Kijowski vel Applebaum

d155b4ab31428f0c976abf42723c7f35,14,0 1

Freedom   House,   z   którym   Anne   Applebaum   ma  od lat ścisłe kontakty, — zaprasza Kijowskiego do USA. Kijowski — jak widzimy ze zdjęcia — reprezentuje sfrustrowane partie opozycji.

Od kiedy to Amerykanie finansują opozycję u swojego polskiego sojusznika ?

Lewacy   nie   posiadają   się z radości.   — Wcześniej ikona polskiego lewactwa, — Sławomir Sierakowski,   — dostała stypendium w USA:

monsieurb.neon24.pl/post/100403,sierakowski-nie-rodzi

Teraz do USA jedzie inna ikona,   — Mateusz Kijowski, — człowiek znikąd, będacy forpocztą sfrustrowanej opozycji czyli PO, PSL i Lewicy.

Kijowskiego zaprosiła organizacja Freedom House, która jak rozumiemy opłaca podróż, wikt i opierunek. — Listę sponsorów Freedom House przedstawiamy poniżej: freedomhouse.org/content/our-supporters

Kijowski tak opisuje plan wizyty fundowanej przez Freedom House:

— Delegacja KOD-u jedzie z oficjalną wizytą do USA na zaproszenie Freedom House.   — Wylatujemy 1 kwietnia.   — Pierwsze dni spędzamy w Nowym Yorku.

Mamy wiele spotkań – z Polonią i KOD-em USA, z intelektualistami, naukowcami i liderami opinii.

4 kwietnia,   — już w Waszyngtonie,   — mamy wykład we Freedom House oraz spotkania w Departamencie Stanu i z przedstawicielami Senatu USA, jak również spotkania z KOD-em USA.

Po 2 dniach w DC przenosimy się do Chicago.   — I tu znowu wykład na uniwersytecie, spotkania z ważnymi osobami, z Polakami w USA i z Polonią.

— Wracamy 9 kwietnia.

KODziarze w Kanadzie już czekają na wizytę guru Kijowskiego

CefsedXW8AAQuxF.jpg large 2———————————————————————————————————————————————————-

Chodzi więc o serię nasiadówek i pogadanek z amerykańskim salonem kawiorowej lewicy (o którym już często pisaliśmy)   — plus zdjęcie dla Wyborczej z jakimś senatorem,  

— zgadnijmy,   — z Johnem McCainem, już od dawna zatroskanym polską demokracją ?

— Będącym za to gorącym zwolennikiem płomiennej ukraińskiej demokracji, która jak wiemy troski nie wymaga.

1mccain-with-neonazi-in-ukraine 3———————————————————————————————————————————————————–

Freedom House utrzymuje ścisłe kontakty z Anne Applebaum.

— Co roku odbywają się w Londynie wspólne konferencje, które prowadzi Applebaum.

Można tam też odnaleźć inną dobrze znaną nam postać,   — Edwarda Lucasa: www.li.com/events/transitions-in-central-and-eastern-europe-and-eurasia

Kilka dni temu Applebaum podpisała manifest Freedom House — a kilka lat temu była ekspertem w jednym z raportów Freedom House: freedomhouse.org/article/us-must-put-democracy-center-its-foreign-policy

freedomhouse.org/sites/default/files/UnderminingDemocracy_Full.pdf

Skoro Amerykanie nie akceptują wyników wolnych wyborów w Polsce a Freedom House otwarcie wspiera i finansuje partyjną opozycję wobec demokratycznie wybranego rządu suwerennej Polski (sojusznika USA na wschodniej linii frontowej NATO), — opozycję która otwarcie mówi o obaleniu siłą polskiego rządu,

— to w takim razie ani jeden dolar nie powinien wyjść z polskiego budżetu na kupowanie przestarzałych Patriotów czy innych drogich zabawek zbrojeniowych Made in the USA.

Potrzebujemy tej kasy do obrony demokracji w Polsce.   — Własnymi rękami.

Za taką demokrację to my dziękujemy 

1392941489498.cached 4***

Stanislas Balcerac

29.03.2016

Za; http://monsieurb.neon24.pl/post/130677,kijowski-vel-applebaum

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Nowoczesna.pl-Petru - KOD, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, POlska w likwidacji, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.