Akt apostazji Sejmu RP

Ulmovc—————————————————————————————————————————————————

Sejm dokonując pochwały uroczystości „otwarcia Muzeum…” — dokonał faktycznej apostazji i jest  ekskomunikowany.

„Uroczystość” ta nie jest niczym innym jak aktem religijnym kultywującym żyda   — i w ramach tego kultu  jest aktem składania dzieci gojów w ofierze żydowi,

— akceptacja   lub tolerancja wobec niej nie jest niczym usprawiedliwiona. — A tu mamy do czynienia ze współdziałaniem!

Jest przerażające, że ten straszny kult może być celebrowany w obliczu narodu, który jest ochrzczony od ponad 1000 lat.

Tylko czekać jak Piorun Gniewu Boga uderzy w sprawców i uczestników tych bluźnierstw – gdziekolwiek by się nie schowali,  a ten sejm upadnie.

Red. Gazeta Warszawska

Sejm podjął uchwałę towarzyszącą otwarciu Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej

środa, 16 marca 2016 18:05

— W imieniu Narodu polskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ponownie składa hołd wszystkim rodakom, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów skazanych na zagładę, a szczególnie tym, którzy w odwecie za udzieloną pomoc zginęli z rąk niemieckiego okupanta.

W związku z otwarciem Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża uznanie także dla samorządu województwa podkarpackiego, który poprzez budowę muzeum o ogólnopolskim charakterze pierwszy na tak szeroką skalę upamiętnił to nadzwyczajne bohaterstwo, realizując żywotny interes całego społeczeństwa.

—  czytamy w podjętej dziś przez aklamację uchwale Sejmu.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podkreślił, że hołd dla sprawiedliwych Polaków – oddany tym dokumentem — jest jednocześnie wyraźnym przypomnieniem całemu światu, że w odróżnieniu od okupowanej zachodniej Europy na ziemiach polskich za nawet najmniejszą pomoc Żydom groziła kara śmierci.

— Wśród   tych,  którzy zginęli za udzielanie pomocy Żydom, była rodzina   Ulmów:   Józef,  będąca w stanie błogosławionym Wiktoria oraz sześcioro ich nieletnich dzieci.

Wraz z ukrywanymi Didnerami, Grünfeldami i Goldmanami zostali oni zamordowani w swoim domu w Markowej 24 marca 1944 roku.

—  czytamy w dokumencie.

Sejm   Rzeczpospolitej Polskiej uznaje też,   — że pamięć o Polakach ratujących Żydów winna stanowić ważną część edukacji publicznej.

Wyraża też przekonanie, że będzie ona nie tylko kultywowana w nowo otwartym Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej,   — ale również w innych placówkach państwowych i samorządowych, w szczególności muzealnych i oświatowych oraz przez organizacje społeczne.

sejm

***

17 marz 2016 / Za; http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3483-akt-apostazji-sejmu-rp

ZOBACZ:

Duda otworzy[ł] muzeum polskiej hańby i głupoty

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA POLSKI, II Wojna Światowa, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Sejm, Sobór Warykański II, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.