Po której stronie stoi Kościół?

andrzej-duda_24106106 1***

Czy   polski   katolik   winien   zaufać   Kościołowi   w   kwestiach   polityki?

Czy można ufać, że po upadku żydo-systemu IIIRP   — Kościół znów nie wskaże na kolejnych syjonistycznych Żydów jako polskich polityków i przywódców?

Po której stronie stoi Kościół?

Pytanie to, a zwłaszcza sformułowanie prawidłowej na nie odpowiedzi staje się coraz bardziej istotne.  

Oto bowiem z wolna następuje rozkład żydowskiej hydry UE, syjonistyczne USA   zaczynają   już   w   sposób   widoczny – choć to dopiero początek procesu – tracić pozycję imperialistycznego hegemona.

Nas jednak najbardziej winien interesować upadek systemu żydowskiego kapitalizmu i systemu żydo-władzy w Polsce,   — który z pewnością niebawem nastąpi jako pochodna rozkładu UE i słabnięcia USA.

W   związku z faktem, że w Polsce nie istnieją w szerszym społecznym odbiorze   autentyczne  siły polityczne reprezentujące polskie społeczeństwo, a funkcjonujące partie polityczne realizujące interesy syjonistycznego okupanta utracą jakąkolwiek wiarygodność,

—  rola politycznego drogowskazu przypadnie niejako automatycznie jedynej instytucji posiadającej ugruntowane struktury organizacyjne i szerokie oddziaływanie społeczne,   — czyli Kościołowi.

10274305_642701815797749_2723391722581501626_n 2***

Czy polski katolik winien zaufać Kościołowi w kwestiach polityki, politycznych wyborów?

Czy można ufać, że po upadku żydo-systemu w Polsce Kościół znów nie wskaże lub nie uwiarygodni kolejnych syjonistycznych Żydów —  jako polskich polityków i przywódców?

Że Kościół jest wrogiem nacjonalizmu, — czyli polityki narodowej, — wiemy choćby z niedawnej deklaracji jego hierarchy – abp S.Gądeckiego:

— „(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu.

„Patriotyzm to uczucie, którym kochamy naszych bliskich, ale nie nienawidząc innych.   — Patriotyzm zdrowy i normalny to taki, w którym człowiek kocha swoją rodzinę, ale przenosi tę miłość szerzej.

Nacjonalizm jest przeciwieństwem:   — kochaniem swoich, przy nienawiści do obcych.

Ci ludzie powołują się na słowa „Bóg, honor, ojczyzna”, lżąc te hasła.

W nacjonalizmie te słowa zamienione są w bluźnierstwo, bo obcego, z innej nacji, próbuje tratować jako niewolnika. —  To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem”.*

Tak  abp S.  Gądecki   lał   miód   na  serca żydowskiej delegacji podczas polsko-żydowskiego spotkania w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski 26.11.2015.

Dla   Kościoła nie jest istotne,   — że cała władza w Polsce przeszła w żydowskie ręce

— i  że ta nowa władza zniszczyła,  —  zlikwidowała polski majątek produkcyjny, że żydowski kapitalizm wyrzucił z Polski 8 milionów młodych Polaków,   — że obce,   — głównie żydowskie korporacje i banki okradają i wyzyskują nasz naród,

— że Polska znalazła się pod syjonistyczną okupacją,   — że niszczona jest kultura naszego narodu, że żydowskie władze IIIRP czynnie wspierają światowy syjonistyczny terroryzm, itd., itp.

– a w żadnej z tych kwestii nie było słychać protestów Kościoła.

Przeciwnie,  —  były zachęty do udziału w wyborach, do popierania i oddawania   głosów   na żydo-systemowe partie, — bo tylko takie mogą znaleźć się w parlamencie.

Ale Ty, Polako-katoliku,  —  jeśli chcesz być dobrym chrześcijaninem pamiętaj:

— miłuj   swoich nieprzyjaciół (Mt 3,44),   miłuj bliźniego swego jak siebie samego (Mt 22, 37).

Czy przypadkiem nie z tych chrześcijańskich nakazów wywodzą się unijne prawa wymuszające równość traktowania podmiotów gospodarczych narodowych i zagranicznych?

W IIIŻydo-RP   praktyka polityczna poszła nawet dalej — i system podatkowy gnębi przedsiębiorstwa rodzime, — a obce premiuje – czyż nie piękny to przykład stosowania w praktyce biblijnej filozofii.

08.05.2010 KRAKOW , MARSZ DLA JEZUSA KROLA POLSKI WYRUSZYL Z ZAMKU KROLEWSKIEGO NA WAWELU I PRZESZEDL ULICAMI KRAKOWA . MARSZ ZORGANIZOWANY PRZEZ STRONNICTWO POLSKA RACJA STANU . FOT . MICHAL LEPECKI / AGENCJA GAZETA08.05.2010 KRAKOW , MARSZ DLA JEZUSA KROLA POLSKI WYRUSZYL Z ZAMKU KROLEWSKIEGO NA WAWELU I PRZESZEDL ULICAMI KRAKOWA . MARSZ ZORGANIZOWANY PRZEZ STRONNICTWO POLSKA RACJA STANU .FOT . MICHAL LEPECKI / AGENCJA GAZETA

„Miłuj swoich nieprzyjaciół”   — nauczał Jezus – cóż za szatańska filozofia za tym się kryje.

Żydzi zamordowali Jezusa – tak przynajmniej utrzymywał Kościół do czasu SVII   — a więc czy wypada,   — żeby wyznawcy nauk Jezusa sprzeciwiali się jego nauczaniu   — i byli gorsi od samych Żydów,   — od jego zabójców?

Polski katolik nie posiada politycznej, historycznej wiedzy, nie analizuje docierających do niego informacji.

Polski katolik z zasady ufa Kościołowi i jego hierarchom i za ich nawoływaniami i wskazaniami chętnie zawierza losy Ojczyzny Opatrzności

– i oto wykonał wielki akt patriotyczny:   — odmówił „zdrowaśki” na poczet tegoż zawierzenia,   — a więc będzie dobrze, bo wszystko w rękach Boga.

W 2010r. WPS zrealizowało filmowy reportaż „Polacy na Białorusi”.

Pokazaliśmy jak przestępczy, — syjonistyczny element rządzący w Polsce realizując  politykę USA i UE

— finansuje agenturalny ZPB niejakiej A. Borys, jak próbuje – na szczęście bez efektów – wykorzystać polską mniejszość jako V kolumnę do obalenia białoruskich władz.

a3ff7c870531a151168557409ac8cf6f 4***

Wysłaliśmy nasz reportaż do TV-trwam z propozycją nieodpłatnego wyemitowania – nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od tej katolickiej, dbającej o kontakty z Polonią i ponad wszystko miłującej prawdę

– bo, jak głosi sam tate dyrektor telewizji:  —  tylko prawda nas wyzwoli.

A tak widzi sytuację Polaków na Białorusi redaktor katolickiego tygodnika „Niedziela”,   — wielokadencyjny senator PiS, absolwent dwu katolickich uczelni, Cz.Ryszka:

Nie   ustają ataki reżimu Łukaszenki na mniejszość polską na Białorusi. 8 lutego br. białoruska milicja i komornicy wkroczyli do Domu Polskiego w Iwieńcu, należącego do Związku Polaków na Białorusi, któremu szefuje Andżelika Borys.

Po brutalnym wyrzuceniu z budynku przedstawicieli ZPB milicjanci zablokowali wejścia, a komornicy, choć nie mieli wyroku sądowego, przeprowadzili inwentaryzację i opieczętowali cały obiekt.

 Przeciwko bezprawnemu traktowaniu Polaków przez białoruskie władze zaprotestowało Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, — uważając, że jest to absolutnie łamanie praw polskiej mniejszości narodowej.

Także Klub Parlamentarny PiS wystosował apel do premiera Donalda Tuska oraz ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego o podjęcie natychmiastowych działań w obronie polskiej mniejszości narodowej na Białorusi.

Przejęcie Domu Polskiego w Iwieńcu jest dokładną powtórką grodzieńskich   wydarzeń z 2005 r., kiedy to po wyborze Andżeliki Borys na prezesa ZPB milicja zajęła główną siedzibę Związku w Grodnie i umieściła w niej byłego, lojalnego wobec Mińska, prezesa Tadeusza Kruczkowskiego.

Wydarzenia w 2005 r. doprowadziły do wojny dyplomatycznej między Polską a Białorusią.   — Warszawa m.in. odwołała z Mińska ambasadora.

Za: http://www.niedziela.pl/artykul/91075/nd/Wrogie-dzialania-wobec-Polakow-na

Tak widzi sprawy Polaków nie tylko katolicki redaktor i katolicki tygodnik wydawany przez Kurię Metropolitalną w Częstochowie ,  —  czyli oficjalny organ Kościoła w Polsce,  — ale co za tym idzie i sam Kościół.

A zatem, czy Kościół w Polsce identyfikuje się z polskim narodem, z polskim interesem państwowym, — czy z ponadnarodowym interesem Międzynarodowego Żyda i światowego syjonizmu?

Czy można ufać Kościołowi,  jego hierarchom w kwestiach polityki?

Paradoksalnie na tytułowe pytanie, po której stronie stoi Kościół, dobrze odpowiada J. Kaczyński   –  oczywiście J.  Kaczyński nie miał na myśli Kościoła.

A  dlaczego Kościół ma stać tam gdzie ZOMO? – bo już wtedy ZOMO pilnowało,   — żeby władza nie wymknęła się żydostwu z rąk – czyż o to samo nie zabiega współczesny Kościół?

***

Dariusz Kosiur

* abp S.Gądecki – przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski

  1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Abp-Stanislaw-Gadecki-nacjonalizm-jest-przeciwienstwem-patriotyzmu,wid,18005999,wiadomosc.html
  2. http://www.fronda.pl/a/chcesz-byc-katolikiem-to-porzuc-antysemityzm,61208.html
  3. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/10/list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii/
————————————————————————————————

Za; https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/18/po-ktorej-stronie-stoi-kosciol/

ZOBACZ: Pochwała żydowskiego liberalnego kapitalizmu – „Kościół Katolicki w Polsce w okresie posoborowym na drodze dialogu z judaizmem…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii 4 czerwca 1989, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Bieda, Eksmisje, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, KAPITALIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.