TVP Kultura zatrudniła autorkę bluźnierczych filmików, feministkę i publicystę Gazety Wyborczej

prawy.pl_images_nowe_stories_kultura_ada_karczmarczyk1-300x167Ogromnym błędem środowisk prawicowych jest lekceważenie zagadnień kultury.

— Od stuleci doskonale z potrzeby kontroli kultury zdają sobie sprawę przeciwnicy Kościoła katolickiego.

Grunt pod rewolucję francuską przygotowała eksplozja antyklerykalnych i pornograficznych publikacji we Francji.   — Lenin uważał kino za najważniejszą ze sztuk.

Komunistyczna okupacja Polski w pierwszych latach po drugiej wojnie światowej cechowała się tym,   — że jedna i ta sama osoba kontrolowała kulturę i aparat terroru.

[Zobacz: „WARSZAWSKA GAZETA” – JAKUB BERMAN TAJNE PRZEMÓWIENE |Z kim i czym walczyli walczyli „Żołnierze Wyklęci” — emjot]

Dziś najbardziej promowani przez dekady w III RP twórcy kultury nie kryją tego, że wykorzystują sztukę do szerzenia lewicowej propagandy. — Polska jest niszczona wysokimi podatkami, —  a pieniądze odebrane podatnikom i konsumentom marnowane są na sztukę nowoczesną.

Polacy mieli prawo oczekiwać od PiS ukrócenia tej patologii.   —  Niestety zmiany w TVP Kultura nie nastrajają optymistycznie.

Na  łamach internetowej strony Wyborcza.pl   —  ukazał się niezwykle ciekawy tekst Romana Pawłowskiego  —   „TVP Kultura po „dobrej zmianie””.

Jak celnie zauważa publicysta Gazety Wyborczej

—  „Zamiast oczekiwanej „dobrej zmiany”   —  kanał o kulturze przechodzi miękką ewolucję”.

Szefem TVP Kultura został Mateusz Matyszkowicz   —  dotychczas redaktor naczelny kwartalnika „Fronda LUX”.

W nowym zespole znalazł się

  • Krzysztof Kłopotowski —  (autor książki „Geniusz Żydów na polski rozum”   —  w której apeluje o to,   —  by Polacy przyjęli żydowską tożsamość kulturową), [ Zobacz: Geniusz Żydów na polski rozum – w Gazecie Polskiej, Klubie Ronina… |POLECAM!  — emjot]
  • Jakub Moroz publicysta „Frondy”
  • i publicyści „Teologii Politycznej”   —  (Dariusz Karłowicz, Marek Cichocki, i Dariusz Gawin).

Prócz publicystów z kręgu soft PiS  — w zespole TV Kultury znalazł się

  • publicysta   „Gazety Wyborczej”   —  i   laureat  „Paszportu Polityki 2015″ — Łukasz Orbitowski,
  • feministka Sylwia Chutnik — (absolwentka Gender Studies, członkini Porozumienia Kobiet 8 Marca – organizatora proaborcyjnych manif)
  • i prowadzący ekstremistyczny lewicowy program w TV Kultura „Hala odlotów”   — Max Cegielski.

Jak można przeczytać w publikacji Wyborczej.pl „w paśmie porannym pojawi się nowy program „Kultura fizyczna”,

— do którego pięciominutowe prace wideo inspirowane gimnastyką będą realizowali młodzi artyści multimedialni”   — w tym i Ada Karczmarczyk.

O antykatolickich bluźnierstwach Ady Karczmarczyk pisałem dwukrotnie.

Raz   informując   o jej wystawie w Zachęcie,  —  a drugi raz w tekście o tym, jak pismo kierowane przez obecnego szefa TVP Kultura kreowało ja na katolicką artystkę.

Decyzje nowego kierownictwa TVP Kultura,   — jak to trafnie ujął publicysta Gazety Wyborczej,  —  o miękkiej ewolucji kanału,

— są kolejnym dowodem na to,   — że należy zaprzestać finansowania „kultury” (prócz ochrony zabytków) z pieniędzy podatników.

Po pierwsze podatnicy rozsądniej wydadzą swoje pieniądze niż urzędnicy.

Po drugie podatnicy wydadzą swoje pieniądze zgodnie ze swoją tożsamością, kulturą, poglądem na świat,

— podczas gdy urzędnicy pieniądze ukradzione katolikom w podatkach często przeznaczają na walkę z katolicyzmem, szerzenie nienawiści do katolicyzmu, profanacje i demoralizację.

Jan Bodakowski

Opublikowano 4 marca 2016

Za; http://prawy.pl/27924-pis-w-tvp-kultura-zatrudnil-autorke-bluznierczych-filmikow-znana-feministke-i-publicyste-gazety-wyborczej/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, MEDIA - INTERNET INFORMATYKA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.