Sienkiewicz w rozmowie zdradził motyw zamachu w Smoleńsku

FRIEDMAN 3 WORLD TRADE SCENARIO 1Afera taśmowa Sienkiewicz / Belka  -World Trade Scenario 18.06.14  

Kontrola Handlu Światowego >>>   https://www.youtube.com/watch?v=c5o0 k8OSoZk 

Motywem jest „World Trade Scenario” / Kontrola Handlu Światowego, o którym słychać na „taśmie Sienkiewicz/Belka” —  W EU Amerykanie chcą nad nim panować za pośrednictwem budowanych przez Platformę „specjalnych relacji” między Polską i Izraelem.

Wkładem Izraela byłby „pieniądze finansjery żydowskiej” wyciśnięte z Polaków,  …  —  a wkładem Polski byłaby nasza niepodległość.   

—  Efektem ma być MIĘDZYMORZE, …  — z tym że w założeniach różnych graczy, to nie Polacy mają być liderami „PROJEKTU” — Żydo-syjonistom amerykańskim marzy się, że to będą oni.

HEARTLAND 1 3

W 1919 roku Mackinder podsumował swoją teorię twierdząc:

„Kto rządzi Europą Wschodnią (najważniejszym krajem jest Polska ) ten rządzi „the Heartland” (środkowy obszar „Piwot Area” na mapie);

— ten kto rządzi „the Heartland” rządzi Euro-Azją; — ten kto rządzi Euro-Azją ten może rządzić światem.”

TO TŁUMACZY DLACZEGO AMERYKANIE i ŻYDZI PCHAJĄ SIĘ DO EUROPY WSCHODNIEJ

According to Mackinder, the Earth’s land surface was divisible into:

  • The World-Island, comprising the interlinked continents of Europe, Asia, and Africa. This was the largest, most populous, and richest of all possible land combinations.
  • The offshore islands, including the British Isles and the islands of Japan.
  • The outlying islands, including the continents of North America, South America, and Australia.

The Heartland lay at the centre of the world island, stretching from the Volga to the Yangtze and from the Himalayas to theArctic. Mackinder’s Heartland was the area then ruled by the Russian Empire and after that by the Soviet Union, minus the Kamchatka Peninsula region.

Later, in 1919, Mackinder summarised his theory as: „Who rules East Europe commands the Heartland;  who rules the Heartland commands the World-Island;  who rules the World-Island commands the world.”  (Mackinder, Democratic Ideals and Reality, p. 150)

atuty 4Jaki jest motyw,  gdy ginie prezydent  „dobrze sytuowanego kraju”?

Mam tu na myśli położenie geopolityczne  —  bo u nas w kasie dawno „pustki”. 

—  Położenie geopolityczne, — możliwe, że właśnie to jest tym, co Polska ma najcenniejszego.

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja, mówią agenci handlu nieruchomościami.

A Polska to „działka” w centrum Europy.   —  Można się aby domyślać, że komuś ta „działka” bardzo pasuje.

 —  Pytaniem jest, co ten ktoś byłby w stanie zrobić, aby ją dostać.

PiS jest penetrowane przez agenturę. —  Pro-Narodowy rząd PiS nie jest faworytem USA, … tak długo przynajmniej, jak długo żyje Jarosław Kaczyński.  

>>>  Jeśli  Macierewicz nie jest, … to kto w rządzie jest agentem Pentagonu?   >>>  http://ziut.neon24.pl/post/130601,macierewicz-nie-to-kto-w-rzadzie-jest-agentem-pentagonu

Przeszkodą w byciu przez PiS i Kaczyńskiego faworytem USA jest niewyjaśniona do dzisiaj sprawa zamachu w Smoleńsku, i rozliczenie winnych.  —   Następny powód jest taki, że Kaczyński chce, aby rząd był rządem polskim, … a nie marionetkowym.

Ponieważ Jarosław Kaczyński nie chce przestać rządzić, i na to się szybko nie zanosi   — (jakby chcieli zamachowcy ze Smoleńska),   — musimy się spodziewać, i liczyć z tym, że w Polsce dojdzie do kolejnej  „SZOPKI SMOLEŃSKIEJ BIS” —  czyli poza systemowych prób odsunięcia go od władzy.

—  Myślę, że może do tego dojść „szybciej niż później”  —   Czas gra na korzyść Kaczyńskiego, a na niekorzyść tych, na drodze których On stoi.

Bardzo możliwe, że w drodze takiego, lub innego rodzaju zamachu stanu. 

—  Faworytem USA jest obecna opozycja,  — była koalicja rządząca PO-PSL, … i różnego typu „.Nowotwory” reprezentujące interesy międzynarodowych oligarchów.

Powodem tego, że PiS nie jest faworytem USA  —  jest wymieniona wcześniej sprawa   niewyjaśniona  do dzisiaj sprawa zamachu w Smoleńsku, i rozliczenie winnych, do której doszło najprawdopodobniej w wyniku cichej zmowy i przyzwolenia USA, w zmowie z Izraelem, „w resecie z Rosją”. 

— Innymi powodami są „roszczenia terytorialne” wysuwane wobec Polski w kwestii sprzedaży polskiej ziemi, — oraz sprawa reprywatyzacji mienia pożydowskiego obywateli polskich pochodzenia żydowskiego, wycenianego na kwoty rzędu kilkudziesięciu miliardów dolarów.

Celem, nazwę to „krwawych zabiegów” wokół Polski, jest ustanowienie na terytorium Polski, przez „międzynarodowych oligarchów” własnej strefy wpływów i wyzucie nas Polaków z władzy nad strategicznie najważniejszym terytorium w Europie.

—   Polska jest „Europejską Lądową Cieśniną Bosfor/Dardanele”

Wikipedia: — Dardanele (tur. Çanakkale Boğazı) – cieśnina między Półwyspem Bałkańskim a Azją Mniejszą, łączy Morze Egejskie z morzem Marmara. / … / W starożytności znana jako Hellespont. / … /

Nazwa wywodzi się od imienia mitycznej Helle, która zginęła w wodach cieśniny. Greckie Hellespontos oznacza „Morze Helle”.  — Tłumaczono ją także jako „most Hellenów”.  — Cieśnina stanowiła część szlaku wodnego biegnącego między Europą i Anatolią.

Wąska cieśnina była doskonałym miejscem do kontroli przepływających statków, co stanowiło źródło bogactwa okolicznych miast. Najwcześniejszym z nich była Troja, której zniszczenie było spowodowane najprawdopodobniej chęcią zapewnienia sobie swobodnego importu metali przez Greków. — W pierwszej połowie I tysiąclecia p.n.e. Grecy założyli nad Hellespontem liczne kolonie.

Wojska perskie pod koniec VI w. p.n.e. oraz w 480 r. p.n.e. przekroczyły cieśninę po moście z łodzi.  — Hellespont był newralgicznym punktem dla Aten, które były uzależnione od importu zboża z portów Morza Czarnego. — Od V w. p.n.e. Ateny pobierały 10% cła od wszystkich nieateńskich statków dzięki utrzymywanej w Sestos flocie wojennej.

Podczas I wojny światowej o Dardanele toczyły się ciężkie walki (→ operacje morskie w Cieśninie Dardanelskiej).  —  Obecnie zasady transportu morskiego w obrębie Dardaneli i Bosforu reguluje konwencja z Montreux z roku 1936.

Polska jest „Europejską Lądową Cieśniną Bosfor/Dardanele”  — Kto kontroluje Polskę kontroluje handel między bogatą w surowce Rosją, i wysoko-uprzemysłowionymi Niemcami i Europą Zachodnią, i państwami skandynawskimi.   —  Stąd nasz „problem”.

Wejście Polski do Unii Europejskiej i NATO, zaprojektowane i przeprowadzone zapewne właśnie z powodu ułatwienia handlu przez tereny byłych krajów komunistycznych, stworzyło nową sytuację geopolityczną, którą najszybciej chyba zauważali, i zapewne wykreowali „Międzynarodowi Żydzi”.

Turbulencje jakich Polska i my doświadczamy w ostatnich latach, — jest próbą „odcięcia kuponu” z wieloletnich zabiegów,

— który w finale ma za zadanie ponowną próbę ustanowienia na terenach Polski (i nie tylko) obszaru zarządzanego przez (w odróżnieniu od „tubylczych Żydów”) Żydo-Syjonistów,   — umownie nazywanego przeze mnie POLIN, znanego w historii jako JUDEOPOLONIA.

z9922513Q,Antoni-Macierewicz-i-Jaroslaw-Kaczynski-na-Jasnej- 5——————————————————————————————————-

Naczelnik Państwa („JK”), oraz Minister Obrony („AM”), nie powinni latać wspólnie jednym samolotem.   — Nie powinni stać obok siebie na jednej trybunie.   — Nie powinni, trzymając się za ręce, przechodzić przez to samo pole minowe.

 Słowa te to nie kabaret, .. to poważne ostrzeżenie anty-terrorystyczne.

„Diabli nie śpią.”, …   — rządy USA i  Izraela roszczą sobie wobec Polski, abyśmy dokonali w Polsce reprywatyzacji  mienia pożydowskiego, sprzedawali ziemię, i  Lasy Państwowe. 

—   To jest nic innego, … niż wysuwanie wobec Polski roszczeń terytorialnych!

MYŚLĘ, ŻE STOIMY PRZED ZADANIEM SOBIE PYTANIA, i  ODPOWIEDZIĄ NA PYTANIE:  

CZY POLSKA JAKO TERYTORIUM JEST AŻ TAK BARDZO WAŻNA,  ABY AMERYKANIE ZAMKNĘLI OCZY NA TO, CO SIĘ STAŁO W POLSCE 10.04.10,  ….  ALBO W TYM WYDARZENIU UCZESTNICZYLI?   

Mówiąc bez owijania w bawełnę:     — Warto się zastanawiać nad tym, czy USA, do spółki z Izraelem, „w resecie z Rosją”, współuczestniczyły w zamachu 10.04.10 na samolot polskiego Prezydenta?   …    — bo motyw na pewno mieli.  >>>   http://ziut.neon24.pl/post/130573,czy-10-04-16-sluzby-usa-i-mossad-zrobia-nam-smolenska-szopke

FRIEDMAN 1 6George Friedman – amerykański politolog żydowskiego pochodzenia

YouTube przesłany 08.06.2010  >>  https://www.youtube.com/watch?v=7Kfh0Fuq7LI

„Gdy kraj staje się fundamentalnie ważny strategicznie dla światowej potęgi zdolnej do olbrzymich ustępstw ekonomicznych i transferów technologii,   — to ma swoje istotne konsekwencje.

Jako przykład mogę wam podać Koreę Południową.   — Gdybym powiedział w 1950 roku, że Korea Południowa mogła by być jedną z najsilniejszych, najbardziej dynamicznych gospodarek w Azji, śmialibyście się.

– Dlaczego tak się stało?

Stało się tak, bo Korea była istotnym elementem interesów Stanów Zjednoczonych.   — Stany musiały upewnić się co do możliwości utrzymania się Korei Południowej, … i Korea Południowa bardzo zyskała na tym partnerstwie.

Następnym przykładem jest Izrael.   — Nie było istotnego powodu, aby Izrael mógł wyjść z ekonomicznej ruiny. — Został uratowany dzięki finansowemu i ekonomicznemu wsparciu Stanów Zjednoczonych.

—  Są też oczywiście przykłady Niemiec Zachodnich i Japonii.

Strategiczne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, nie biedne partnerstwo ze Stanami Zjednoczonymi, … miejsce gdzie Stany Zjednoczone silnie potrzebują danego kraju, przekształcają jego gospodarkę.

— Szczególnie gdy ma zdyscyplinowaną i uzdolnioną siłę roboczą, … którą Polacy mają. —  Zwłaszcza gdy znajdujesz się pomiędzy dwoma krajami, z którymi kooperujesz, ale z którymi się niespecjalnie kochasz.

—  Chodzi o coś takiego,   — gdy zapytasz Polaka kogo woli, Rosjanina, czy Niemca? … on odpowie Amerykanina. — Poprzednio był to Francuz. Wolą kogokolwiek innego.

Nie jest jasne, czy Niemcy są gotowe do uczestnictwa w innej konkurencji z Rosją, … choć także mogą to zrobić.

— Z pewnością nie jest jasne czy rosyjskie i amerykańskie interesy w tej kwestii będą tożsame.

Dlatego też Stany Zjednoczone albo przyzwolą na możliwość sojuszu niemiecko-rosyjskiego, który miałby swoje znaczące geopolityczne następstwa dla Stanów Zjednoczonych,   — albo Stany Zjednoczone nawiążą partnerstwo z Polską.

Niewątpliwie decyzją administracji Busha było posiadanie takiego strategicznego partnerstwa z Polską. — Administracja Obamy obecnie rewiduje tę kwestię.

—  To czy jest tam tarcza antyrakietowa nie jest istotne. >>>  — Polska (dla Stanów Zjednoczonych) jest strategicznie bardzo ważnym krajem.

<>

 

paszpot gratis 8

KONIECZNIE ZOBACZ 

>> https://www.youtube.com/watch?v=6K87BLgJ0WY

28.03.2016

Za; http://ziut.neon24.pl/post/130640,sienkiewicz-w-rozmowie-zdradzil-motyw-zamachu-w-smolensku

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii EUROPA, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, III Wojna Światowa?, JUDAIZACJA POLSKI, POLITYKA, POlska w likwidacji, Ukraina, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.