Nie będzie audiencji u papieża demokracji

Nie będzie audiencji u papieża liberalnej demokracji. — Prezydent Andrzej Duda nie sfotografuje się podczas swojej wizyty w Stanach Zjednoczonych z pierwszym sekretarzem waszyngtońskiego KC, ukochanym przywódcą, starszym bratem i zasłużonym noblistą.

— To znak.   — To afront, całkowicie świadomy.   — To powód do lęku i przyczyna braku snu.   — To powinno dać nam do myślenia.

Mniej więcej w takim duchu wypowiadają się media, eksperci znad Wisły, a przede wszystkim politycy.

Do siedziby Komitetu Centralnego „wolnego świata” wybiera się za to niejaki Mateusz Kijowski.

Wprawdzie zdjęcia z papieżem demokracji lider jej lokalnego, polskiego kościoła sobie tym razem nie zrobi, ale na dobry początek spotka się z istotnymi hierarchami w demoliberalnej ziemi świętej.

Przedstawiciel lobby banksterów Ryszard Petru oznajmia, że brak rzeczonej audiencji  —  „to bardzo mocny sygnał dla świata”,   — dodając, że on osobiście w tej sprawie do ukochanego przywódcy Obamy nie dzwonił.

Lamentuje niezastąpiona „Gazeta Wyborcza”:  —  „to znak, jak bardzo podupadł wizerunek Polski na świecie”.

Jej publicysta Bartosz T. Wieliński nawołuje do subordynacji, przypomina, że jego ekscelencja nuncjusz kościoła liberalnej demokracji,   — czyli ambasador USA w Warszawie,   — kilkukrotnie dawał już instrukcje liderowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu,   — przyjeżdżali do nas emisariusze największego z noblistów – senatorowie, którzy wpadli do Krakowa, by wezwać tam na dywanik prezydenta Dudę.

— I nic, żadnych rezultatów, żadnego opamiętania.

Woła na puszczy „Newsweek”   — (tygodnik, z którym nie tak dawno udało nam się wygrać proces, pismo „rzetelne inaczej”).

Płacze Eugeniusz Smolar, wylewają łzy liberałowie.

Lamentuje też PiS. 

— W przekonaniu polityków partii rządzącej, audiencji przeszkodziły wraże siły opozycji.

Pewnie zaczyna też się trochę obawiać – wspomniany Kijowski może przecież otrzymać w USA instrukcje, jak zorganizować nad Wisłą zadymę prowadzącą do kolejnej „kolorowej rewolucji”.   — Na wszelki wypadek.

Przechodząc do nieco poważniejszej refleksji:   — nikt nie zastanawia się, o czym Duda miałby z Obamą rozmawiać.

— Stosunki podległości wobec waszyngtońskiej metropolii trwają w najlepsze, czego dowodem jest konsensus elit w sprawie prośby o przysłanie do Polski kontyngentu okupacyjnego.

PiS ramię w ramię z liberałami i banksterami popiera ratyfikację umowy o Transatlantyckim Partnerstwie Handlowym i Inwestycyjnym (TTIP), praktycznie likwidującym możliwości obrony interesów Państwa Polskiego przed korporacjami zza oceanu.

Z punktu widzenia Białego Domu wszystko idzie zgodnie z planem. 

— Liderzy państw satelickich porozmawiają sobie podczas szczytu nuklearnego i zacieśnią współpracę – Duda spotka się z prezydentami Turcji, Ukrainy i Gruzji.

A okazja do kolejnego zdjęcia z Obamą przed zakończeniem jego kadencji jeszcze będzie – niebawem lider wolnego świata odwiedzi gubernię warszawską przy okazji lipcowego szczytu NATO.

Relacje w formacie hegemon – wasal trwać będą w najlepsze, — niezależnie od tego, kiedy odbędzie się audiencja władz Polski u prezydenta – noblisty.

Mateusz Piskorski

29 marca 2016

Za; http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2016/03/29/nie-bedzie-audiencji-u-papieza-demokracji/

Komentarz

~Cezary
29 marca 2016 o 12:20

Gubernator Duda musi wykonać jedno zadanie,którego nie wykonał Gubernator Komorowski…. zapłacić żydowskim organizacjom w…USA(!!!) za… mienie mniejszości żydowskiej, zbombardowane i rozkradzione przez Hitlera, oraz po wojnie przekazane Polsce w stanie ruiny przez Stalina do renowacji… za to mienie ludzie, którzy nawet Polski na oczy nie widzieli i nie mają żadnych aktów własności (poza sfałszowanymi) chcą od polskiego Podatnika(=galernika państwa polskiego) …60 miliardów dolarów z…odsetkami za okres hitleryzmu i okres socjalizmu na polskich ziemiach.

Prezydent USA przyjmie Dudę, gdy ten złoży Hołd Polski i wypłaci w.w.lenno To jeden, jedyny, jedyniusieńki warunek wobec Polski…Poza tym Polska dla USA jest idealną, pokorną, niewolnicą i USA jest z tego dumne…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.