Czas na mówienie prawdy obywatelom III RP

1024526678 1

Ignacy Nowopolski – Czas na mówienie prawdy obywatelom III RP

Obecnie, kiedy dosłownie przez cały świat przetacza się fala destabilizacji, wojen, kryzysów i napięć; kiedy rozpadają się państwa i w drogę wyruszają miliony uciekinierów, — u wielu zmienia się paradygmat, przez który dotychczas postrzegali nasz glob. 

W szczególnym stopniu dotyczy to Europy, wokół, której toczą się wojny, a której jądro, w postaci UE, pogłębia się w coraz większym kryzysie politycznym i gospodarczym, a zwłaszcza moralnym.

Ostatnie wydarzenia wokół Grecji zdzierają ostatnią zasłonę kłamstwa, szczelnie okrywającą dotąd projekt pod nazwą „Unia Europejska”. 

— Sam pisałem o tych sprawach od lat, cytując przy okazji opinie wielu „dysydentów”, „oszołomów” i „malkontentów[i].

Dziś pragnę zacytować prominentnego przedstawiciela amerykańskiego establishmentu, Paula Krugmana,   — który kilka dni temu na łamach New York Times, na kanwie greckiego kryzysu,   — napisał następujące słowa[ii]:

— The European project — a project I have always praised and supported — has just been dealt a terrible, perhaps fatal blow.

— Projekt europejski,   — który zawsze chwaliłem i popierałem, otrzymał właśnie okropny, być może śmiertelny cios.

Sposób, w jaki Unia (Niemcy) potraktowała Grecję nosi wszelkie znamiona brutalnej kolonialnej agresji, a nie „solidarności”, jaką chełpiła się zawsze unijna propaganda. 

— Pomimo to, kraj ten, zanim popadł w finansowe tarapaty, wykorzystał dotacje do podniesienia dobrobytu swych obywateli.  — Przez wiele lat był mekką polskich emigrantów   — i nawet dziś po solidnym zaciśnięciu pasa, może poszczycić się znacznie wyższą od polskiej stopą życiową.

Polska nigdy nic od Unii nie otrzymała. 

Każdy cent „unijnych dotacji”, stanowi zaledwie cząstkę tego, — co Polacy wpłacają do unijnej kasy   — i gigantycznych dochodów uzyskiwanych (po zniszczeniu polskiej realnej gospodarki) przez rozwinięte kraje Unii z bezcłowej sprzedaży swych towarów na naszym rynku.

Pomimo to Polacy dumni są ze swej „europejskości”, którą opłacają nędzą, poniżeniem i agonią państwa i Narodu. 

— Nikt z „elit” nie informuje o tym społeczeństwa, absorbując Jego uwagę żałosnymi gierkami politycznymi. 

Milczy o tym kościół katolicki,   — dbając jedynie o to by konający naród pozostał do końca „katolicki”. 

W ostatnią niedzielę, usłyszałem w krakowskim kościele, ewenement, modlitwę za emigrantów!   — Cytuję:

„Módlmy się za emigrantów, by mogli brać udział w niedzielnych mszach świętych”. 

To jest jedyne,   — czego życzą polskim emigrantom polscy „duszpasterze”!

No, niezupełnie! 

Jedna z „owieczek Ojca Dyrektora” przesłała mi niedawno link[iii] do homilii wygłoszonej przez arcybiskupa Dzięgę podczas pielgrzymki Radia Maryja na Jasną Górę pt.:

— ”Naród polski stać na to by powiedzieć nie”,

w której to bohaterski hierarcha wytyka naszym władcom brak zainteresowania problemami rolnictwa   i   „zbrodniczą ustawę in vitro”. 

W momencie, kiedy Polska jest o krok od wojny z nuklearną Rosją, gdy załamują się resztki gospodarki, gdy emigruje ostatnie młode pokolenie III RP,  —v  gdy do naszej Ojczyzny Unia Europejska kieruje masy uchodźców z Afryki i Azji,   — a samemu krajowi grozi zalanie potokiem uciekinierów z rozpadającej się Ukrainy,

— Jego Ekscelencja dojrzał tylko wspomniane wyżej problemy. 

Jak w takiej sytuacji może ujrzeć prawdziwą sytuację przeciętny obywatel? 

Nie może! 

— I o to właśnie chodzi w „porozumieniu ponad podziałami” krajowych „elit”. 

Nic nie przeczuwające „stado” ma być sprawnie zagnane do rzeźni!  

— Szarpanina przy tym nie jest wskazana.

O diametralnej różnicy pomiędzy rzeczywistością, a stereotypem myślowym polskiego społeczeństwa pisałem bardzo niedawno[iv] 

Dziś pragnąłbym zacytować innego zachodniego prominenta, amerykańskiego oligarchę Donalda Trumpa[v],   — prezentując w tym miejscu „mapę globu”,   — która obrazuje jego postrzeganie dzisiejszego świata.

1024526678 1———————————————————————————————————————————————————-

Abstrahując od zwyczajowej arogancji i pogardy dla drugich, — ukazuje on jednak wizerunek w znacznym stopniu zgodny z rzeczywistością. 

— Obszar, na którym znajduje się III RP, określony jest, jako miejsce pozyskiwania kobiet.    — Nazwijmy rzecz po imieniu – prostytutek! 

Tyle „mocy eksportowych” pozostało jeszcze w Polsce! 

No nie liczę niewolników na unijnych zmywakach.   — Tych z łatwością mogą zastąpić uchodźcy z basenu morza śródziemnego. 

— Za to polskiej prostytutce nie dorówna nikt.

 I taka jest PRAWDA,   — czy się ona komuś podoba czy też nie. 

Dziwi tylko milczenie kościoła w tym temacie,   — który przecież tak bardzo zainteresowany jest moralnością swych „owieczek”.

Jakkolwiek by się sprawy Polski i świata nie potoczyły,   — do końca należy głosić prawdę,   — nawet najhaniebniejszą!  

Tym bardziej,  —  że ci do jej głoszenia powołani tego nie czynią,

— zadowalając się, co najwyżej półprawdami,   — czyli najgorszą formą kłamstwa.

***

[i] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/

[ii] http://krugman.blogs.nytimes.com/2015/07/12/killing-the-european-project/?_r=0

[iii] http://www.radiomaryja.pl/kosciol/ks-abp-a-dziega-narod-polski-stac-na-to-by-powiedziec-nie/

[iv] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/658351

[v] http://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump

14.07. 2015

źródło: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/659057,czas-na-mowienie-prawdy-obywatelom-iii-rp

Za; https://7777777blog.wordpress.com/2015/08/13/ignacy-nowopolski-czas-na-mowienie-prawdy-obywatelom-iii-rp/#comment-54935

Odpowiedzi: 19 to “Ignacy Nowopolski – Czas na mówienie prawdy obywatelom III RP”

mgrabas Says:
2015/08/13 o 11:09 | Odpowiedz

„(…) Andrzej Szubert do Dziąby:   — Obawiam się, że to strata czasu. Kiedyś próbowałem z naszym imiennikiem pod jednym z jego felietonów filmowych dyskutować o żydo-kapitalizmie.   — Bezskutecznie.

— On wierzy w “wolny rynek” i żydo-kapitalizm.   — Nie dostrzega, że “wolny rynek” to akwarium, w którym płotki konkurują z (żydowskimi) rekinami. I są skazane na pożarcie.

BoJOWników logiczne argumenty nie przekonają.   — A to dlatego, że oni nie myślą a wierzą.   — A tam, gdzie jest wiara   — rozum milczy.

W USraelu JOWy zabetonowały kongres dwoma agenturalnymi partiami służącymi żydo-banksterom.   — Niezależni nie mają tam żadnych szans.

Tzw. “senat” przy polskojęzycznym knessecie także dzięki JOWom zabetonował POPiS (prawie 100% miejsc).  —  A idioci mimo to chcą JOWów.

Szkoda czasu na nich.   — Dostaną w d…  JOWami,   — może,   — powtarzam – może (choć pewności nie mam) zrozumieją,

— że Żydki wpuściły ich w kanał.   — Nie pierwszy zresztą raz.

Andrzej Dziąba do Szuberta: Czy byłby Pan łaskaw przesłać naszemu imiennikowi Andrzejowi Pochylskiemu opinię n.t. JOW? (…)”

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2015/08/12/jak-durnym-mozna-byc-niektorzy-katolicy-nadal-wierza-w-jewrejskie-oszustwo-wyborcze-jow/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PAWEŁ KUKIZ - RUCH, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.