Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę

ooo 1

Generated by GCFebruary 14, 2016 / http://gazetachicago.com/2684-2/
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii FILMY - MUZYKA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę

 1. Marek pisze:

  Zniszczenie cywilizacji europejskiej jest jednym z celów masowego wypędzania emigrantów z ich krajów poprzez wojny, które wszczynają zachodnie rządy i Izrael, i kierowanie ich na Zachód. Dalsze cele wydają się być ważniejsze. Scenariusz ten napisano już dawno temu w “Raporcie z Iron Mountain”, kopiując go poniekąd z Protokołów Mędrców Syjonu.

  Chodzi o spowodowanie tak wielu problemów społecznych i zagrożeń, prawdziwych lub zmyślonych, by ludzie zaczęli żądać szybkiego ich usunięcia, nawet za cenę ograniczenia ich swobód. Ludzie zdesperowani krytyczną sytuacją, chętnie godzą się na rozmaite ograniczenia ich wolności, byle tylko pozbyć się tego, co w ich mniemaniu kłopoty spowodowało. Mniemanie to może być kompletnie fałszywe, ale nie ma to żadnego znaczenia.

  Za samą obietnicę usunięcia tych sztucznie wywołanych, lub nie istniejących zagrożeń ludzie zgodzą się na ograniczenia ich wolności osobistej i politycznej w imię walki z tymi zagrożeniami. Najpierw zrezygnują ze swych praw obywatelskich, a potem praw człowieka. Gdy stracą wolność, będzie już za późno by ją odzyskać.

  Stało się dokładnie tak za Lenina, oraz Hitlera. Za każdym razem zgodnie z Protokołami Mędrców Syjonu.

  Teraz mamy dodatkową “biblię” polityków Raport z Iron Mountain:
  http://libertarianin.org/Ebooks/PROTOKO%A3Y%20M%CADRC%D3W%20SYJONU%20(1936%20R.).pdf

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/raport-z-zelaznej-gory-scenariuszem-dla-nowego-porzadku-swiata-nwo/

  http://www.teachpeace.com/Report_from_Iron_Mountain.pdf

  Ktoś mógł by pomyśleć, że te destrukcyjne dla Zachodu plany pseudolewicy powstały niedawno. Powstały w czasach antycznych. Ich współczesna wersja też nie jest nowa, bo ma grubo ponad sto lat. Są to Protokoły Mędrców Syjonu, ujawnione w XIX wieku. Oto kilka cytatów z planów opanowania Europy:

  „Od nas emanuje wszechstronny terror. Ludzie wszystkich opinii i wszystkich doktryn są na naszych usługach; ludzie, którzy pragną przywrócenia monarchii, demagodzy, socjaliści, komuniści i inni utopiści. Musieliśmy wszystkich zatrudnić; każdy z nich podważa ostatnią pozostałość władzy, próbuje obalić cały istniejący porządek. Wszystkie narody były torturowane tą procedurą; będą żebrać o pokój i dla świętego spokoju będą gotowe na każde poświęcenie, ale nie damy im spokoju, dopóki otwarcie i z oddaniem nie uznają naszego międzynarodowego super-rządu.” – Protokół IX, § 5, 6

  Zrealizowano te zasady w różnych krajach, np. w Rosji początku XX w. i w krajach opanowanych przez Związek Radziecki. Teraz szykuje się podbój Europy Zachodniej.

  Wymieszanie ras jest skuteczną formą wojny Rothschildów z zachodnim światem, znanej pod nazwą „milcząca wojna” [Silent War], która toczyła się dotąd głównie w USA i W Brytanii.

  Chodzi o to, aby wymieszać świat wszystkimi sposobami i stworzyć konflikty kulturowe, co przyczyni się do zniszczenia państw narodowych i zniszczenia barier dla opanowania świata przez Chazarów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.