsce.   — Układ zamknięty i państwo w państwie to zbyt delikatne określenia.

— Rocznie w Polsce w wyniku samobójstw (według oficjalnych danych) umiera ponad 6 tys. osób.

To nie w wyniku chorego społeczeństwa. Władza zna problem. — Do Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej przy Prezydencie RP trafia ponoć 40 tys. skarg na bezprawie w prawie.

— Przestępcy w togach to patologia wymiaru sprawiedliwości. W 2016 roku orzekają nadal Fajgi Mindla i Marie Gurowskie Sand. — Funkcjonariusze nadużywają pieczątek i władzy gwałcąc wszelkie prawa i statut niezawisłości.

Chroni ich skorumpowany układ, nie tylko immunitet. — Sędziowie popełniają cyniczne przestępstwa, a prokuratorzy je tuszują.

„Żołnierz wyklęty”, Zachód przeklęty, przeklęta IIIŻydo-RP |POLECAM!

z19701389qzolnierze-wykleciBez historycznej wiedzy o II w. światowej, o jej rzeczywistych inspiratorach, o ich stosunku do Polski, nie będziemy w stanie zrozumieć naszego polskiego dramatu pt. „Żołnierze wyklęci”.

Za początek tego dramatu można uznać zamach na gen. W.Sikorskiego dokonany w 1943r.   — A istnieją poważne przesłanki, — i nie tylko polityczne, — żeby sprawstwo tego mordu przypisać stronie brytyjskiej.

Likwidacja gen. Sikorskiego, premiera rządu i dowódcy wojsk polskich, miała kilka przyczyn.

Gen. W.Sikorski (socjalista – a więc oczywisty przeciwnik żydowskiego kapitalizmu) uważał, że naturalną drogą polskiej armii jest marsz na Berlin razem z Armią Czerwoną.

Dawało to Polsce maksimum politycznych szans na powojenną suwerenność, bowiem rząd polski z premierem Sikorskim uznawany był zarówno przez Zachód jak i przez ZSRR, a także cieszył się poparciem większości polskiego społeczeństwa.  

— Uniemożliwiało jednocześnie stworzenie żydowskich rządów po wojnie (w skład rządu Sikorskiego wchodzili m.in. przedstawiciele Stronnictwa Narodowego).

… albo

zobacz:

Szymon Peres o konieczności ograniczenia nauki historii (poprawiony) (vid0)

„Polakom nauka historii nie jest potrzebna, wystarczy wiedza na temat Holocaustu z głównym naciskiem na Jedwabne”.

Szymon Peres

Prezydent Izraela – Szymon Peres(video)

“Wykupujemy Polskę”

– Prezydent Izraela – Szymon Peres

… albo

ZOBACZ:

Jak Żydzi kolaborowali z Niemcami: Strażnicy Zagłady – Leszek Pietrzak

“Brunatne żniwa” – Żydzi w mundurach nazistowskich Niemiec

ORAZ STRONY:

 

***

To jest moja odpowiedź na rzekomo ciekawy artykuł: Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok Piotra Zychowicza zamieszczony w Bibule  2016-04-5

Małgorzata Jasińska

na: Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok

Za: Piotr Zychowicz – Facebook (4-4-2016)

w oryginale: www.jpost.com/…/48-years-since-expulsion-of-Polands-Jews-44…#sthash.wYUrxcLo.dpuf

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1968 Marzec, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PRL, Roszczenia żydowskie, UB-NKWD. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.