Sodomita Bandera – bohater narodowy Ukrainy

a1112-399x400 1Pracownik niemieckiego wywiadu Abwehra, Stepan Bandera.

Przebywając w więzieniu, według relacji jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, — Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie   szanowaną   osobą,  — mówiąc prościej, — służył więźniom za kobietę.

W kręgach partyjnych miał przydomek „baba”.

W 1950 roku, ukrywając się w Niemczech pod nazwiskiem Poppel, pisał:

„Żeby zrzucić z siebie okupację Moskali   to ukraińscy mężczyźni powinni poznawać jeden drugiego.   — Jest to droga do wolności, droga do niezależności…”.

Oto jaki to bohater narodowy Stepan Bandera, sodomita. — Bohater narodu ukraińskiego.

Kim, tak naprawdę, był Stepan Bandera, który zakończył swoją drogę życiową pod nazwiskiem Stefan Poppel (niem. – glut, babol). — Poruszmy chociaż kilka najbardziej znaczących, osobistych i mało znanych aspektów jego życia.

Przede wszystkim jego pochodzenie.

Przyszły Poppel pochodził z rodzin wychrzczonych na greko-katolicyzm, żydów.   — Ojciec Andrian Bandera   — to greko-katolik z mieszczańskiej rodziny Moishe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bandera.

Matka przyszłego ukraińskiego „bohatera” to Mirosława Głodzińska, polska żydówka.   —  To znaczy, że ideolog ukraińskiego nacjonalizmu był czystej krwi żydem.

A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest bardzo proste.

Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „flaga”,   — ale w języku jidisz oznacza ono „zamtuz, burdel”.

— I nie jest to słowiańskie nazwisko ani ukraińskie.   — Jest to włóczęgowskie przezwisko kobiety, która była właścicielką burdelu.

Takie kobiety zwane były na Ukrainie „bandersza”. — Fizyczne rysy samej twarzy nie pozostawiają wątpliwości co do jego genetycznego pochodzenia.

— Przy  wzroście 159 centymetrów i przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma żadnych pytań.

Nawiasem mówiąc,   — analogiczne pochodzenie miał także kolega-rywal Poppela, Roman Szychewycz.

Oczywiście w żydowskim pochodzeniu nie ma niczego złego lub wstydliwego — ale   sam  Bandera przez całe życie swoje pochodzenie skrupulatnie ukrywał,   — w tym także za pomocą swojego bestialskiego, okrutnego antysemityzmu. 

Ten „kamuflaż” kosztował jego współplemieńców…850 (!) tysięcy ofiar. Bestialstwo – tak często występujące u renegatów.

Stepan (Sztefan) był drugim dzieckiem, po starszej siostrze Marcie. (urodził się w 1909 roku w wiosce Uhrynów) w rodzinie unickiego kapłana Andriana (przechrzty w Galicji ochoczo kroczyły duchowną ścieżką) — i … prostytutki Mirosławy.  

— Mąż zachęcał żonę do prostytucji   — ponieważ przynosiła ona dużo większy dochód niż jego kazania.

Do szkoły podstawowej Bandery nie przyjęto w związku z jawnymi oznakami nietradycyjnej orientacji seksualnej i skłonnościami do sadyzmu.

— W okresie dojrzewania Bandera wstąpił do ukraińskiej organizacji młodzieżowej   „Płast”.   —   Według   świadectw   jego kolegów z organizacji, — Bandera będąc już dzieckiem przejawiał skłonności pedofilsko-homoseksualne i sadystyczne.

Bardzo lubił łapać młodszych uczniów i, brutalnie ich pobiwszy, zmuszać ich do lizania swoich genitaliów.   — Według świadectwa jego kolegi — Mykoły Zyrianko:

„Bandera był bardzo okrutny i niesprawiedliwy dla tych, którzy byli słabsi od niego a jednocześnie płaszczył się przed silniejszymi.

— Wiem także o tym, że jedno z pobitych i zhańbionych przez niego dzieci, złapało Stepana i pobiwszy go, dokonało na nim aktu sodomii”.

Być   może właśnie to miało znaczący wpływ na życie Bandery. — Po zgwałceniu  jego równowaga psychiczna została zaburzona. — Mógł godzinami stać na mrozie i mamrotać bezsensowne modlitwy.

Ojciec, wiecznie pijany, nie zajmował się jego wychowaniem a matka rzadko bywała w domu ponieważ stale obsługiwała klientów.

Po akcie homoseksualnym Stepan zaczął obawiać się dotykania słabszych dzieci i całą swoją złość wyładowywał na zwierzętach.

Przyszły   „bohater   narodowy” bardzo lubił łapać kocięta i jedną ręką je dusić.   — Szczególną przyjemność sprawiało mu duszenie schwytanego kociaka do tej pory   —  aż z biednego zwierzęcia nie wyszły jelita

(artykuł dziennikarza W. Bieliajewa, — wspomnienia G. Gordasewicza).

Oznacza to, że młody Bandera był dusicielem kotów (szkoda, zwyrodnialcu i draniu, Stepanie Bandero, że ciebie tak nie duszono – E. W.).

—  Duszenie kotów   — to świadectwo potwierdzające występowanie pierwotnego, duchowego, „instynktownego” satanizmu.

Status   biernego sodomity towarzyszył ukraińskiemu przywódcy przez prawie całe życie.

W 1936 roku Banderę, za zamach terrorystyczny, skazano na karę śmierci a następnie zamieniono mu ten wyrok na karę dożywotniego więzienia.

Według   zeznań   jego   towarzyszy   z   celi,     —   Kaczmarskiego  i Karpinca, — Bandera był w więzieniu zdecydowanie nieszanowaną osobą, — mówiąc prościej, zastępował więźniom kobietę.

13  września 1939 roku Bandera został uwolniony z więzienia przez niemieckie władze   — i skierowany do centrum szkolenia dywersantów.

— W tymże centrum Bandera został poddany pasywnym stosunkom homoseksualnym, które sfilmowano kamerą filmową.   — Zrobiono to w celu wyeliminowania możliwości jego zdrady.

Zresztą fakt, że Bandera był sodomitą, nie było żadną tajemnicą dla jego towarzyszy broni.  — Nie na darmo jego partyjne przezwisko brzmiało „baba”.

Pod koniec swojego życia Bandera uzasadnił swoją sodomię „na bazie teoretycznej”   — a nawet zadeklarował ją jako obowiązek „swidomych” Ukraińców:

„…ale ukraińska rewolucja będzie różniła się od wszystkich innych rewolucji ścisłymi związkami męskimi.   — I nie mówię tutaj o przyjaźni!

Aby zrzucić z siebie okupację Moskali   — to ukraińscy mężczyźni muszą poznawać jeden drugiego.   — To jest droga do wolności, droga do niezależności.   —  I wierzę, że kiedyś taki dzień nastąpi”

(Stepan Bandera – „Ukraiński naród i rewolucja”, 1950 rok).

a1112-399x400 1a03-600x330 2a021-548x400 3a031-598x400 4a04-600x329 5a051-567x400 6a012-570x400 7a167 8a1019-600x400 9a213-600x400 9a313-600x315 11a411 12a511-533x400 13a612-600x337 14a711 15***

Za: http://www.srnrem.info/2015/04/21/sodomit-stepan-bandera/

Data publikacji: 21.04.2015

Przekład: Szrapnel

Maj 13, 2015 Przez a303 W Ukraina

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sodomita-bandera-bohater-narodowy-ukrainy-2015-05

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, III Wojna Światowa?, NAZIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Roszczenia ukraińskie, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Ukraina, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Sodomita Bandera – bohater narodowy Ukrainy

  1. falkonidas pisze:

    Reblogged this on .

Możliwość komentowania jest wyłączona.